Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 11, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male Long Jump (May 11)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Marcus Renford
Tommy Douglas Secondary School
ND
6.31
10
Justin Harbaruk
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.41
8
David Thornton
Monarch Park - Toronto
ND
5.22
5.50
Sehan Randil
Bur Oak S.S.
ND
5.22
5.50
Haran Ravindran
Markham - Markham
ND
5.20
4
Justin Chan
Langstaff - Richmond Hill
ND
5.18
3
Edward Ju
Markville - Markham
ND
5.07
2
Brandon Kim
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
5.06
1
Jared Hunter
Keswick - Keswick
ND
4.93
Kavin Gnanapragnasam
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.90
Michael Du
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
4.88
Carson James
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.86
Graham Tsang
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.85
Jace Jackson
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.82
Joshua Torres
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.81
Daniel Peng
Leaside - Toronto
ND
4.78
Carson Altschul
Sutton - Sutton West
ND
4.76
Robert Rugina
Thornlea - Thornhill
ND
4.75
Vito Yang
Bur Oak S.S.
ND
4.74
Chevaughn Chambers
Bur Oak S.S.
ND
4.74
Aiden Valle
Keswick - Keswick
ND
4.61
Athavan Gananathan
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.59
Tom Pan
Bayview - Richmond Hill
ND
4.59
Sean Leyva
Bayview - Richmond Hill
ND
4.54
Peter Tejano
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
4.53
Filip Malesevic
Leaside - Toronto
ND
4.50
Savraj Sahota
Langstaff - Richmond Hill
3.96
4.49
Nicholas Green
Leaside - Toronto
ND
4.48
Nate Chang
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.48
Cheston Halim
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
4.45
Ali Witwit
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.42
John Leung
Bayview - Richmond Hill
ND
4.39
Jeff Sirivory
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.38
Chris Katsaros
Leaside - Toronto
ND
4.32
Noel Caoile
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
4.30
Cyrus Carriere
Keswick - Keswick
ND
4.29
Tony Chen
Unionville - Markham
ND
4.29
Daniel Lee
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
4.27
Tyler Loi
Bayview - Richmond Hill
ND
4.22
Darren Chen
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
4.22
Asher Mak
Markville - Markham
ND
4.17
Ardy DeLeon
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
4.13
Jimmy Yang
Markville - Markham
ND
4.11
Alex Holmes
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
4.11
Jason Cao
Bur Oak S.S.
ND
4.06
Joshua Cheung
Bayview - Richmond Hill
ND
4.03
Kevin Joseph
Tommy Douglas Secondary School
ND
3.99
Kevin Han
Leaside - Toronto
ND
3.93
Kavan Au
Markham - Markham
ND
3.90
Johnny Wong
Markville - Markham
ND
3.89
Kemron Bell
Keswick - Keswick
ND
3.88
Stefano Lecoche
Holy Cross - Woodbridge
ND
3.83
Nicholas Carchesio
St. Joan of Arc - Maple
ND
3.81
Rithike Thevathas
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
3.80
Ro-J Harrilal
Markham - Markham
ND
3.68
Joshua Williams
Tommy Douglas Secondary School
ND
3.48
Josh Martell
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
3.37
Jonah Kerbel
Westmount - Thornhill
ND
3.23
David Lin
Unionville - Markham
ND
2.68
Jake Levy
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
1.90
Aaron Khan
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
DQ
Jelane Graham
Aurora High School
ND
DQ
Sepand Taghizadeh Nouei
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
DQ
David Decaro
Holy Cross - Woodbridge
ND
DQ
Chris Wong
Bur Oak S.S.
ND
DQ
Dan Li
Markville - Markham
ND
DQ
Mohammed Abed
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
DNS
Adam Konzelman
Sacred Heart - Newmarket
ND
DNS
Samuel Alamatu
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNS
DJ Matthews
Dr. John Denison - Newmarket
ND
DNS
David Aparicio
Maple - Maple
ND
DNS
Anson Wu
Unionville - Markham
ND
DNS
Jason Chu
Unionville - Markham
ND
DNS
Lucas Cristao
Cardinal Carter - Aurora
ND
DNS
Dennis Lin
Markville - Markham
ND
DNS
Mateo Fantozzi
Keswick - Keswick
ND
DNS
Christian Simmons
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNS
c
Last updated Wed, 17 May 2017 23:11:31
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en