Meet Info
Campion Invitational Track & Field
May 3, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Isaiah Palmer
St. Edmund Campion
23.90
23.96
Braden Fraser
Ascension of Our Lord-Miss
27.98
24.45
Joshua Chevannes
St. Edmund Campion
24.30
24.97
Scott Morris
Heart Lake - Brampton
25.00
25.62
Oluchi Ugho
St. Edmund Campion
26.00
25.65
Lukyan Petruk
St Martin SS - Mississauga
NT
25.70
Dylan White
ES Sainte-Famille - Mississaug
NT
25.98
Tony Tanu
Ascension of Our Lord-Miss
28.98
26.07
Jordan Johnson
St. Edmund Campion
25.50
26.09
Nirosh Ratharajah
Mentor College - Mississauga
26.30
26.43
Kyle Osias
St. Edmund Campion
26.50
26.53
Benjamin Nguni
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
27.16
Dillaun Loreilhe
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
27.18
Vyan Venkatesh
St Martin SS - Mississauga
NT
27.20
Mark Woodbine
Clarkson - Mississauga
30.00
27.30
Garen Blake
Meadowvale - Mississauga
26.00
27.35
Mitchell Bernard
St. Edmund Campion
27.00
27.35
Mounib Murtaza
St. Edmund Campion
27.20
27.67
Jack McMahon
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
27.67
Job Boras
John Cabot - Mississauga
26.00
27.70
Aiden Boyd
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
28.13
Deshawn Smeikle
Ascension of Our Lord-Miss
29.88
28.18
David Makwaira
Mayfield - Brampton
NT
28.18
Jihad A Yassin
Mississauga - Mississauga
28.90
28.19
Makenzie Cameron
Meadowvale - Mississauga
26.00
28.24
Liam Hamilton
Abbey Park - Oakville
NT
28.33
Elijah San Pedro
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
28.38
Angus Chik
Meadowvale - Mississauga
26.50
28.45
Siddharth Mudigonda
Bramalea Secondary School
25.50
28.81
Yousef Haddad
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
29.07
Alexander Aravandino
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
29.12
Tyler Murphy
Clarkson - Mississauga
26.50
29.17
Behrouz A Homan
John Fraser - Mississauga
27.00
29.17
Joseph Jesso
St. Thomas Aquinas - Brampton
26.00
29.39
Jason Cruz
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
29.41
Jordan Jean-Louis
ES Sainte-Famille - Mississaug
NT
29.52
Karon Bikharry
Notre Dame - Brampton
28.00
29.64
Joshua Purificacion-Olmedo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
30.20
Josh Camara
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
30.24
Richard A Bao
John Fraser - Mississauga
26.50
30.26
Matteo Grassia
St. Thomas Aquinas - Brampton
25.01
30.39
Naim Hoque
John Cabot - Mississauga
27.50
30.83
Rajay Dunn
Turner-Fenton - Brampton
NT
30.84
Sumeet Sajjan
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
30.92
Selam Gebreyohannes
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
31.03
Jordan Jackson
Lorne Park - Mississauga
26.50
31.05
Fatehraj Matharu
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
31.17
Julian Macerola
St Martin SS - Mississauga
NT
31.66
Jayden Fraser
Ascension of Our Lord-Miss
27.67
DNS
Brandon B Lu
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
DNS
John A Park
John Fraser - Mississauga
27.00
DNS
Obed Obeng
St. Edmund Campion
28.00
DNS
Divine Akhatsokhe
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Ahmed Khan
Rick Hansen - Mississauga
NT
DNS
Harish Vernon
Notre Dame - Brampton
27.00
DNS
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
c
Last updated Fri, 06 May 2016 11:39:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en