Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 18, 2016 to May 19, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (341.12 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Helen Revelis
Newmarket - Newmarket
ND
4.66
10
Esther Abule
St. Brother Andre
ND
4.55
8
Rylee Traicoff
Bill Crothers SS - Unionville
4.24
4.47
6
Maddie Landry
Huron Heights - Newmarket
4.28
4.38
5
Sara Razzaghi
Alexander MacKenzie H S
ND
4.36
4
Zuri Reynolds
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.26
3
Faith Ruetas
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
4.21
2
Aggie Ao
Bur Oak S.S.
3.62
4.06
1
Shaquera Powell
Woodbridge College Wyverns
ND
4.06
Betty Sum
Bur Oak S.S.
ND
4.02
Kilee Crocco
Huron Heights - Newmarket
ND
4.01
Taylor Khan
Alexander MacKenzie H S
ND
3.99
Saleena Osman
Woodbridge College Wyverns
ND
3.97
Bri Turco
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
3.94
Kenya Brown
Dr. John Denison - Newmarket
ND
3.93
Alexia Petinarelis
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
3.92
Esther Su
Bayview - Richmond Hill
ND
3.85
Shiny Huang
Bayview - Richmond Hill
ND
3.84
Caitlin Tran
Tommy Douglas Secondary School
ND
3.80
Vivian Lam
Tommy Douglas Secondary School
ND
3.74
Dina Khodaii
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
3.70
Hennessey Luu-Brown
Bill Crothers SS - Unionville
ND
3.68
Julia Tudor
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
3.66
Vivian Tran
Tommy Douglas Secondary School
ND
3.65
Nilaa Rajmohan
Newmarket - Newmarket
ND
3.64
Maggie Zhang
Markville - Markham
ND
3.62
Michelle Zheleznyakov
Westmount - Thornhill
ND
3.62
Jasmine Wong
Markville - Markham
ND
3.62
Faith Gourlie-Symth
St. Joan of Arc - Maple
ND
3.54
Guiliana Iasparro
St. Jean De Brebuef - Vaughan
ND
3.40
Verna Lee
Markville - Markham
ND
3.35
Michelle Rudnitsky
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
3.35
Shivanthi Kandappa
Newmarket - Newmarket
ND
3.33
Mary Bandolin
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
3.31
Sonia Zheleznyakov
Westmount - Thornhill
ND
3.28
Naomi James
Dr. John Denison - Newmarket
ND
3.23
Patricia Villegas
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
3.22
Emma Shaw
Newmarket - Newmarket
ND
3.22
Kalli Jones
Langstaff - Richmond Hill
ND
3.17
Tiffany Leung
Bayview - Richmond Hill
ND
3.15
Mariamna Arbid
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
2.97
Yona Griffith-Savory
Maple - Maple
ND
2.96
Zoey Ellis
Tommy Douglas Secondary School
ND
2.74
Madison Shaw
Sir William Mulock - Newmarket
ND
2.72
Nikki Lerman
Westmount - Thornhill
ND
2.60
Amy Park
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
2.55
Ingrid Leung
Bayview - Richmond Hill
ND
2.46
Taylor Gang
Westmount - Thornhill
ND
2.01
Cora Shah
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNF
Lauren Kelly
Newmarket - Newmarket
ND
DNF
Emily Dafoe
Dr. John Denison - Newmarket
ND
DNF
Bronwen McMann
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
DNF
Allison Lawlor
Langstaff - Richmond Hill
ND
DNF
Evelyn Li
Markville - Markham
ND
DNF
Melody Yin
Markville - Markham
ND
DNF
Zoe Papadopolous
Maple - Maple
ND
DNF
Julia Ramsay
Sir William Mulock - Newmarket
ND
DNF
Mubina Merchant
Emily Carr Secondary School
ND
FOUL
c
Last updated Thu, 19 May 2016 20:19:20
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en