Meet Info
TDSS Cross Country Invitational 2018
Oct 11, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Grade 6 Female 2200 Metre CC Run
Female Team Scores
Rank
Team/School
Score
No Teams
Final - Official
Name
Team/School
Final
Points
Jenna Kim
timmins porcupine track and fi
8:03.00
Sara Swartz
timmins porcupine track and fi
8:12.00
Julia Picard
timmins porcupine track and fi
8:20.00
Brooke Goulet
timmins porcupine track and fi
8:52.00
Maria Ethier
Ecole catholique Ste-Croix
8:58.00
Sophie Durocher
Holy Cross Wolves
9:01.00
Addison LaCarte
Englehart Public School
9:07.00
Raven Baker
timmins porcupine track and fi
9:17.00
Sienna Therrien
timmins porcupine track and fi
9:18.00
Moriah Caron
Ecole catholique Assomption
9:25.00
Anneli Rivet
Ecole catholique Ste-Croix
9:26.00
Cassie Hopkins
NLPS Stingers
9:38.00
Kayleigh Morrison
Central Public School
9:38.50
Anna Mayhew
Englehart Public School
9:41.00
Sarila Daniels
timmins porcupine track and fi
9:42.00
Teaghan Gibson
Kerns PS
9:42.50
Anna A Gervais
Navigateurs
9:51.00
Jenavieve Card
Ecole catholique Assomption
10:17.00
Miranda Lea
St-Michel
10:18.00
Sofia Celebre
St. Luke
10:19.00
Ocean Brassard
Holy Family
10:21.00
Paige Koch
Ecole catholique Assomption
10:25.00
Abrielle Card
Ecole catholique Assomption
10:26.00
Gabrielle Gauthier
St-Michel
10:31.00
Hannah Gignac
Holy Cross Wolves
10:33.00
Willow Buckland
St-Michel
10:42.00
Rayne Coupland
Federal Public School
10:45.00
Xenia Harke
English Catholic Central
10:50.00
Madison Potter
Ecole catholique Assomption
10:59.00
Nina Boissonneault
timmins porcupine track and fi
11:05.00
Rachel DeDecker
St. Luke
11:10.00
Linden Morin
St-Michel
11:14.00
Zynia Rowell
Ecole catholique Ste-Croix
11:25.00
Ava Murray
Englehart Public School
11:35.00
Sienna Renette
St. Francis Dolphins
11:35.50
Destiny Pender-Nietlispach
Temagami Public School
11:55.00
Anne-Marie Boucher
Ecole catholique Ste-Croix
12:02.00
Jenna Schroeder
Kerns PS
12:11.00
Aira Loewen
St Alexander Separate School
12:13.00
Ava Ehman
NLPS Stingers
12:14.00
Jada Hopkins
NLPS Stingers
12:16.00
Helen Hemphill
Sacred Heart Catholic School
12:18.00
Alydia Prior
Ecole catholique Assomption
12:27.00
Kaylee Fotheringham
Ecole catholique Assomption
12:33.00
Kristin Morrow
Kerns PS
12:45.00
Azaria Doucette
St. Luke
13:00.00
Annelisa Martel
St. Francis Dolphins
13:08.00
Cheyney Chevrier
St Alexander Separate School
13:11.00
Fiona Forest
St Alexander Separate School
13:24.00
Abby Furlotte-Goddard
NLPS Stingers
13:51.00
Katelyn Loranger
NLPS Stingers
14:02.00
Ryleigh Wahsquonaikezhik
Kiwetin Kikinamading
14:14.00
Sarah St.George
NLPS Stingers
14:26.00
Hannah H Lachapelle
Navigateurs
14:35.00
Anne A Paille
Navigateurs
14:47.00
Elisabeth Lajeunesse
St-Michel
15:21.00
Arabella Mathers
St-Michel
15:23.00
Hannah Lavallee
Kerns PS
15:24.00
Arianna Jensen
Sacred Heart Catholic School
15:28.00
Kiera-Lee Wilson
St. Luke
15:33.00
Charlotte Dunkley
St. Luke
15:39.00
Annabelle Bourgelas
Central Public School
15:42.00
Melody Griffin
Kerns PS
16:49.00
Madison Batisse
Sacred Heart Catholic School
17:05.00
Wabagonie Mclaren-Mcleod
Kiwetin Kikinamading
17:06.00
Kadence Polson
Kiwetin Kikinamading
17:13.00
c
Last updated Sun, 14 Oct 2018 17:31:59
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en