Meet Info
WECSSAA Track and Field
May 14, 2003 to May 16, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.87 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jeff Bianchi
Brennan
NT
12.17
Bradley Mullins
Lajeunesse
NT
12.26
Ben Moses
Villanova
NT
12.27
Josh Diemer
Essex D H S
NT
12.44
Scott Suurnakki
Belle River
NT
12.45
Pedro Prado Chavez
Lajeunesse
NT
12.47
Geoff Roberts
Kingsville
NT
12.56
Andrew Pylypiak
Massey
NT
12.63
Gordon Travis
Herman
NT
12.63
Nick Grimaldi
Amherst
NT
12.64
Marc Bietola
St.Anne's
NT
12.66
Steve Brunet
Forster Joh
NT
12.68
Michael Pare
Holy Names H
NT
12.70
Karl Kowalczykowski
Brennan
NT
12.70
Isaac Yeung
Sandwich
NT
12.71
Matthew Curtis
Maranatha
NT
12.76
Colin Cook
Leamington
NT
12.88
Rob Perissinotti
St.Anne's
NT
12.90
Alex Bonato
St.Anne's
NT
12.93
Chris Janisse
Riverside SS
NT
12.97
Jeremy MacDonald
Essex D H S
NT
12.99
Rob Kennish
Belle River
NT
13.00
Ryan Medel
Kingsville
NT
13.01
Ben Kwan
Massey
NT
13.14
Wayne Chambers
Amherst
NT
13.14
Kevin Cabral
C.Carter
NT
13.18
John Mockler
Kingsville
NT
13.25
Bobby Tran
Assumption C
NT
13.27
Dennis Le
Assumption C
NT
13.45
Eddy Liu
Kennedy
NT
13.48
Leeboy Neang
Leamington
NT
13.67
Damilola Dina
St. Joseph's
NT
13.77
Josh Omstead
U M E I
NT
13.84
Frank Quatrini
C.Carter
NT
13.86
David Yeang
Walkerville
NT
13.87
Rizwan Zaeem
Forster Joh
NT
13.89
Thierry Muana
L'Essor
NT
13.92
Ray Ouyang
Massey
NT
13.95
Joel Van Rooyen
Maranatha
NT
14.16
Mark Metulynsky
Sandwich
NT
12.04
Tyler Scott
Holy Names H
NT
12.15
Mike Carter
Sandwich
NT
11.95
Brandon Brown
St. Joseph's
NT
12.53
Chris Rwabacumba
Herman
NT
12.17
Kwab Fordjour
Brennan
NT
12.17
Nick D'Aloisio
Villanova
NT
12.26
Noah Vandendriessche
Assumption C
NT
12.46
Semis
Name
Team/School
Prelim
Semis
Wind
Mike Carter
Sandwich
11.95
11.61
Mark Metulynsky
Sandwich
12.04
11.77
Kwab Fordjour
Brennan
12.17
12.08
Nick D'Aloisio
Villanova
12.26
11.96
Brandon Brown
St. Joseph's
12.53
12.00
Tyler Scott
Holy Names H
12.15
12.12
Noah Vandendriessche
Assumption C
12.46
11.99
Chris Rwabacumba
Herman
12.17
12.05
Gordon Travis
Herman
12.63
12.10
Jeff Bianchi
Brennan
12.17
12.11
Steve Brunet
Forster Joh
12.68
12.14
Ben Moses
Villanova
12.27
12.17
Karl Kowalczykowski
Brennan
12.70
12.28
Marc Bietola
St.Anne's
12.66
12.32
Isaac Yeung
Sandwich
12.71
12.42
Josh Diemer
Essex D H S
12.44
12.44
Scott Suurnakki
Belle River
12.45
12.52
Pedro Prado Chavez
Lajeunesse
12.47
12.52
Rob Perissinotti
St.Anne's
12.90
12.57
Nick Grimaldi
Amherst
12.64
12.68
Andrew Pylypiak
Massey
12.63
12.77
Bradley Mullins
Lajeunesse
12.26
12.78
Geoff Roberts
Kingsville
12.56
12.87
Colin Cook
Leamington
12.88
13.02
Final
Name
Team/School
Semis
Final
Wind
Points
Mike Carter
Sandwich
11.61
11.66
6
Mark Metulynsky
Sandwich
11.77
11.37
10
Tyler Scott
Holy Names H
12.12
11.62
8
Chris Rwabacumba
Herman
12.05
11.73
4
Kwab Fordjour
Brennan
12.08
11.80
3
Nick D'Aloisio
Villanova
11.96
11.83
2
Brandon Brown
St. Joseph's
12.00
11.68
5
Noah Vandendriessche
Assumption C
11.99
12.35
1
c
Last updated Thu, 15 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en