trackdatabase.com logo







1B Boys 50 Metre Dash

Final
Name Team/SchoolSeedFinalWindPoints
James OpacakApplewood Hts S SNT07.2510
Michael NdububaSt. Augustine S S10:25.0011.1310
Sheldon RoseGordon Graydon Mem. S SNT07.558
Tuan NguyenFr. Michael GoetzNT08.006
Vincent ZdrilichFr. Michael GoetzNT08.235
Ryan ThomsonRick HansenNT08.374
Darryl CameronWest Credit S SNT08.443
Abel MekonnenWest Credit S SNT08.672
Akeem GordonMeadowvale Applewood09.4008.871
Zaid Abdul GhaniApplewood Hts S SNT08.90
Jake DanielsonNorth Peel S SNT08.95
Ariel ArominSt. Martin Secondary /schoolNT08.97
Randy ArchibaldWest Credit S SNT09.06
Paco RenalesSt. Joan of Arc CHSNT09.08
Mochine SaumtallyWest Credit S SNT09.15
Emmanuel TelloCentral Peel S S11.0009.31
Allen ChindaloApplewood Hts S SNT09.53
Francisco BarrancoFr. Michael GoetzNT09.69
Brian RobertsonNotre Dame H SNT09.76
Denis GauthierNotre Dame H SNT09.78
Alex MunenePhilip Pocock S S30.0009.83
William HoangRick HansenNT09.84
Dimitri FaceyNorth Peel S SNT09.96
Scott DuongWest Credit S SNT10.09
Robbie RoddenWest Credit S SNT10.29
Alec MontgomerySt. Augustine S S10:25.0010.31
Andrew A JurskiLoyola C S SNT10.42
Anthony BarnesWest Credit S SNT10.59
Robbie BashamNorth Peel S SNT10.59
Raheem OutramSt. Augustine S S12:22.0010.77
Eugene AwuniSt. Joan of Arc CHSNT10.83
Steven ZavarellaApplewood Hts S SNT10.85
Nicholas ParibelloNorth Peel S SNT10.91
Sheldon RodneyBramalea SS09.0010.97
Mitchell LolliSt. Francis Xavier S SNT11.28
Jordan PhongphilackSandalwood Heights SS13.0011.42
Gyanesh SrivastavaApplewood SchoolNT11.71
Harsher SidhuNorth Peel S SNT11.73
Brahmjot Gillkatherine sciberrasNT11.79
Patrick StolarskiSt. Joseph S.SNT11.80
Kevin EssenboomCentral Peel S S12.4011.82
Kevin K EschliLoyola C S SNT11.83
Troy ClarkeCentral Peel S S11.8211.83
Michael CassimPhilip Pocock S S17.4012.24
Alex Aveiroport credit team 1018:34.0012.30
Alex HernandezApplewood Acres15.0012.53
Alexander Maksimovicport credit team 1013:47.0012.57
Peter LuchkoApplewood Acres14.0012.57
Miguel LeanoSt. Martin Secondary /schoolNT12.72
Moses KazibweSt. Augustine S S14:02.0012.78
Ben ParibelloNorth Peel S SNT13.19
Vishal RamaniWest Credit S SNT13.28
Ryan FinlaysonApplewood Hts S SNT13.32
Ian WongApplewood SchoolNT13.34
Mehul SelarkaNorth Peel S SNT13.43
Mardig Kendirjianport credit team 1017:27.0013.59
Shaan BajwaMayfield S SNT13.66
Brett NeillyMayfield S SNT13.67
Vivek KulkarniApplewood SchoolNT13.73
Mena BakhetApplewood Acres15.0013.76
Michael BoleMayfield S SNT13.80
Matthew HeadSt. Martin Secondary /schoolNT13.86
Massimo QuattrociocchiSt. Augustine S S12:12.0014.04
A.J. CorreiaSt. Augustine S S13:05.0014.07
Ebenezer AntwiHeart Lake SS11.0014.44
Michael FerreiraSt. Martin Secondary /schoolNT15.20
George DanielSt. Joan of Arc CHSNT15.32
Rajdeep SangheraApplewood Acres14.0015.45
Darryl Clarke-TappinSt. Augustine S S14:44.0015.71
Nakarin UlunApplewood SchoolNT16.18
Brian DavidsonApplewood SchoolNT16.33
Chris HazelleApplewood Acres15.0016.42
Shemar SinghMayfield S SNT19.22
Nasir QureshiApplewood Acres15.0019.85
Ryan PetrieApplewood SchoolNT21.07
Amir BenmokhtarApplewood SchoolNT25.68
Ali HajjajApplewood SchoolNT26.33
Michael GachetApplewood SchoolNT27.89
Ali ValikaApplewood SchoolNT29.63
Muaaz MalikApplewood SchoolNT39.00
Josh MillerGordon Graydon Mem. S SNTDNS
Chris HamiltonNorth Peel S SNTDNS
Haroone FaqiryarNorth Peel S SNTDNS
Matt HarrisWest Credit S SNTDNS
Alessandro FurloneApplewood SchoolNTDNS
Dominic CamposWest Credit S SNTDNS
Daniel HaikalisOur Lady of Mount CarmelNTDNS
Ben FerrariOur Lady of Mount CarmelNTDNS
Josh TrumbleParkholme SchoolNTDNS
Patrick BodimeadeMeadowvale Applewood11.20DNS
Matthew BodachMeadowvale Applewood12.30DNS
Adrian ValentineApplewood SchoolNTDNS
Stanley XavierAscension of Our Lord S SNTDNS
Jonathan SousaGordon Graydon Mem. S SNTDNS
Maninder DhanottaCentral Peel S S11.56DNS
Last updated Thu, 04 Jun 2009 9:49:33
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.