Meet Info
ROPSSAA Special Events
Track and Field Meet
May 8, 2019 to May 9, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female 100 Metre Dash (1B)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jennea McGibbon
North Peel - Brampton
NT
15.87
10
Breanna Small
North Peel - Brampton
NT
18.25
8
Fayth Aransevia
North Peel - Brampton
NT
18.58
6
Clarissa Griffith
St. Joseph - Mississauga
NT
18.66
5
Janan Khan
West Credit - Mississauga
NT
19.36
4
Lathyga Elangovan
North Park - Brampton
NT
19.56
3
Tyana Brooks
West Credit - Mississauga
NT
19.62
2
Angel Stroh
Turner-Fenton - Brampton
NT
19.63
1
Dana Eljirby
Erindale - Mississauga
NT
19.65
Noor John
Turner-Fenton - Brampton
NT
19.87
Brianna Dilipkumar
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
19.89
Rebekah Brown
Ascension of Our Lord-Miss
NT
20.49
Krista Lomibao
Ascension of Our Lord-Miss
NT
20.79
Maya Asper
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
20.93
Precious Adjei Boachie
Ascension of Our Lord-Miss
NT
21.09
Sheeza Amir
St. Joseph - Mississauga
NT
21.19
Aalyiah Smith Parks
Ascension of Our Lord-Miss
NT
21.41
Ramya Sritharan
Chinguacousy - Brampton
50.00
21.48
Jasmine Griffith
Philip Pocock - Mississauga
NT
21.74
Khia Kyere
Turner-Fenton - Brampton
NT
22.10
Isabella Reppert
St. Marcellinus - Mississauga
NT
22.20
Daniella Zita
St. Marcellinus - Mississauga
NT
22.57
Stephanie Giancola
St. Marcellinus - Mississauga
NT
22.92
Zunaira Syed
Turner-Fenton - Brampton
NT
23.02
Nadha Sarmiento
West Credit - Mississauga
NT
23.24
Sheneice Lindsay
Iona Catholic - Mississauga
17.00
23.29
Sherry Gainda
David Suzuki SS - Brampton
NT
23.81
Ivy Ha-Liang
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
23.90
Karema Lewis
Applewood Hts - Mississauga
NT
24.92
Catharine Radicanin
d'Youville
NT
25.14
Jiya Singh
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
25.39
RayShelle McLennon
Parkholme School
NT
25.61
Komel Azhar
Parkholme School
NT
25.87
Christina Bressi
Turner-Fenton - Brampton
NT
26.85
Izza Malik
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
27.48
Victoria Gaslard
Turner-Fenton - Brampton
NT
28.02
Lexus Burton-Fajardo
John Fraser Secondary School
NT
28.27
Louise Pinto
Iona Catholic - Mississauga
20.00
28.54
Kyiara Doyley
St. Marcellinus - Mississauga
NT
29.25
Zainab Sikander
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
30.13
Vera Shafiq
John Fraser Secondary School
NT
30.64
Jaclyn Sandford
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
30.90
Taylor Waters
David Suzuki SS - Brampton
NT
31.45
Laurie Tran
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
35.36
Saiyara Syeda
Applewood Hts - Mississauga
NT
35.92
Faith Stone
d'Youville
NT
38.93
Jasmine Randhawa
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
39.74
Samantha Leblanc
Iona Catholic - Mississauga
25.00
42.37
Caitlin Creighton
St. Thomas Aquinas - Brampton
NT
44.77
Felice Riingen
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
44.82
Serena Lowe
David Suzuki SS - Brampton
NT
46.66
Ingrid Benemerito
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
49.56
Favour Eze
St. Joseph - Mississauga
NT
1:03.18
Padma Monilall
North Park - Brampton
NT
DNS
Tianna Duke
Parkholme School
NT
DNS
Leoneliz Serrano
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DNS
Jind Tiwana
Turner-Fenton - Brampton
NT
DNS
Caroline Wojcik
Philip Pocock - Mississauga
NT
DNS
Michelle Scouten
Heart Lake - Brampton
NT
DNS
Breanna Rosato
John Cabot
NT
DNS
Nalaya Baker
West Credit - Mississauga
NT
DNS
Jasmine Panta Guerrero
St. Thomas Aquinas - Brampton
NT
DNS
Rabeya Shaikh
West Credit - Mississauga
NT
DNS
Alexis Rosato
John Cabot
NT
DNS
c
Last updated Tue, 21 May 2019 13:29:40
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en