Meet Info
46th Nike / John Rowland Memorial Games
Host by Neil McNeil High School
Apr 27, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Melique Moseley
St. Edmund Campion
11.30
11.23
10
Elijah Tenger
Neil McNeil - Toronto
11.98
11.50
8
Sean Ali
Marshall McLuhan - Toronto
NT
11.64
6
Myles Yearwood
Birchmount Park - Scarborough
NT
11.65
5
Mark Daniel Umengan
Francis Libermann- Scarborough
11.90
11.65
4
Luke Durette
Father John Redmond - Toronto
NT
11.67
3
Tau Dehaney
St. Edmund Campion
11.85
11.70
2
Noah Davy
Eastview - Barrie
NT
11.87
1
Adam Harricharran
Birchmount Park - Scarborough
NT
11.91
Michael Bocale
Chaminade College - Toronto
11.90
11.92
Piers Cassidy
Royal St. George's College
NT
12.01
Dillantae Smith
Francis Libermann- Scarborough
11.80
12.01
Adriano Larosa
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
12.02
Marcus Orlow
Northern - Toronto
NT
12.07
Andrius Jurenas
St. Marcellinus - Mississauga
NT
12.15
Daniel Budic
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.16
Luc Coulombe
St. Michael's College School-
12.50
12.20
Gyasil Qubrantar
Francis Libermann- Scarborough
11.80
12.24
Declan Chang
Bill Crothers SS - Unionville
NT
12.28
Tyrone Nevado
Francis Libermann- Scarborough
NT
12.29
Shelton George
Birchmount Park - Scarborough
NT
12.33
Cameron James
Birchmount Park - Scarborough
NT
12.38
Bernie Chen
Toronto French School- Toronto
NT
12.53
Joshua Omagbemi-Igban
Notre Dame - Brampton
11.20
12.60
Lou Andre Pegenia
Francis Libermann- Scarborough
12.00
12.64
Ethan Da Costa
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
12.65
Anthony Martinez
Neil McNeil - Toronto
12.50
12.70
Chad Owens
St. Marcellinus - Mississauga
NT
12.71
Massimo Bozzo
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.80
Derek Amposa
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
12.82
Edward Verbon
Eastview - Barrie
NT
12.85
Justin Flores
Brebeuf - Willowdale
NT
12.87
Mekhi St. Louis-Tallow
Francis Libermann- Scarborough
NT
12.88
Elliot Osgiede
Banting Memorial - Alliston
NT
12.88
Charles Vida
Neil McNeil - Toronto
NT
12.99
Samuel Olorunfemi
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
13.03
Aidan Brown
Neil McNeil - Toronto
NT
13.03
Shaquan Morris
Notre Dame - Brampton
11.20
13.07
Amiel Thompson
St. John Paul II CSS - Scarbor
NT
13.12
Gavin Plunkett
Lakefield College School
NT
13.13
David Szczecina
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
13.13
Timothy Mah
Royal St. George's College
NT
13.52
Osman Yousufi
Lakefield College School
NT
13.62
Alpha Agabaifoh
Notre Dame - Brampton
11.00
13.63
Logan Penczak
Villanova College
NT
13.74
Troyce Esoma
Brebeuf - Willowdale
NT
14.27
Oneil Brown
Notre Dame - Brampton
13.00
14.46
Wellesley Yu
Lakefield College School
NT
15.17
Brandon Joo
Lakefield College School
NT
21.83
c
Last updated Sun, 28 Apr 2019 15:39:28
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en