Meet Info
44th Nike / John Rowland Memorial Games
Host by Neil McNeil High School
Apr 22, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 400 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Sophie Sun
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
1:03.32
10
Jessica Goodwin
Orillia Secondary School
NT
1:05.06
8
Meagan Aranha
St. Joseph - Mississauga
01.04
1:05.38
6
Petal Palmer
Mother Teresa - Scarborough
01.06
1:06.08
5
Erini Haron
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:06.49
4
Julia Nikolovsky
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
1:06.63
3
Sophie Asselstine
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
1:07.42
2
Naomi Henry
Bishop Strachan School
NT
1:08.42
1
Meghan Bailey
Innisdale - Barrie
01.05
1:08.64
Hilary Osler
Bishop Strachan School
1:10.00
1:10.52
Madelene Catalli
St. Marcellinus - Mississauga
01.08
1:10.56
Char Frew
Innisdale - Barrie
01.05
1:10.96
Claire Steciuk
Eastview - Barrie
NT
1:11.39
Emily Lombard
Elmvale - Elmvale
NT
1:11.72
Jordan Oh
St. Joseph - Mississauga
01.09
1:11.75
Emily Arnold
Father Redmond - Toronto
NT
1:12.42
Quynn Campbell
Bishop Strachan School
NT
1:13.04
Ellen Lin
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
1:13.12
Bailey Graham
Unity Christian - Barrie
NT
1:13.70
Nicole Caetano
Marshall McLuhan - Toronto
NT
1:14.29
Jasmine Tong
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
1:15.37
Yu Juan Lin
Mary Ward - Scarborough
NT
1:16.02
Maria Lopez
St. Marcellinus - Mississauga
01.06
1:16.57
Grace Cormier
Elmvale - Elmvale
NT
1:16.59
Arianna Lupo
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
1:17.61
Erini Nweisser
St. Marcellinus - Mississauga
01.08
1:17.69
Etanr Jafralie
St. Marcellinus - Mississauga
NT
1:18.40
Jasper Rayes
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
1:19.31
Kathryn Gwiazdowski
Philip Pocock - Mississauga
01.20
1:19.41
Ashley Anderson
Eastview - Barrie
NT
1:19.68
Isabella Vital
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:19.72
Josie Labrecque
Eastview - Barrie
NT
1:19.90
Ella Melchior
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
1:20.02
Vivica Lin
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
1:21.45
Mara Baker
Greenwood College
NT
1:21.67
Jorjan Buenaflor
Philip Pocock - Mississauga
01.20
1:22.85
Philianna P Jean-Baptiste
?SC. Saint-Fr?re-Andr
NT
1:22.89
Cyrielle Ngeleka
Mgr- de- Charbonnel - Willowda
NT
1:24.13
Maham Dar
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:30.31
Natalie Artykiewicz
Philip Pocock - Mississauga
01.19
NT
Olivia Sabino
St. Marcellinus - Mississauga
01.10
NT
c
Last updated Mon, 24 Apr 2017 10:44:36
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en