Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 15, 2013 to May 16, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female Distance Throw
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Alyssa Pombinha
John Cabot
ND
13.00
10
Madeleine Heenan
Applewood School
ND
13.00
10
Taylor Isaac
West Credit - Mississauga
ND
9.00
10
Akiyah King
Heart Lake - Brampton
ND
2.00
10
Shereece Murray
Heart Lake - Brampton
ND
11.00
7
Deial Coelho
Eagles
ND
11.00
7
Angela Bogus
Applewood School
ND
11.00
8
Jessica Pinto
John Cabot
ND
7.00
6
Hailey Hosick
Eagles
ND
10.00
5
Iskra Paidakovska
Applewood School
ND
4.00
4
Lily Hu
Applewood School
ND
4.00
4
Victoria Filar
Philip Pocock - Mississauga
ND
4.00
4
Nicole Machado
St Martin
ND
9.00
3.50
Courtney Cestra
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
9.00
3.50
Harman Bassi
West Credit - Mississauga
ND
8.00
2
Victoria Pimentel
St. Edmund Campion
ND
2.00
2
Sammy Crarey
St Martin
ND
7.00
0.14
Melanie Tarape
John Cabot
ND
7.00
0.14
Rhea D'Souza
St. Francis Xavier-Mississauga
ND
7.00
0.14
Gabrielle Taillefer-Blanc
Ste. Famille - Mississauga
ND
7.00
0.14
Harman Soni
Heart Lake - Brampton
ND
7.00
0.14
Christina Palermo
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
7.00
0.14
Padma Monilall
Bramalea Secondary School
ND
7.00
0.14
Diana Mauro
St. Marcellinus - Mississauga
ND
1.00
1
Jenna Perdon
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
5.00
Samantha Valdellon
Eagles
ND
5.00
Kirsten Waldvogel
Loyola - Mississauga
ND
4.00
Amanda Ardila
St. Francis Xavier-Mississauga
ND
4.00
Samantha MacNeill
Heart Lake - Brampton
ND
4.00
Alisha Jaffer
port credit team 10
ND
4.00
Madeline Kiss
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
4.00
Fiona Nguyen
Lincoln M Alexander
ND
2.00
Devika Baluja
West Credit - Mississauga
ND
DNS
Helen Miho
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
DNS
c
Last updated Mon, 27 May 2013 14:01:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en