Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 18, 2011 to May 19, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
1B Female 50 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Laura Enns
West Credit - Mississauga
12.44
08.40
10
Kira McComb
Gordon Graydon - Mississauga
NT
08.90
8
Samantha Morin
erindale
NT
09.00
6
Hailey Hosick
Ascension Eagles
NT
09.70
5
Tania Ghansi
Brampton Centennial Secondary
13.00
10.30
4
Evelyn Lee
West Credit - Mississauga
12.44
10.90
3
Anifa Mohamed
Heart Lake Secondary School
16.00
10.95
2
Amy D'Intino
North Peel - Brampton
15:07.00
11.10
1
Joanna Beer
North Peel - Brampton
11:50.00
11.50
Kanta Ahmad
Harold M Brathwaite - Brampton
18.15
12.20
Shereece Murray
Heart Lake Secondary School
17.00
13.00
Raavi Minhas
Harold M Brathwaite - Brampton
19.22
13.10
Eden Woldetsadik
Parkholme School
16.75
13.90
Alessandra Trichilo
d'Youville
NT
14.90
Samantha Valdellon
Ascension Eagles
NT
15.20
Chelsie Chong
St. Augustine - Brampton
24.06
16.40
Lynda Medeiros
Parkholme School
16.34
16.50
Samantha MacNeill
Heart Lake Secondary School
20.00
18.00
April Baker
St. Augustine - Brampton
46.80
41.00
Huma Azmat
Meadowvale Applewood
12.14
DNS
Maria Di Rubbo
St. Edmund Campion
NT
DNS
Zahra Syed
Meadowvale Applewood
12.23
DNS
Reba Sharma
Mayfield Parkholme
NT
DNS
Laly Lopez
St. Edmund Campion
NT
DNS
Sana Alvi
TlKennedy Kougars
NT
DNS
Jade Critch
Meadowvale Applewood
11.78
DNS
Gurvir Singh
Central Peel S.S.
21.00
DNS
Emeida Herrera
Central Peel S.S.
16.00
DNS
Shannon Basterfield
Applewood School
30.00
DNS
Sandra Clark
Applewood School
46.00
DNS
Katrina Erb
Loyola - Mississauga
NT
DNS
Allison Eda
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
DNS
Nirmaljit Grewal
North Park Secondary School
20.40
DNS
Cassandra Boorman
Bramalea - Brampton
13.70
DNS
Megan Solis
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Shameka Tyndale
Bramalea - Brampton
13.50
DNS
Marie Eve D'Arcy
Parkholme School
14.75
DNS
Alisha Jaffer
port credit team 10
15.80
DNS
Tiffany Agyemang
d'Youville
NT
DNS
Julie Ann Maneja
St. Thomas Aquinas - Brampton
10.00
DNS
Jenna Perdon
St. Thomas Aquinas - Brampton
10.00
DNS
Shauna Brandon
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Rita Dimaano
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Marie Kamara
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Lisa Marie LaSelva
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Victoria Pimentel
St. Edmund Campion
NT
DNS
Kristen Tiongson
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Saranka Sukumarans
Central Peel S.S.
20.00
DNS
Lisa Marie Murray
Applewood School
39.00
DNS
Jodi Batchelor
Applewood School
26.00
DNS
Daniella Garcas
Applewood School
29.00
DNS
Niloufar Jaferi
Applewood School
25.00
DNS
Vanessa Zammit
Applewood School
24.00
DNS
Shannon Anderson
Applewood School
22.00
DNS
Angela Bogus
Applewood School
28.00
DNS
Morayo Awosedo
St. Augustine - Brampton
24.60
DNS
c
Last updated Tue, 24 May 2011 17:39:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en