trackdatabase.com logo







Junior Boys 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Carlisle StanfordApplewood Hts S S11.6011.42
Rudy El NahasRick Hansen S S11.2011.70
Daniel GoddardGordon Graydon Mem. S S11.8911.79
Leo NicholApplewood Hts S S11.5011.85
Andre McDowellSt. Augustine S S11.4511.86
Justin PinnockBramalea S S12.3711.88
Clive WaltersSt. Aloysius Gonzaga11.3011.95
Junior EllisSt. Joan of Arc CHSNT11.95
Kadeem DouglasHeart Lake S S12.3611.97
Earl AbrahamSt. Augustine S S11.9012.12
Phil GrantSt. Aloysius Gonzaga11.5012.16
Adrian ArmstrongMeadowvale S S12.0012.18
Mike SauersteinJohn Fraser S S12.6011.99
Tellon DeySt. Augustine S S12.1011.99
Julius Jones-CarterTurner-Fenton S SNT12.00
Kirk RobinsonFletcher's Meadow Secondary Sc11.9012.00
Ben ChanMeadowvale S S11.5012.05
Mike KimSt. Aloysius Gonzaga11.2012.21
Clint WilsonMayfield S S11.9012.35
Kerwin BereauxHeart Lake S S12.9012.44
John Ross CowanMeadowvale S S12.0112.50
Jonathon JonesLoyola C S S12.2012.59
Michael FernandesSt. Joseph S S11.9012.60
Ali SyedSt. Thomas AquinasNT12.62
Mena ShafikRick Hansen S SNT12.75
Romeo NashGordon Graydon Mem. S S13.5012.76
Kieran McIntoshSt. Joseph S S12.1012.78
Brandon OsmondBrampton Christian13.1312.82
Robinson AkintadeTurner-Fenton S SNT12.82
Christopher BallLoyola C S S12.2012.82
Joseph BangayStreetsville S SNT12.85
Matthew CordeiroJohn Cabot C S SNT12.92
Mark IlgnerSt. Francis Xavier S SNT12.98
Jamal HolderLoyola C S S12.4013.00
Patrick HamiltonSt. Francis Xavier S SNT13.06
Surab KhogianiStreetsville S SNT13.15
Stefano DiTommasoRobert F. Hall C S SNT13.30
Pavit LambaGordon Graydon Mem. S SNT13.35
Austin MooreBrampton Christian13.6313.49
Kadeen SolomonAscension of Our Lord S SNT14.08
Daundre BarnabyFletcher's Meadow Secondary Sc11.9015.14
Sean SuretteIona C S SNTSCR
Daniel CharltonSt. Thomas AquinasNTSCR
Matthew ReddickAscension of Our Lord S SNTSCR
Kevin GuecoSt Marcellinus Secondary Schoo12.20SCR
David GrantFletcher's Meadow Secondary Sc11.30SCR
Semis
Name Team/SchoolPrelimSemisWind
Carlisle StanfordApplewood Hts S S11.4211.64
Rudy El NahasRick Hansen S S11.7011.77
Andre McDowellSt. Augustine S S11.8611.71
Daniel GoddardGordon Graydon Mem. S S11.7911.82
Leo NicholApplewood Hts S S11.8511.74
Tellon DeySt. Augustine S S11.9911.92
Junior EllisSt. Joan of Arc CHS11.9511.94
Julius Jones-CarterTurner-Fenton S S12.0011.95
Justin PinnockBramalea S S11.8811.96
Clive WaltersSt. Aloysius Gonzaga11.9512.09
Mike SauersteinJohn Fraser S S11.9912.11
Phil GrantSt. Aloysius Gonzaga12.1612.12
Kirk RobinsonFletcher's Meadow Secondary Sc12.0012.18
Earl AbrahamSt. Augustine S S12.1212.26
Kadeem DouglasHeart Lake S S11.9712.28
Adrian ArmstrongMeadowvale S S12.1812.31
Final
Name Team/SchoolSemisFinalWindPoints
Carlisle StanfordApplewood Hts S S11.6411.1810
Leo NicholApplewood Hts S S11.7411.288
Daniel GoddardGordon Graydon Mem. S S11.8211.586
Junior EllisSt. Joan of Arc CHS11.9411.785
Andre McDowellSt. Augustine S S11.7111.794
Rudy El NahasRick Hansen S S11.7711.853
Julius Jones-CarterTurner-Fenton S S11.9511.872
Tellon DeySt. Augustine S S11.9212.081
Last updated Fri, 12 May 2006 8:13:34
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.