Meet Info
2009 York Region
May 21, 2009 to May 22, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (321.35 kB)
Media Full Results (122.84 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Shemar Anglin
Bill Crother - Unionville
12.28
11.73
Photo
Tavain Christopher
Cardinal Carter - Aurora
NT
11.88
Photo
Brendan Gaunce
Markham - Markham
11.69
11.93
Photo
Yathu Karunailingam
Bill Crother - Unionville
11.74
12.01
Photo
Arun Sithamparapillai
Markham - Markham
12.00
12.07
Photo
Alex Manuel
Bill Crother - Unionville
11.90
12.11
Photo
Damian Gruppuso
Brother Andre - Markham
11.65
12.16
Photo
Bryan Prodigalidad
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
12.19
Photo
Sean Newland
Bill Crother - Unionville
12.06
12.19
Photo
Omar Anglin
Bill Crother - Unionville
NT
12.23
Photo
Joey Perruzza
St. Joan of Arc - Maple
11.50
12.25
Photo
Ilan Mucher
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
12.35
Photo
Sergiy Grabovsky
Aurora - Aurora
12.40
12.35
Photo
Ali Khan
Woodbridge College- Woodbridge
11.90
12.37
Photo
Michael Carlucci
St. Joan of Arc - Maple
12.00
12.41
Photo
Mark Grant-Anthony
Woodbridge College- Woodbridge
11.90
12.41
Photo
Vithursun Yugadeva
Milliken Mills - Markham
12.43
12.42
Photo
Benny Ng
Markville - Markham
NT
12.49
Photo
Shaharyar Ahmad
Maple - Maple
12.90
12.51
Photo
Matthew Mollicone
St. Joan of Arc - Maple
NT
12.53
Photo
Steven Liu
St. Elizabeth - Thornhill
12.30
12.58
Photo
Michael Son
St. Robert - Thornhill
NT
12.61
Photo
Jason Lomboy
St. Elizabeth - Thornhill
12.50
12.62
Photo
Jordan Caruso
Cardinal Carter - Aurora
13.14
12.62
Photo
Ifechukwu Chukwueke
Cardinal Carter - Aurora
12.43
12.63
Photo
Chris Maclean
Bill Crother - Unionville
12.24
12.64
Photo
Emerson E Yuen
Markville - Markham
NT
12.66
Photo
Jerry Wang
Unionville - Markham
12.62
12.68
Photo
Robert Jackson
St. Joan of Arc - Maple
12.20
12.71
Photo
Lorne Borovny
Bill Crother - Unionville
11.94
12.74
Photo
Ralph Jao
Brother Andre - Markham
12.53
12.75
Photo
Graziano Sciulli
Holy Cross - Woodbridge
NT
12.86
Photo
Connor Strudwick
Stouffville - Stouffville
NT
12.89
Photo
Andrew Prempeh
St. Joan of Arc - Maple
12.63
12.97
Photo
Nathan Lai
Unionville - Markham
13.16
12.98
Photo
Jason Chui
Bayview - Richmond Hill
NT
12.98
Photo
Sergio Sanchez
St. Robert - Thornhill
NT
13.00
Photo
Ryan Pasquin
Holy Cross - Woodbridge
NT
13.04
Photo
Thomas Saniee
Alexander MacKenzie- Richmond
NT
13.05
Photo
Daniel Melo
Aurora - Aurora
NT
13.07
Photo
Mark Jamorabon
St. Elizabeth - Thornhill
13.00
13.09
Photo
Johnny Custodio
Cardinal Carter - Aurora
13.09
13.12
Photo
Allan Yu
Milliken Mills - Markham
13.40
13.15
Photo
Nikita Strelyanny
St. Joan of Arc - Maple
13.34
13.16
Photo
Gabi Simchovich
Westmount - Thornhill
NT
13.20
Photo
Mark Zaatri
Cardinal Carter - Aurora
NT
13.23
Photo
Nicky N Beecham
Markville - Markham
NT
13.23
Photo
Michael Maddeux
Newmarket - Newmarket
NT
13.23
Photo
Sean Nishimura
Bill Crother - Unionville
NT
13.24
Photo
Nadeem Soufian
Langstaff - Richmond Hill
NT
13.28
Photo
Fei Zhong
Milliken Mills - Markham
NT
13.28
Photo
Richard Lu
Unionville - Markham
12.93
13.30
Photo
Issam Mizan
Bayview - Richmond Hill
NT
13.32
Photo
Stefano Torkos
Bayview - Richmond Hill
NT
13.33
Photo
Paul Lim
Bayview - Richmond Hill
NT
13.33
Photo
Jared Friedman
Community Hebrew Academy-R.H.
12.97
13.35
Photo
Aiken Cheung
Unionville - Markham
13.72
13.39
Photo
Roges Johnnelson
Fr. Michael McGivney - Markham
15.00
13.43
Photo
Donovan Hatchey
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
13.47
Photo
Michael Cattaruzza
St. Robert - Thornhill
NT
13.47
Photo
Alexander J Wormald
St. Elizabeth - Thornhill
13.00
13.47
Photo
Nick Yu
Richmond Green - Richmond Hill
NT
13.48
Photo
Bryan Franco
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
13.48
Photo
Andy Lu
Bayview - Richmond Hill
NT
13.51
Photo
Merlin M Tong
Markville - Markham
NT
13.54
Photo
Kevin Kim
Unionville - Markham
13.10
13.54
Photo
Daniel Scarcella
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
13.56
Photo
Marvin Olita
St. Elizabeth - Thornhill
12.50
13.59
Photo
Paul Manikas
Markham - Markham
NT
13.59
Photo
Derek Ferreira
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
13.75
Photo
Daniel Eliathamby
St. Robert - Thornhill
NT
13.76
Photo
Connor Libby
Aurora - Aurora
NT
13.77
Photo
Stanley Chung
St. Robert - Thornhill
NT
13.78
Photo
Mark Hwang
St.Theresa of Lisieux-Richmond
14.33
13.82
Photo
Yusuf Y Khawas
Markville - Markham
NT
13.89
Photo
Alex Chow
St. Augustine - Markham
NT
13.99
Photo
Darius Akhavan
Bayview - Richmond Hill
NT
14.04
Photo
Alan Chan
Richmond Green - Richmond Hill
NT
14.29
Photo
Lucas Lindsay
Holy Cross - Woodbridge
NT
14.41
Photo
Sean Walker
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
14.54
Photo
Alfred Anucha
Cardinal Carter - Aurora
NT
14.56
Photo
Jeffery Leung
Thornlea - Thornhill
NT
14.83
Photo
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Shemar Anglin
Bill Crother - Unionville
11.73
11.53
10
Photo
Tavain Christopher
Cardinal Carter - Aurora
11.88
11.64
8
Photo
Yathu Karunailingam
Bill Crother - Unionville
12.01
11.85
6
Photo
Brendan Gaunce
Markham - Markham
11.93
11.99
5
Photo
Bryan Prodigalidad
Our Lady of the Lake - Keswick
12.19
12.01
4
Photo
Damian Gruppuso
Brother Andre - Markham
12.16
12.04
3
Photo
Alex Manuel
Bill Crother - Unionville
12.11
12.05
2
Photo
Arun Sithamparapillai
Markham - Markham
12.07
12.08
1
Photo
c
Last updated Fri, 29 May 2009 18:04:24
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en