trackdatabase.com logo







Boys 50 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Vincent ZdrilichFather Goetz GatorsNT08.44
Bryan TothCentral Peel secondary SchoolNT12.11
Haroone FaqiryarCentral Peel secondary SchoolNT13.65
Mena BakhetApplewood SchoolNT14.22
Mark CatalanoLoyola C.S.SNT15.46
Arnaud KaleWest Credit PanthersNT08.51
Harninder KalotiCentral Peel secondary SchoolNT18.97
Randy ArchibaldWest Credit PanthersNT08.68
Randy ParaugWest Credit PanthersNT08.77
Mochine SaumtallyWest Credit PanthersNT08.98
Jackie ChynWest Credit PanthersNT09.00
Farriss AminuBramalea S. S.NT09.25
Abel MekonnenWest Credit PanthersNT09.62
Francisco BarancoFather Goetz GatorsNT09.78
Kirk WilliamsBramalea S. S.NT09.97
Aaron LeclairMayfieldNT10.28
Ian McIntyreWest Credit PanthersNT10.28
Stephen LetourneauWest Credit PanthersNT10.28
Lawnie MeersBramalea S. S.NT10.30
Alex LourencoWest Credit PanthersNT10.60
Matthew HarrisWest Credit PanthersNT10.85
Brian RobertsonNotre Dame KnightsNT10.87
Matthew BodachMeadowvale Secondary SchoolNT11.00
Michael FerreiraSt. MartinsNT11.03
Patrick StolarskiSt. JosephNT11.15
Taishan RamsayLincoln Alexander S.S.NT11.16
Stan OngFather Goetz GatorsNT11.43
Patrick BodimeadeMeadowvale Secondary SchoolNT11.58
Michael SummariaSt.AugustineNT12.05
Stavin FernandesNorth Peel Secondary SchoolNT12.22
Ivor HenriquesApplewood AcresNT12.39
Daniel HaikalisOur Lady of Mount CarmelNT13.01
Nicholas GrabApplewood AcresNT13.50
Steven IannittiAscensionNT13.72
Jordan WheatleLincoln Alexander S.S.NT13.74
Nakarin UlunApplewood SchoolNT15.07
Colin AbottApplewood SchoolNT15.10
Robert ChokelalMeadowvale Secondary SchoolNT15.67
Tommy TominacPocock PiratesNT15.88
Navdeep SinghLincoln Alexander S.S.NT15.94
Paul MelnykFather Goetz GatorsNT16.97
Ali ValikaApplewood SchoolNT16.99
Randeep RihalParkholme SchoolNT17.22
John TobarFather Goetz GatorsNT18.00
Osama IftikharParkholme SchoolNT18.37
Robbie RoddenGordon GraydonNT19.12
Maaz KhanFather Goetz GatorsNT19.19
Javed KhanParkholme SchoolNT19.25
Ottri LohaniApplewood AcresNT19.46
Jason Kyei-BaffourParkholme SchoolNT21.25
Daniel CitrenJohn Fraser SatelliteNT21.81
Rizwan KhanParkholme SchoolNT22.37
Usman ChoudhryParkholme SchoolNT22.66
Anthony AlleyneParkholme SchoolNT26.41
Shaan-E-Abbas JamalMayfieldNT27.28
Andrew SinghParkholme SchoolNT36.87
Shoaib ButtParkholme SchoolNT43.81
Wesley RankinWest Credit PanthersNTNT
Aravinth VijayakumarParkholme SchoolNTNT
Patrick MacriSt.AugustineNTNT
Darryl ClarkeSt.AugustineNTNT
Kadeem ThomasParkholme SchoolNTNT
Brian DavidsonApplewood SchoolNTNT
Matthew ReubenParkholme SchoolNTNT
Chris HindsWest Credit PanthersNTNT
Matthew GallantParkholme SchoolNTNT
Joshua BrandonOur Lady of Mount CarmelNTNT
Stiven BorovicParkholme SchoolNTNT
Ryan FinaysonApplewood HeightsNTNT
Shaan BajwaHeart Lake HurricanesNTNT
Alexander MaksimovicPort Credit SatelliteNTNT
Ryan GriffithPort Credit SatelliteNTNT
Alym AhmedParkholme SchoolNTNT
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Mochine SaumtallyWest Credit Panthers08.9805.6510
Mena BakhetApplewood School14.2227.28
Arnaud KaleWest Credit Panthers08.5108.038
Randy ArchibaldWest Credit Panthers08.6808.186
Vincent ZdrilichFather Goetz Gators08.4408.225
Randy ParaugWest Credit Panthers08.7708.814
Jackie ChynWest Credit Panthers09.0009.493
Francisco BarancoFather Goetz Gators09.7809.752
Farriss AminuBramalea S. S.09.2510.041
Patrick StolarskiSt. Joseph11.15NT
Haroone FaqiryarCentral Peel secondary School13.65NT
Alex LourencoWest Credit Panthers10.60NT
Tommy TominacPocock Pirates15.88NT
Brian RobertsonNotre Dame Knights10.87NT
Nicholas GrabApplewood Acres13.50NT
Taishan RamsayLincoln Alexander S.S.11.16NT
Ivor HenriquesApplewood Acres12.39NT
Stan OngFather Goetz Gators11.43NT
Steven IannittiAscension13.72NT
Bryan TothCentral Peel secondary School12.11NT
Aaron LeclairMayfield10.28NT
Stavin FernandesNorth Peel Secondary School12.22NT
Harninder KalotiCentral Peel secondary School18.97NT
Colin AbottApplewood School15.10NT
Jordan WheatleLincoln Alexander S.S.13.74NT
Kirk WilliamsBramalea S. S.09.97NT
Lawnie MeersBramalea S. S.10.30NT
Nakarin UlunApplewood School15.07NT
Ali ValikaApplewood School16.99NT
Michael SummariaSt.Augustine12.05NT
Mark CatalanoLoyola C.S.S15.46NT
Michael FerreiraSt. Martins11.03NT
Abel MekonnenWest Credit Panthers09.62NT
Matthew HarrisWest Credit Panthers10.85NT
Daniel HaikalisOur Lady of Mount Carmel13.01NT
Stephen LetourneauWest Credit Panthers10.28NT
Matthew BodachMeadowvale Secondary School11.00NT
Ian McIntyreWest Credit Panthers10.28NT
Patrick BodimeadeMeadowvale Secondary School11.58NT
Robert ChokelalMeadowvale Secondary School15.67NT
Last updated Thu, 17 May 2007 17:53:26
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.