Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 16, 2011 to May 17, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (134.10 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 80 Metre Hurdles
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Emma Li
Bill Crothers - Unionville
12.80
13.64
Jordan Boyle
Bill Crothers - Unionville
13.20
13.90
Halle Ashby
Unionville - Markham
14.00
14.12
Hannah Stollery
Bill Crothers - Unionville
13.50
14.92
Nianna Zheng
Unionville - Markham
14.50
15.05
Kiana Colin
St. Maximilian Kolbe - Aurora
15.41
15.17
Blaire Pearce
St. Maximilian Kolbe - Aurora
16.40
15.83
Miranda Hebert
Sacred Heart - Newmarket
15.03
16.09
Julia Gosio
St.Theresa of Lisieux-Richmond
13.40
16.36
Amanda Incognito
Cardinal Carter - Aurora
14:37.00
16.41
Alisha Oliver
Sacred Heart - Newmarket
NT
16.53
Jenny Lin
Unionville - Markham
NT
16.55
Katja Koenneker
Unionville - Markham
NT
16.59
Jane Emblem
Markville - Markham
NT
17.11
Gina Lambrinos
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
17.17
Gillian McCreesh
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
17.22
Shirley Vien
Woodbridge College- Woodbridge
NT
17.34
Christie Leung
Markville - Markham
NT
17.39
Phoebe S Chung
Bur Oak S.S.
NT
17.74
Ye Na Lee
St.Theresa of Lisieux-Richmond
13.40
17.90
Julia To
Woodbridge College- Woodbridge
NT
17.98
Kassidy Hou
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
18.11
Amreen S Noor
Bur Oak S.S.
NT
18.31
Melanie Dyer
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
18.79
Ashley De Angelis
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
18.90
Emily Goodwin
Stouffville - Stouffville
15.80
18.90
Cindy Dinh
Markville - Markham
NT
19.04
Sharon Tan
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
19.05
Claire Brierley
Markham - Markham
NT
19.43
Victoria Cardoso
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
19.48
Lydia Liu
Unionville - Markham
NT
19.51
Francesca Espinoza
St.Theresa of Lisieux-Richmond
13.40
21.37
Sasmitaa Nadarajah
Woodbridge College- Woodbridge
NT
21.76
Carmen Ng
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
22.85
Andi Raymond
St. Maximilian Kolbe - Aurora
18.02
DNS
Jay So
Unionville - Markham
NT
DNS
Tiffany Chan
Unionville - Markham
NT
DNS
Sydney Neilly
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Tammy Ngo
Woodbridge College- Woodbridge
NT
DNS
Amanda Ingram
Unionville - Markham
NT
DNS
Cynthia Shi
Bayview SS
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Emma Li
Bill Crothers - Unionville
13.64
13.65
10
Jordan Boyle
Bill Crothers - Unionville
13.90
14.08
8
Hannah Stollery
Bill Crothers - Unionville
14.92
14.40
6
Halle Ashby
Unionville - Markham
14.12
14.74
5
Nianna Zheng
Unionville - Markham
15.05
14.85
4
Kiana Colin
St. Maximilian Kolbe - Aurora
15.17
15.06
3
Blaire Pearce
St. Maximilian Kolbe - Aurora
15.83
15.49
2
Miranda Hebert
Sacred Heart - Newmarket
16.09
15.55
1
c
Last updated Tue, 17 May 2011 18:09:01
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en