trackdatabase.com logo







Girls 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Sandra RobertsonNorth Park SSNT17.85
Anna ChongWest Credit PanthersNT18.40
Nicole BeauchminBrampton Centennial SecondaryNT18.97
Alex MorganWest Credit PanthersNT19.63
Teresa ChanRick Hansen Secondary SchoolNT19.66
Kalina PejdaGordon GraydonNT19.67
Larissa JamalNotre Dame KnightsNT19.72
Catherine McGregorApplewood AcresNT19.78
Jennifer CresswellSt. MarcellinusNT19.80
Falguni PatelNorth Peel Secondary SchoolNT19.90
Tahmeena EbadyApplewood AcresNT20.06
Rheauna TaggartPort Credit SatelliteNT20.28
Sarah CrozierGordon GraydonNT20.50
Heather WeirClarkson Satellite- ApplewoodNT20.62
Maariyah KaziNorth Peel Secondary SchoolNT20.63
Antra GhoshWest Credit PanthersNT20.69
Humayra SyedNorth Peel Secondary SchoolNT20.95
Christina WebbNorth Park SSNT21.12
Timy DancisinovaPort Credit SatelliteNT21.34
Carolyn MillerWest Credit PanthersNT21.53
Martells ShannonHeart Lake HurricanesNT21.72
Melissa GenovaApplewood AcresNT21.72
Shastine RemahlApplewood AcresNT21.90
Chanel PereraSt. JosephNT22.22
Tena Nguyen-PhanOur Lady of Mount CarmelNT22.72
Reba SharmaMayfieldNT22.85
Helen DoJohn Cabot ColtsNT23.03
Jacquie BaileyClarkson Satellite- ApplewoodNT23.25
Ama AnsuMayfieldNT23.68
Catherine ViveriosSt.AugustineNT23.75
Shannon AndersonApplewood SchoolNT24.34
Sophia DoranteNorth Peel Secondary SchoolNT24.43
Machaela DixonRick Hansen Secondary SchoolNT25.34
Megan RussellClarkson Satellite- ApplewoodNT26.16
Marta ZwierzynskiPocock PiratesNT26.19
Katrina RempelMayfieldNT26.19
Selviya ZemokholMayfieldNT26.78
Melody SuiteChinguacousyNT27.50
Suba KathiravetpillaiParkholme SchoolNT27.90
Christine JohnsonClarkson Satellite- ApplewoodNT28.15
Amanda BotheloSt.AugustineNT28.19
Jennifer RaposoIONANT29.49
Niloufar JaferiJohn Fraser SatelliteNT29.83
Leeza BuisApplewood SchoolNT31.78
Jyoti MundiChinguacousyNT39.69
Vanessa ZammitIONANT45.09
Christine LamSt. Edmund CampionNT46.72
Becky DohertyParkholme SchoolNT47.00
Paige McCallenParkholme SchoolNTNT
NTNT
Angeline MandrapiliasGordon GraydonNTNT
Robyn Turjanica-BremnerParkholme SchoolNTNT
Lindsay PoupardPort Credit SatelliteNTNT
Miranda KocjanSt. JosephNTNT
Victoria PimentelSt. Edmund CampionNTNT
Osato ImafidonSt.AugustineNTNT
Pooja MutsuddiParkholme SchoolNTNT
Sarah ClementApplewood HeightsNTNT
Christina MacLaren-CoombeParkholme SchoolNTNT
Viki StoynevaWest Credit PanthersNTNT
Nickesha KongNotre Dame KnightsNTNT
Keshia AmankwahLincoln Alexander S.S.NTNT
Anna-Lee BoltParkholme SchoolNTNT
Toneya Baptiste-CharlesParkholme SchoolNTNT
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Sandra RobertsonNorth Park SS17.8517.0310
Anna ChongWest Credit Panthers18.4017.868
Kalina PejdaGordon Graydon19.6718.096
Teresa ChanRick Hansen Secondary School19.6619.764.50
Larissa JamalNotre Dame Knights19.7219.764.50
Alex MorganWest Credit Panthers19.6319.853
Nicole BeauchminBrampton Centennial Secondary18.9720.062
Shannon AndersonApplewood School24.34NT
Leeza BuisApplewood School31.78NT
Megan RussellClarkson Satellite- Applewood26.16NT
Catherine McGregorApplewood Acres19.78NT
Last updated Thu, 17 May 2007 17:53:26
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.