Meet Info
Andre Hamilton Relays
(formerly Birchmount Relays)
May 2, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 3000 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ali Rai Muhammad
W. A. Porter - Scarborough
NT
9:31.61
10
Austin Bates
Birchmount Park - Scarborough
9:40.00
10:10.80
8
Shaan Hooey
Upper Canada College - Toronto
9:35.00
10:12.55
6
Nekhi Collins
Birchmount Park - Scarborough
10:15.00
10:26.06
5
Jensen Lau
Earl Haig SS
NT
10:28.04
4
Oscar Roy
St. Michael's College School-
10:40.00
10:39.54
3
Calaban Lava
Albert Campbell - Agincourt
10:00.00
10:44.96
2
Simon Brock
Neil McNeil - Toronto
10:30.00
10:48.81
1
Thomas Guy
St. Michael's College School-
10:35.00
10:50.98
Dylan Evans
St. Michael's College School-
10:40.00
10:51.25
Noah Francoz
North Toronto - Toronto
11:50.00
10:54.90
Matthew Milic
St. Michael's College School-
10:40.00
10:57.05
Yu Liu
Western Technical Commercial S
NT
11:02.27
Ethan Campbell
St. Michael's College School-
10:35.00
11:04.79
Nathan Cassie
Leaside - Toronto
NT
11:07.04
Jonah Bisgould-Menedian
Bill Crothers SS - Unionville
NT
11:10.29
Roi Gil
Bill Crothers SS - Unionville
NT
11:11.95
Michael Barida
Earl Haig SS
NT
11:12.20
James McNaught
Birchmount Park - Scarborough
NT
11:13.25
Ali Rizvi
Cardinal Newman - Scarborough
NT
11:14.73
Shrimon Kesavan
R.H. King Academy
NT
11:15.99
Joseph Messina
St. Michael's College School-
11:00.00
11:18.32
Tony Yhap
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
11:18.57
Issac Kong
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
11:19.80
Ian Vyse
Upper Canada College - Toronto
NT
11:20.45
Sam Smoljan
St. Michael's College School-
11:00.00
11:22.94
Vaksan Kugenthiraja
R.H. King Academy
NT
11:28.22
Nicholas Liu
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
11:34.71
Alex Xiang
Upper Canada College - Toronto
NT
11:40.35
Jimmy Su
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
11:43.29
Ryan Kim
St. Michael's College School-
11:05.00
11:46.45
Jonathan Lin
Earl Haig SS
NT
11:47.80
Ryan Aleixo
Northview Heights - North York
12:26.00
12:12.55
Jacob Martin
John Polanyi CI-North York
NT
12:13.02
Lachlan Carrol
W. A. Porter - Scarborough
NT
12:21.77
Bassem Sandeela
Upper Canada College - Toronto
NT
13:47.39
c
Last updated Wed, 02 May 2018 20:51:46
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en