Meet Info
Investors Group
May 6, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Full Results PDF (229.76 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Dillinger Long
Bear Creek S.S.
NT
11.92
-2.0
10
Charlie Crompton
Eastview - Barrie
12.20
12.47
-1.2
8
Zander Jaglowitz
Eastview - Barrie
12.26
12.74
-1.2
6
Kai Saarela
St. Theresa's - Midland
NT
12.79
-1.6
3
Kaleb Grant
ESC Algonquin - North Bay
NT
12.79
-1.4
3
Ty Armstrong
Innisdale - Barrie
12.10
12.82
-1.2
1
Emmett Woodland
Barrie North - Barrie
NT
12.83
-1.8
Owen Manktelow
St. Joseph's - Barrie
NT
12.94
-2.0
Tristan Croxon
St.Joseph-Scollard - North Bay
NT
13.03
-1.6
Matthew Keenan
St. Peter's - Barrie
NT
13.04
-2.0
Julian Carbone
St. Joan of Arc - Barrie
NT
13.14
-1.2
Dominic Brown
Nantyr Shores - Innisfil
NT
13.15
-2.2
Jack Thor
St. Theresa's - Midland
NT
13.17
-2.0
Eli Lafond
St. Theresa's - Midland
NT
13.20
-2.0
Noah Holmes
St. Dominic - Bracebridge
NT
13.22
-1.8
Jaydien Hinds
Eastview - Barrie
NT
13.29
-1.8
Aiden Russell-Moodie
Patrick Fogarty - Orillia
NT
13.30
-1.8
Jace Gilbert
Patrick Fogarty - Orillia
NT
13.46
-1.4
Julien Laporte
St.Joseph-Scollard - North Bay
NT
13.47
-2.0
Jaxon Del Guidice
St. Peter's - Barrie
NT
13.48
-1.6
Zachary Desjardins
St. Peter's - Barrie
NT
13.49
-1.2
Jesse Kilgour
Eastview - Barrie
13.40
13.62
-1.2
Reilly Williamson
Eastview - Barrie
NT
13.64
-1.8
Aaron Jiang
Milliken Mills - Markham
NT
13.67
-2.2
Nathan Pare
Holy Trinity - Bradford
NT
13.80
-2.2
Tyler Wilmot
Milliken Mills - Markham
NT
13.81
-1.4
Isaac Vandenberg
St. Dominic - Bracebridge
NT
13.86
-1.4
Isiah Campbell
Orillia Secondary School
NT
13.96
-2.0
Jack Barney
St. Joan of Arc - Barrie
NT
13.99
-1.4
Liam ONeil
St. Joan of Arc - Barrie
NT
14.09
-2.2
Austin Portsmith
Eastview - Barrie
NT
14.14
-1.2
Nathan Van Campen
St. Joseph's - Barrie
NT
14.17
-1.6
Anson Lin
Milliken Mills - Markham
NT
14.26
-1.6
Brendan Milagrosa
Patrick Fogarty - Orillia
NT
14.37
-2.2
Juan Arguate-Roque
Patrick Fogarty - Orillia
NT
14.40
-1.6
Jesse Papail
Nantyr Shores - Innisfil
NT
14.59
-1.6
Solomon Sheldrake
Georgian Bay District Secondar
NT
14.60
-2.2
David Huang
Milliken Mills - Markham
NT
14.73
-1.4
Nathan Wesseling
St. Dominic - Bracebridge
NT
15.03
-1.8
Paulo Llontop
Holy Trinity - Bradford
NT
15.05
-1.8
Ethan Noble
Nantyr Shores - Innisfil
NT
16.33
-1.4
Riley Darragh
Nottawasaga Pines - Angus
NT
DNS
-1.2
Corey Stumpo-Robertson
Nottawasaga Pines - Angus
NT
DNS
-1.6
Carson Bowering
Nantyr Shores - Innisfil
NT
DNS
-1.8
Julio Forget
St. Theresa's - Midland
NT
DNS
-2.2
Braxton Dickey
Collingwood - Collingwood
NT
DNS
-1.4
Joel Prosser
Nottawasaga Pines - Angus
NT
DNS
-2.2
Jonah Loosemore
St. Peter's - Barrie
NT
DNS
-2.0
c
Last updated Mon, 06 May 2019 22:39:55
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en