Meet Info
ROPSSAA Track & Field 2006
May 9, 2006 to May 10, 2006
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (332.36 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Daniel Sourtzis
St Marcellinus Secondary Schoo
ND
5.86
10
Ulysses Mendoza
Fr. Michael Goetz
ND
5.74
8
Anthony Bordin
John Cabot C S S
ND
5.67
6
Panashe Mushayandebvu
St. Joan of Arc CHS
ND
5.57
5
Joell Turner
Ascension of Our Lord S S
ND
5.49
4
Robin Cho
Fr. Michael Goetz
ND
5.40
3
Mohamed Ali
Port Credit S S
ND
5.34
2
Mark Thomas
St. Francis Xavier S S
ND
5.21
1
Nick Williams
John Cabot C S S
ND
5.16
D\'Shaunie Byron
St. Marguerite d'Youville
ND
5.14
Josh Sconza
St. Martin H S
ND
5.04
Ian Collinson
Mayfield S S
ND
5.03
Jason Cameron
St Edmund Campion Secondary S
ND
5.02
Javier Hall
St. Francis Xavier S S
ND
5.01
Tristan Ashe
St. Marguerite d'Youville
ND
4.97
Calvin Lee
John Fraser S S
ND
4.95
Aaron Johnson
St. Augustine S S
ND
4.94
Tashan Muraldo
The Humberview S
ND
4.90
Earle Noel-Campbel
St. Martin H S
ND
4.86
Shane Douglas
St. Martin H S
ND
4.86
Alexander McFarlane
Loyola C S S
ND
4.85
Jordan Goodridge
Erindale S S
ND
4.85
Michael Selkridge
Ascension of Our Lord S S
ND
4.79
Mehboob Kalani
John Fraser S S
ND
4.78
Andre Dacon-Tash
Rick Hansen S S
ND
4.77
Pavlovic Marko
St. Joan of Arc CHS
ND
4.75
Eric Savoie
Heart Lake S S
ND
4.74
Kadeem Harris
St. Augustine S S
ND
4.72
Parris Thomas
Central Peel S S
ND
4.63
Jeremy Yuen
Turner-Fenton S S
ND
4.62
Thomas Dam
St. Francis Xavier S S
ND
4.56
A.J. Amiel
St Edmund Campion Secondary S
ND
4.54
Josh Skinner
Lorne Park S S
ND
4.52
Brent Seuredge
Our Lady of Mount Carmel
ND
4.51
Dylan Fielding
Lorne Park S S
ND
4.46
Cameron Hewitt
Port Credit S S
ND
4.42
Murilo Brito
Philip Pocock S S
ND
4.30
Daniel Khawaja
Meadowvale S S
ND
4.28
Michael Gallimore
Turner-Fenton S S
ND
4.23
Michael Duric
Applewood Hts S S
ND
4.03
Derek Boakye-yiadom
St Edmund Campion Secondary S
ND
SCR
Abhishek Naidu
Turner-Fenton S S
ND
SCR
Matt Smith
Heart Lake S S
ND
SCR
Edgar Ng
Rick Hansen S S
ND
SCR
Kadeem Hall
Loyola C S S
ND
SCR
Tej Baath
Harold M. Brathwaite Secondary
ND
SCR
c
Last updated Fri, 12 May 2006 8:13:34
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en