Meet Info
Morris Indoor Invitational
Mar 8, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Novice Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Divine Oriakhi
James Cardinal McGuigan
NT
08.78
Amber-Lee Ralph
Father Henry Carr - Rexdale
NT
08.82
Nhyira Simpson
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
08.98
Kate Stark
Father John Redmond - Toronto
NT
08.98
Amalia Lala-Laurin
Notre Dame - Toronto
NT
08.99
Zarat Kadiri
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
09.01
Anita Ternova
Father John Redmond - Toronto
NT
09.05
Josel Maylor-Samuel
Father Henry Carr - Rexdale
NT
09.09
Melody Adu
James Cardinal McGuigan
NT
09.16
Taniesha Danso
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
09.16
Rayna Banks
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
09.17
Nivea Clarke
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
09.21
Fareedah Ligali
James Cardinal McGuigan
NT
09.25
Olivia Slusarczyk
Marshall McLuhan - Toronto
NT
09.28
Tatyana Seepersaud
Mother Teresa - Scarborough
NT
09.29
Chaeli Cotter
Marshall McLuhan - Toronto
NT
09.33
Chantal Kramer
Loretto Abbey - Toronto
NT
09.42
Doris Do
Father Henry Carr - Rexdale
NT
09.45
Peace Erhunmwunse
James Cardinal McGuigan
NT
09.50
Meagan Guerra
Father Henry Carr - Rexdale
NT
09.53
Julissa Sinclair
James Cardinal McGuigan
NT
09.54
Isabella Bettencourt
Notre Dame - Toronto
NT
09.56
Valerie Volkov
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
09.58
Rhanisa Drummond
Loretto Abbey - Toronto
NT
09.58
Evelyn Ebamhanhon
Father Henry Carr - Rexdale
NT
09.65
Anna Kurusenko
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
09.66
Leia DiComo
Father John Redmond - Toronto
NT
09.70
Avaya Giardino
Father John Redmond - Toronto
NT
09.76
Cynthia Da SIlva
Marshall McLuhan - Toronto
NT
09.81
Leah Ralph
Father Henry Carr - Rexdale
NT
09.85
Nyasjah Joseph-Bhagwandin
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
09.90
Carly Shaye Geminiano
James Cardinal McGuigan
NT
09.99
Amoya Wilson
Loretto Abbey - Toronto
NT
10.02
Alexia Da Silva
Marshall McLuhan - Toronto
NT
10.09
Sarah Lopez-Saman
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
10.14
Nilakshi Kiritharan
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
10.73
Eden Tsegay
University of Toronto Schools
NT
10.76
Rosabelle De Morgan
Loretto Abbey - Toronto
NT
11.12
Zainab Azam
St. Joan of Arc - Scarborough
NT
11.59
Trixiebelle Dairo
Mary Ward - Scarborough
NT
DNS
Ari Rodriguez
Marshall McLuhan - Toronto
NT
DNS
Mackenzie DeJesus
Mary Ward - Scarborough
NT
DNS
Sabrina Infanti
Notre Dame - Toronto
NT
DNS
Angelica Gedeon
Notre Dame - Toronto
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Josel Maylor-Samuel
Father Henry Carr - Rexdale
09.09
08.48
10
Amalia Lala-Laurin
Notre Dame - Toronto
08.99
08.57
8
Divine Oriakhi
James Cardinal McGuigan
08.78
08.79
6
Amber-Lee Ralph
Father Henry Carr - Rexdale
08.82
08.92
4
Kate Stark
Father John Redmond - Toronto
08.98
08.93
2
Nhyira Simpson
St. Joan of Arc - Scarborough
08.98
08.98
1
Zarat Kadiri
St. Joan of Arc - Scarborough
09.01
09.08
Fareedah Ligali
James Cardinal McGuigan
09.25
09.15
Anita Ternova
Father John Redmond - Toronto
09.05
09.21
Tatyana Seepersaud
Mother Teresa - Scarborough
09.29
09.22
Melody Adu
James Cardinal McGuigan
09.16
09.24
Taniesha Danso
St. Joan of Arc - Scarborough
09.16
09.26
Olivia Slusarczyk
Marshall McLuhan - Toronto
09.28
09.28
Nivea Clarke
St. Joan of Arc - Scarborough
09.21
09.31
Chaeli Cotter
Marshall McLuhan - Toronto
09.33
10.18
Rayna Banks
Bishop Allen Academy-Etobicoke
09.17
DNS
c
Last updated Thu, 09 Mar 2023 18:51:08
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en