Meet Info
ROPSSAA 2013 Track & Field
May 17, 2013 to May 24, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 4x100 Metre Relay
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
St. Marcellinus - Mississauga
1.
Ruddy Amoah
2.
Ryan France
3.
Vince Fuoco
4.
Andrew Tan
5.
Darrian Seaton-Tucker
6.
Arkhe Delacruz
48.90
47.64
10
2
St. Edmund Campion
1.
Phillip Panton
2.
Nicolas Mills
3.
Joshua Agenim-Boateng
4.
Donte Wedderburn
5.
Leonard Periera
47.00
47.71
8
3
Bramalea - Brampton
1.
Jordan Acheampong
2.
Benjamin Arhen
3.
Alex Buccieri
4.
DeMoy King
47.50
48.19
6
4
St. Thomas Aquinas - Brampton
1.
Jevante Stanley
2.
Jordan Lowe
3.
Chris Spencer
4.
Shamar Simon
5.
Joshua Sammut
49.94
49.04
5
5
John Fraser - Mississauga
1.
Kyle Morgan
2.
Emilio Pantaleo
3.
Steven Lu
4.
James Bao
5.
Jason Zhong
6.
Avantik Sharma
49.49
49.12
4
6
St. Joseph - Mississauga
1.
Kishi King
2.
Matthew MacIsaac
3.
Alex Carlone
4.
Jaylyn Trinidad
5.
Matthew Cairns
49.76
49.80
3
7
Erindale - Mississauga
1.
Jeffrey Lee
2.
Daniel Stretton
3.
Evan Dick
4.
Ryan Cuthbert
5.
Christian Tsimenidis
6.
Johnathan Chen
49.46
49.86
2
8
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1.
Adam Carlati
2.
Ryan McEneaney
3.
Calvin Menezes
4.
Quinn Dudley
5.
Sam Cooper
6.
Mikyas Tessema
49.00
50.05
1
9
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1.
Clyde D'Souza
2.
Mason Funnell
3.
Marques Mckenzie
4.
Keenan Nunes
5.
Jonathan Chin
51.02
50.32
10
Fr Michael Goetz - Mississauga
50.00
50.95
11
Stephen Lewis - Mississauga
1.
Nathaniel Ampofo
2.
Faisal Agbonhin
3.
Kevin Lee
4.
Momin Butt
50.79
52.13
12
Gordon Graydon - Mississauga
54.84
52.39
13
David Suzuki Secondary School
1.
David Silva
2.
Nelsen Steffens
3.
Mackenzie Bennett
4.
Jesse Hamblett
5.
Rishi Bharkada
52.20
53.30
14
Philip Pocock - Mississauga
1.
Karan Aulakh
2.
Pawel Migdal
3.
Paul Babij
4.
Eric Olmedo
5.
Nicholas Subtamaniam
6.
Oscar Adamczyk
49.60
53.50
15
Cardinal Leger - Brampton
1.
Israel Infante
2.
Kierin Smith-owens
3.
Klubert Francis
4.
Kevin Sullivan
5.
Garry Vinayak
1:20.00
55.42
0
Chinguacousy - Brampton
1.
Upraaj Sandhu
2.
Prriyan Sirithevan
3.
Avneet Bhullar
4.
Eddie On
5.
Saurabh Sharma
6.
Akshar Patel
55.00
DQ
0
Robert F. Hall - Caledon East
1.
Jordan Baggio
2.
Alex Iozzo
3.
VanAmelsvoort Joshua
4.
Sean Coomey
5.
Tommy Doyle
52.19
DQ
0
St. Francis Xavier-Mississauga
1.
Ralph Adedeji
2.
Stephen Babb
3.
Daniel Kwan
4.
Quan Spencer
50.04
DQ
c
Last updated Tue, 25 Jun 2013 15:45:47
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en