Meet Info
41st Nike / John Rowland Memorial Games 2014
Host by Neil McNeil High School
Apr 26, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Boys Male 1500 Metre Run
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Graham Baird
Dunbarton - Pickering
00.50
4:24.85
Luke Jaciw-Zurakowsky
Notre Dame - Ajax
NT
4:27.26
Reuben DuRand
Widdifield - North Bay
NT
4:27.87
Andrew Alexander
Neil McNeil - Toronto
00.70
4:33.48
Grant Whitmore
St. Michael's College- Toronto
00.83
4:39.43
Parker Thomlinson
Neil McNeil - Toronto
00.70
4:41.16
Nicholas Tralli
Birchmount Park - Scarborough
00.88
4:44.27
Ben Ing
Neil McNeil - Toronto
00.85
4:47.36
Alanzo Ryan
Dunbarton - Pickering
00.56
4:48.50
Nick Bauernschmitt
General Panet - Petawawa
00.60
4:49.38
Nicholas Carbone
Michael Power/St.Joseph-Etobic
4:52.22
4:50.46
Harrison Wood
Birchmount Park - Scarborough
00.40
4:50.48
Jake Runions
St. Michael's College- Toronto
00.05
4:51.24
Spencer VanWinters
St. Michael's College- Toronto
00.94
4:52.22
Spencer Amaral
Father Redmond - Toronto
00.90
4:56.66
Liam Quartermain
Dunbarton - Pickering
00.62
4:59.51
Avneet Walia
Chinguacousy - Brampton
00.92
4:59.75
Hudson McCubbin
Chippewa - North Bay
NT
4:59.97
Atticus Lyon
De La Salle College - Toronto
NT
5:00.61
Aidan Mallany-Stanley
Birchmount Park - Scarborough
00.90
5:01.23
Graeme Poole
St. Michael's College- Toronto
00.14
5:01.76
Tom Campbell
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
5:06.33
Christopher Massingham
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
5:07.89
Thomas Byrne
St. Michael's College- Toronto
00.15
5:08.51
Matthew Tennant
R.S. McLaughlin - Oshawa
NT
5:08.59
Joseph Battista
Chaminade College - Toronto
00.06
5:09.14
Shannon Lucas
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
5:09.37
Zubair Abdenur
Birchmount Park - Scarborough
00.10
5:09.73
Andrea Battista
Chaminade College - Toronto
NT
5:10.37
Jordan Parkinson
Paul Dwyer - Oshawa
4:45.55
5:11.85
Vitor Ramos
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
5:13.73
Gabriel Battista
Chaminade College - Toronto
00.05
5:14.27
Joe Mark
Birchmount Park - Scarborough
00.95
5:14.57
Ian Witte
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
5:14.81
Deon Reid
J. Clarke Richardson - Ajax
NT
5:20.05
Logan Hunt
Country Day School - King City
00.15
5:22.22
Andrzej Sienkiewicz
Father Redmond - Toronto
00.30
5:23.16
Miguel M Alicaway
Brebeuf - Willowdale
NT
5:25.59
Alec Sidora
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
5:32.38
Lavan Rajendra
Albert Campbell - Agincourt
NT
5:35.16
Alex Lei
Birchmount Park - Scarborough
00.10
5:42.50
Kavinan Kanagalinam
Lester B. Pearson- Scarborough
NT
5:44.41
Braden Morrison
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
5:46.44
Kaustav Sharma
Chinguacousy - Brampton
00.60
5:48.03
Stephen S Smolej
Brebeuf - Willowdale
NT
5:48.29
Brendan Adamo
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
5:50.47
Daniel Xie
Albert Campbell - Agincourt
NT
5:54.78
Wesley Wang
Albert Campbell - Agincourt
NT
5:58.05
Neil Sirinivasa
Chinguacousy - Brampton
00.63
6:00.17
Ricky Duong
Albert Campbell - Agincourt
NT
6:18.41
Sinthu Sivakumar
Albert Campbell - Agincourt
NT
7:34.72
Ram Vasuthevan
Anderson - Whitby
NT
DNS
c
Last updated Sat, 26 Apr 2014 23:19:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en