Meet Info
York Region Finals - 2003
Track and Field
May 13, 2003 to May 14, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.94 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Sarah Peirce
Cardinal Carter S S
NT
12.78
Photo
Ashley Speller
Country Day School
13.09
13.18
Photo
Melissa Ashcroft
Sir William Mulock Second
NT
13.32
Photo
Jasmine Geense
Stouffville D H S
27.50
13.48
Photo
Jasmine Bamford
Bayview S S
13.25
13.54
Photo
Katrina Santilly
Unionville H S
13.50
13.81
Photo
Stacy Richmond
Father Michael McGivney C
13.40
13.83
Photo
Camesha McKenzie
Father Michael McGivney C
14.50
14.03
Photo
Nicole Walcott
Middlefield C I
NT
14.03
Photo
Erin Shepperd
Bayview S S
NT
14.49
Photo
jodi beelby
Sutton D H S
NT
14.64
Photo
Tara Benjamin
Country Day School
14.55
14.68
Photo
marcella Chung
Brother Andre C H S
NT
14.92
Photo
Vivian Lo
Unionville H S
14.00
15.11
Photo
Shelene Chambers
Middlefield C I
NT
15.11
Photo
Julia Teskey
Brother Andre C H S
NT
15.11
Photo
Eunice Lee
Richmond Hill H S
NT
15.26
Photo
Jenna Comstock
Langstaff S S
NT
15.30
Photo
Jacqueline Bourier
Brother Andre C H S
NT
15.31
Photo
Angel Cherpanath
Vaughan S S
NT
15.43
Photo
Daniella Goldberg
Vaughan S S
NT
15.44
Photo
Shinnel Gahagan
Unionville H S
13.80
15.55
Photo
Rebecca Liu
Unionville H S
14.50
15.64
Photo
Maria-Stefan Belcastro
St. Joan of Arc C H S
NT
15.71
Photo
Krystal Simmonds-Smith
Unionville H S
14.50
15.76
Photo
Virginia So
Unionville H S
13.50
15.78
Photo
Vera So
Unionville H S
14.00
15.79
Photo
sarah mann
Sutton D H S
NT
15.81
Photo
Stephanie Mitskinnis
Brother Andre C H S
NT
16.02
Photo
Lisa DeMiranda
Brother Andre C H S
NT
16.04
Photo
Kristen Kennedy
Pickering College
NT
16.30
Photo
Georga Lin
Markville S S
NT
16.45
Photo
Wendy Harris
Markville S S
NT
16.63
Photo
Amanda Sarra
St. Theresa Lisieux
NT
16.91
Photo
Chantel Buscema
St. Joan of Arc C H S
NT
17.15
Photo
Pooja Punjabi
Bayview S S
NT
17.18
Photo
Heather Berger
Community Hebrew Academy
22.00
18.08
Photo
Jennifer MacDonald
Sacred Heart C H S
NT
DNF
Photo
Vanessa Sinopoli
St. Joan of Arc C H S
NT
DNS
Michelle Brown
Brother Andre C H S
NT
DNS
Jessy Doak
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Alyssa Cromwell
Aurora H S
NT
DNS
Jessica Thom
Langstaff S S
NT
DNS
Aliza Parywani
Bayview S S
NT
DNS
Sara Mattonen
Sir William Mulock Second
NT
DNS
Rachel Freedman
Community Hebrew Academy
20.00
DNS
Candy Chow
Langstaff S S
NT
DNS
Andrea MacMillan
Country Day School
14:43.00
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Sarah Peirce
Cardinal Carter S S
12.78
12.58
10
Photo
Melissa Ashcroft
Sir William Mulock Second
13.32
13.05
8
Photo
Ashley Speller
Country Day School
13.18
13.16
6
Photo
Jasmine Bamford
Bayview S S
13.54
13.51
4
Photo
Jasmine Geense
Stouffville D H S
13.48
13.61
2
Photo
Katrina Santilly
Unionville H S
13.81
13.85
1
Photo
Stacy Richmond
Father Michael McGivney C
13.83
13.88
Photo
Camesha McKenzie
Father Michael McGivney C
14.03
14.93
Photo
c
Last updated Tue, 13 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en