Meet Info
Cardinal Carter Track Classic
CCTC
May 3, 2003 to May 5, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (1.44 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male Long Jump
Final
Name
Team/School
Seed
Final
Points
M.J. Borankovski
Birchmount Park C I
ND
5.96
10
Davannal Phillips
Unionville H S
ND
5.94
8
Kamau Young
Unionville H S
ND
5.92
6
Christian Sadrah
Michael Power/St.Joseph's
ND
5.78
4
Donovan Williams
Sinclair S S
ND
5.63
2
Zain Syed
Sir Oliver Mowat C I
ND
5.10
1
Prisk Danilow
Thistletown C I
ND
5.10
Mike Panetta
Cardinal Carter S S
ND
5.07
Kevin Nigro
Elmvale D H S
5.30
5.06
William Johnson
R.S. McLaughlin C & V I
ND
5.04
carson nimmo
Aurora H S
ND
5.02
Kevin DeForest
Acton D H S
ND
5.00
Kalvin Lung
University of Toronto Sch
ND
4.98
Paul Ricketts
Paul Dwyer C H S
ND
4.88
Jimmy Lu
Malvern C I
4.95
4.76
Matt McIntyre
Unionville H S
ND
4.76
Spencer Li
Crescent School
ND
4.70
Justin Pit
St. Michael's College
ND
4.68
Cy James
Dunbarton H S
5.30
4.64
Yaro Pryslawsky
Michael Power/St.Joseph's
ND
4.64
derek roldon
Aurora H S
ND
4.64
Dave Hamilton
Woburn C I
ND
4.60
Bradley Perrin
Victoria Park S S
4.80
4.58
Sufy Sheikh
R.S. McLaughlin C & V I
ND
4.56
Michael Gommerman
Acton D H S
ND
4.54
Kevin Cato
Markham D H S
ND
4.54
Ryan Katchky
Community Hebrew Acad.T.-R.H.
ND
4.50
Dave Corbett
Dunbarton H S
5.00
4.36
Luigi Garde
St. Martin H S
ND
4.36
Ryan Homer
Crescent School
ND
4.33
Steve Smith
Birchmount Park C I
ND
4.31
Pat Hughes
Paul Dwyer C H S
ND
4.22
Christian Brown
Woburn C I
ND
4.16
Mehmet Yaman
Victoria Park S S
5.00
4.09
Chris Sun
Unionville H S
ND
4.05
Brandon Rogers
Woburn C I
ND
4.03
stephen facca
Aurora H S
ND
ND
Adam Lusk
Orangeville D S S
ND
ND
Phillip Campbell
Sir Oliver Mowat C I
ND
ND
Luke Straiko
St. Theresa S S
ND
ND
Tyler Wiederhold
Bear Creek SS
5.30
ND
Oliver Lue
J Clark Richardson
ND
ND
Steven Clarke
Senator O'Connor College
ND
ND
Shane Francis
Senator O'Connor College
ND
ND
Michael Lorenza
St. Joan of Arc C H S
ND
ND
Patrick Szajner
Archbishop Romero S S
ND
ND
Jose Corpuz
Sinclair S S
ND
ND
Nicolo Orlando
Cardinal Carter S S
ND
ND
Dennis Jarrett
Cardinal Carter S S
ND
ND
Kevin Leung
Holy Trinity H S
ND
ND
Alex Bilbily
Holy Trinity H S
ND
ND
Adam Wyprysky
Crescent School
ND
ND
Daniel Michaels
Community Hebrew Academy
ND
ND
Matt Mazzei
Paul Dwyer C H S
ND
ND
Alex Kaplan
Community Hebrew Acad.T.-R.H.
ND
ND
M Belanger
Algonquin E S
ND
ND
Shawn Codlin
R.S. McLaughlin C & V I
ND
ND
Muhammad Arabi
Westview Centennial S S
ND
ND
Otto Leaper
St. Michael's College
ND
ND
Benjie Goldberg
Community Hebrew Acad.T.-R.H.
ND
ND
Chris Smerdenlo
St. Michael's College
ND
ND
Carmen Shalteri
St. Michael's College
ND
ND
Matt Suddaby
St. Andrew's College
ND
ND
Ryan Reynolds
Pine Ridge S S
ND
ND
Jordan Sharp
Markham D H S
ND
ND
Tyler Marshall
Orangeville D S S
ND
ND
Jamie Glasgow
Ascension of Our Lord S S
ND
ND
Jeffrey Asitiri
Ascension of Our Lord S S
ND
ND
Darlie Williams
Ascension of Our Lord S S
ND
ND
Tinashe Musara
Victoria Park S S
4.70
ND
Sean Trim
Victoria Park S S
4.80
ND
Michael Oduru
Michael Power/St.Joseph's
ND
ND
Matt Vande Hoef
Holy Trinity H S
ND
ND
Conor Pranclievicjus
De La Salle College
ND
ND
Adam Konopacki
R.S. McLaughlin C & V I
ND
ND
c
Last updated Sun, 04 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en