trackdatabase.com logo







Midget Boys 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Philip HayleSt Edmund Campion Secondary S11.0011.72
Stephen AlliMayfield S S11.5011.80
Joe TriumbariSt. Marguerite d'Youville11.9011.86
Aaron JohnsonSt. Augustine S S11.3011.91
Kojo HaywardSt Edmund Campion Secondary S11.9012.00
Joell TurnerAscension of Our Lord S SNT12.14
Raul ThompsonOur Lady of Mount CarmelNT11.96
Panashe MushayandebvuSt. Joan of Arc CHSNT12.22
Anthony BordinJohn Cabot C S SNT12.41
Josh SkinnerLorne Park S SNT12.65
Pavel PetrovGlenforest S S11.9612.66
Cadell AndersonCentral Peel S S12.0012.70
Martin Asante NimakoSt. Marguerite d'Youville12.5012.71
Jonathan BuckleyOur Lady of Mount CarmelNT12.28
Kamil NiemczykMentor CollegeNT12.45
Andrew SengbuschFr. Michael GoetzNT12.66
Michael WlodarczykPhilip Pocock S S12.3012.68
Javier HallSt. Francis Xavier S SNT12.77
Kedeeme SmithHarold M. Brathwaite Secondary12.5012.77
Mohamed AliPort Credit S S11.8012.81
Earle Noel-CampbelSt. Martin H S12.0012.84
Daniel AdeyenoStreetsville S SNT12.87
Nicholas KiezunPhilip Pocock S S12.3012.92
Tristan AsheSt. Marguerite d'Youville12.9012.94
Alexander McFarlaneLoyola C S S12.1012.98
Rustico DomanisJohn Cabot C S SNT12.99
Matthew HsiungSt. Thomas AquinasNT13.00
Johnson ThuanHarold M. Brathwaite Secondary12.9013.00
Adrian MensahSt. Thomas AquinasNT13.07
Brandon BentleyFletcher's Meadow Secondary Sc13.2013.21
Jeremy YuenTurner-Fenton S SNT13.29
Kadeem HarrisSt. Augustine S S13.2013.31
Parris ThomasCentral Peel S S12.5013.32
Mathura LincolnBrampton Centennial S SNT13.39
Andrew Martinez-novoaSt. Aloysius GonzagaNT13.42
Josh SconzaSt. Martin H S13.0013.46
Marko GindoJohn Cabot C S SNT13.55
Michael MogentGordon Graydon Mem. S SNT13.61
Shane DouglasSt. Martin H S13.0013.66
Daniel KhawajaMeadowvale S SNT13.85
Michael GallimoreTurner-Fenton S SNT13.88
Andrew DeLucaSt Marcellinus Secondary Schoo13.3013.99
Charles StokesRobert F. Hall C S SNT14.04
Jordan ZealandMayfield S S14.0014.39
Tyler NolanBrampton Christian13.5014.51
Andrew SolmesGordon Graydon Mem. S SNT18.95
Akeem ThompsonRick Hansen S SNTSCR
Karl PenetranteIona C S SNTSCR
Frank PizzimentiIona C S SNTSCR
Andre JamesLoyola C S S12.00SCR
Darren BocaSt. Francis Xavier S SNTSCR
Jens PhamRick Hansen S SNTSCR
Martin LeckiSt. Aloysius GonzagaNTSCR
Matt SmithHeart Lake S S12.10SCR
Chambers StephenFletcher's Meadow Secondary Sc13.10SCR
Kadeem HallLoyola C S S11.6012.58
Semis
Name Team/SchoolPrelimSemisWind
Stephen AlliMayfield S S11.8011.68
Philip HayleSt Edmund Campion Secondary S11.7211.77
Joe TriumbariSt. Marguerite d'Youville11.8612.02
Aaron JohnsonSt. Augustine S S11.9112.04
Raul ThompsonOur Lady of Mount Carmel11.9612.21
Jonathan BuckleyOur Lady of Mount Carmel12.2812.32
Joell TurnerAscension of Our Lord S S12.1412.32
Kojo HaywardSt Edmund Campion Secondary S12.0012.34
Panashe MushayandebvuSt. Joan of Arc CHS12.2212.47
Pavel PetrovGlenforest S S12.6612.51
Josh SkinnerLorne Park S S12.6512.58
Kamil NiemczykMentor College12.4512.60
Anthony BordinJohn Cabot C S S12.4112.62
Martin Asante NimakoSt. Marguerite d'Youville12.7112.69
Cadell AndersonCentral Peel S S12.7013.00
Andrew SengbuschFr. Michael Goetz12.6613.19
Final
Name Team/SchoolSemisFinalWindPoints
Stephen AlliMayfield S S11.6811.4610
Philip HayleSt Edmund Campion Secondary S11.7711.508
Joe TriumbariSt. Marguerite d'Youville12.0211.966
Kojo HaywardSt Edmund Campion Secondary S12.3412.065
Raul ThompsonOur Lady of Mount Carmel12.2112.104
Aaron JohnsonSt. Augustine S S12.0412.203
Jonathan BuckleyOur Lady of Mount Carmel12.3212.262
Joell TurnerAscension of Our Lord S S12.3212.271
Last updated Fri, 12 May 2006 8:13:34
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.