trackdatabase.com logo







Girls 50 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Saba NoorWest Credit PanthersNT09.69
Marian Abdel MalekWest Credit PanthersNT09.78
Christina ReaNotre Dame KnightsNT09.78
Jessie GillBramalea S. S.NT09.88
Emily DornanWest Credit PanthersNT10.03
Lachet NoticeParkholme SchoolNT10.03
Renee EllisMeadowvale Secondary SchoolNT10.44
Samantha WoodsWest Credit PanthersNT10.47
Preethi ThachileFather Goetz GatorsNT10.50
Stephanie FarrellOur Lady of Mount CarmelNT10.75
Rahel GhebrekristosWest Credit PanthersNT10.84
Katie BroadbentApplewood AcresNT10.93
Melissa ManciniSt. MartinsNT10.94
Amanda BairdNorth Park SSNT11.06
Katherine SobierajFather Goetz GatorsNT11.19
Melinda RussoNotre Dame KnightsNT11.25
Danyia UsmaniWest Credit PanthersNT11.25
Michelle BobbFather Goetz GatorsNT11.28
Erin ThompsonApplewood AcresNT11.31
Catherine VertolliLoyola C.S.SNT11.31
Shannon BarnettNotre Dame KnightsNT11.65
Jessica GentiliLoyola C.S.SNT11.68
Neha VermaBramalea S. S.NT11.81
Julie LamApplewood AcresNT11.87
Amber SiddiquiLincoln Alexander S.S.NT12.00
Shantel LawrencePort Credit SatelliteNT12.10
Karen TsatchiaApplewood AcresNT12.14
Sharon YiuOur Lady of Mount CarmelNT12.19
Zahra KhanFather Goetz GatorsNT12.40
Kitty ZimonyiParkholme SchoolNT12.44
Vicky SaganMeadowvale Secondary SchoolNT12.60
Alicia KuchmakNorth Peel Secondary SchoolNT12.65
Caterina FalcioniNotre Dame KnightsNT12.78
Rachel BinnieWest Credit PanthersNT12.81
Shawna FreitasPocock PiratesNT12.90
Sylvia KimOur Lady of Mount CarmelNT13.31
Gurvir SinghBrampton Centennial SecondaryNT13.56
Khaja HajiraHeart Lake HurricanesNT13.97
Amanda TremblayMayfieldNT14.27
Lindsey MacPhersonParkholme SchoolNT14.47
Eden WoldetsadikHeart Lake HurricanesNT14.72
Nazanin YousefiRick Hansen Secondary SchoolNT14.84
Katrina ErbLoyola C.S.SNT15.00
Cheryl LongleyApplewood AcresNT15.22
Christina MoraisSt. JosephNT15.28
Rana KaoukdjiBramalea S. S.NT15.50
Julie JenningsApplewood AcresNT16.12
Josie LongstaffParkholme SchoolNT17.22
Nirmaljit GrewalMayfieldNT18.56
Amy MacMeadowvale Secondary SchoolNT18.72
Brittany BlakeWest Credit PanthersNT18.78
Lynda MedeirosBrampton Centennial SecondaryNT19.22
Ishveer BadwalParkholme SchoolNT20.68
Tasha GaffoorParkholme SchoolNT23.97
Rochelle DanielsApplewood AcresNT24.28
Ashleigh LockParkholme SchoolNT25.38
Lisa MedeirosParkholme SchoolNT25.56
Lyndsey ChalmersNorth Peel Secondary SchoolNT27.28
Helen HuiWest Credit PanthersNTNT
Melissa BalatbatSt.AugustineNTNT
Janet MekhailFather Goetz GatorsNTNT
Morayo AwosedoSt.AugustineNTNT
Riffat AliParkholme SchoolNTNT
Henna SheikhWest Credit PanthersNTNT
Sanita MinhasOur Lady of Mount CarmelNTNT
Ana SoaresSt.AugustineNTNT
Patricia PelaezApplewood HeightsNTNT
Fatima KhursheedApplewood HeightsNTNT
Elsa NguyenNorth Park SSNTNT
Alyssa StricklandPocock PiratesNTNT
Sujhana MaharajWest Credit PanthersNTNT
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Saba NoorWest Credit Panthers09.6909.5610
Christina ReaNotre Dame Knights09.7810.358
Marian Abdel MalekWest Credit Panthers09.7810.756
Emily DornanWest Credit Panthers10.0310.785
Lyndsey ChalmersNorth Peel Secondary School27.2810.794
Jessie GillBramalea S. S.09.8820.183
Renee EllisMeadowvale Secondary School10.44NT
Lachet NoticeParkholme School10.03NT
Last updated Thu, 17 May 2007 17:53:26
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.