Meet Info
Vital Shank Track & Field Invitational
Invitation d'athletisme Vital Shank
May 17, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Female Javelin Throw
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ella McCarty
O`Gorman - Timmins
ND
29.09
Nina Anderson
Englehart High School
ND
28.29
Quinn Glover
Englehart High School
ND
26.91
Lydia Jacobs
Écho du Nord
ND
25.60
Adele Doucet
ESCHearst
ND
24.86
Carlen Bertrand
Renaissance - Timmins
ND
24.23
Cadence Pecore
Roland Michener - S. Porcupine
ND
22.82
Kayleigh Bierman
Timmins High - Timmins
ND
22.56
Sara Swartz
Unattached
ND
21.80
Vaness Paterson
Timiskaming - New Liskeard
ND
21.71
Eva Mathew
Roland Michener - S. Porcupine
ND
21.22
Chanelle Lapointe
Theriault - Timmins
ND
20.87
Grace MacLean
Roland Michener - S. Porcupine
ND
20.42
Lexee Anderson
Timiskaming - New Liskeard
ND
20.16
Ally St. Louis
Timiskaming - New Liskeard
ND
19.67
Jillian Daguerre
Theriault - Timmins
ND
19.58
Jo-Anne Vane
Theriault - Timmins
ND
19.13
Janelle Lapierre
Theriault - Timmins
ND
18.99
Gabrielle Ormandy
Écho du Nord
ND
18.84
Brooke Connors
Timiskaming - New Liskeard
ND
18.32
Melody MacKewn
Timiskaming - New Liskeard
ND
17.97
Alannah Murphy
Theriault - Timmins
ND
17.86
Anika Allaire
Timmins High - Timmins
ND
17.04
Raphaëlle Gendron
Écho du Nord
ND
16.25
Kayla Marin
Renaissance - Timmins
ND
15.60
Deanna Chilton
Theriault - Timmins
ND
15.55
Paige Farkus
Timmins High - Timmins
ND
15.45
Rebecca Morrow
Timiskaming - New Liskeard
ND
15.35
Méanne Sigouin
Écho du Nord
ND
14.91
Juliette Bourdages-Cote
Theriault - Timmins
ND
13.72
Brooke Ambeau
Roland Michener - S. Porcupine
ND
13.48
Ashley Jackson
Englehart High School
ND
13.44
Jana Courchesne
Theriault - Timmins
ND
13.25
Lennex Belair
O`Gorman - Timmins
ND
13.24
Sunny Plante
Kapuskasing DHS
ND
12.50
Emily Nickoshie
Cochrane - Cochrane High Schoo
ND
12.29
Nina Boissonneault
Theriault - Timmins
ND
12.10
Mallory Knight
Englehart High School
ND
11.59
Shanel Goulet
Renaissance - Timmins
ND
11.53
Ava Edwards
Theriault - Timmins
ND
11.25
Ivy Martel
Renaissance - Timmins
ND
11.22
Kelly Paré
Écho du Nord
ND
10.90
Mackenzie Gelinas
Kapuskasing DHS
ND
10.88
Esmeralda Ofori-Agyepong
Theriault - Timmins
ND
9.83
Amélie Ethier
Écho du Nord
ND
9.57
Kaleigh Warne
Roland Michener - S. Porcupine
ND
7.20
Desiree Moon
Kapuskasing DHS
ND
DNS
Claudie Alary
ESCHearst
ND
DNS
c
Last updated Mon, 22 May 2023 17:24:51
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en