Meet Info
OFSAA Track and Field ChampionshipToronto
Jun 4, 2009 to Jun 6, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (360.11 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 4x100 Metre Relay
Prelim
Team/School
Seed
Prelim
1
Pickering H S
1.
Omari Morris
2.
Matthew Anane
3.
Oshane Thompson
4.
Stefan Saini
5.
Adrian Gardener
6.
Zayne Gordon
45.61
44.59
Photo
2
Bill Crother - Unionville
1.
Shemar Anglin
2.
Yathu Karunailingam
3.
Divyanthan Thasarathan
4.
Alex Manuel
5.
Sean Newland
6.
Omar Anglin
46.55
45.61
Photo
3
Birchmount Park C I
1.
Justin Saisho
2.
Kwame Miller
3.
Patrick Frost
4.
Dominic Samuels
5.
Evan Karakolis
6.
Aaron Brown
46.54
45.73
Photo
4
St. Michael's College- Toronto
1.
Akeel Lynch
2.
Matthew Loparco
3.
Dawson Spriggins
4.
Alex Doyle
5.
Chris Tuszynski
6.
Esteban Cardenas
46.48
45.99
Photo
5
Holy Names H S
1.
Gage Taggart
2.
Gino Sanchez
3.
Jared Dennis
4.
Jacob Francis-Taylor
5.
James Krasinkiewicz
46.56
46.20
Photo
6
Catholic Central - wocc
1.
Kyle Lavigne
2.
Aaron Osborne
3.
Bashar Neema
4.
Nick Vanin
5.
Curtis D'Hollander
6.
Juan Ravagli
47.64
46.24
Photo
7
W. F. Herman S S
1.
Khalil Jones
2.
Brandon McBride
3.
Cody Brown
4.
Jaydon Gauthier
5.
Mike Ascott
6.
Cameron Rogers
7.
Mason Blyth
8.
Brad Carroll
47.55
46.01
Photo
8
Michael Power/St.Joseph's
1.
Todd Stewart
2.
Matt Ledwiski
3.
Philip Bottero
4.
Julian McGarvey
5.
Sebastian Monge
45.93
46.30
Photo
9
Pine Ridge S S
1.
Peter Boylan
2.
Ryan Boylan
3.
Jaiden Brown
4.
Devin Richards
5.
Jordan Gill
6.
Tevin DaCosta
47.63
46.49
Photo
10
St. Aloysius Gonzaga
1.
Shaquille Gordon
2.
Shalmar Walters
3.
Kyle Ward
4.
Reshayne Thomas
5.
Allistair D'Costa
47.59
46.59
Photo
11
Fletcher's Meadow S.S.
1.
Tanieve Dennis
2.
David Dobson
3.
Tevin Wheatley
4.
Shadeem Archer
5.
Denzel Blair
6.
Ian Fletcher
47.27
46.60
Photo
12
Notre Dame College
1.
Colton Ambrosio
2.
Matt Mancuso
3.
Ryan Dyck
4.
Zach Macdonald
5.
Cameron Blakely
47.13
46.66
Photo
13
Arnprior D H S - eoar
1.
Stephen Balylis
2.
Ty Whitelock
3.
Andrew MacAuley
4.
Ryan Kargus
5.
Sam Freemark
47.68
46.76
Photo
14
Jean Vanier S S
1.
Shaquan Brown
2.
Glody Ekofo
3.
Wynton Gregoire
4.
Jesse Williams
5.
Joshua Anirood
6.
Ivan Cunnanan
48.21
46.93
Photo
15
Resurrection C S S - cwrs
1.
Tyler Keller
2.
Scott Buttinger
3.
Connor Sprout
4.
David Moseychuk
5.
Brad Chambers
47.59
47.11
Photo
16
St. Joan of Arc C.S.S.
1.
Jose Dominguez
2.
Sharlon Pena
3.
Luke Disanto
4.
Ricardo Boscan
5.
Alexander Pothemont
47.95
47.77
Photo
17
Earl of March S S
1.
Alex Dawson
2.
Jonathan Kim
3.
Jamie Johnson
4.
Sean Lee
48.24
48.06
Photo
18
Fenelon Falls S S - coff
1.
Nicholas Berry
2.
Brandon James
3.
Jeremy Lytle
4.
Nate Watson
5.
Garrett Weller
48.24
48.27
Photo
19
Lo-Ellen Park - Sudbury
1.
Dalton Ghent
2.
Han-Sen Belzile
3.
Cameron Ayotte
4.
Joe Lucciantonio
49.71
48.60
Photo
20
East Northumberland - coen
1.
Rueben Meens
2.
Kyle Tilly
3.
Darrin Morgan
4.
Josh Field
48.84
48.91
Photo
0
Dunbarton H S
1.
Jordan Pantlitz
2.
Dwayne Tingling
3.
Brandon Nunes De Souza
4.
Andre Wright
5.
Justin Haywood
47.36
DQ
Photo
Final - Official
Team/School
Prelim
Final
Points
1
Pickering H S
44.59
44.51
10
Photo
2
Bill Crother - Unionville
45.61
44.81
8
Photo
3
Michael Power/St.Joseph's
46.30
45.22
6
Photo
4
W. F. Herman S S
46.01
45.35
5
Photo
5
Birchmount Park C I
45.73
45.44
4
Photo
6
Holy Names H S
46.20
46.09
3
Photo
7
Catholic Central - wocc
46.24
46.40
2
Photo
0
St. Michael's College- Toronto
45.99
DQ
Photo
c
Last updated Thu, 11 Jun 2009 23:21:07
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en