Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 14, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
26.14
27.02
Kishana Smith
Bill Crothers SS - Unionville
NT
27.34
Tatiyana Laylor
Maple - Maple
NT
27.78
Georgia Campbell
St. Marguerite d'Youville-Bram
26.24
27.96
Melissa Chong
St. Elizabeth - Thornhill
NT
27.99
Sojung Kim
Bill Crothers SS - Unionville
NT
28.28
Mary Olabanwo
St. Marguerite d'Youville-Bram
NT
28.31
Stephanie Rosenbaum
Alexander MacKenzie H S
NT
28.45
Jada Nneji
Bill Crothers SS - Unionville
NT
28.54
Virginia Benjamen
St. Joan of Arc - Maple
NT
29.05
Ella Wickham
Cardinal Carter - Aurora
33.00
29.09
Monique Dankwah
St. Marguerite d'Youville-Bram
28.30
29.76
Nathaly Garcia
Brother Andre - Markham
NT
29.78
Elisa Marconi
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
29.78
Akilah Stewart
St. Marguerite d'Youville-Bram
NT
30.07
Tobi Ladipo
St. Marguerite d'Youville-Bram
NT
30.27
Victoria Rodrigues
John Cabot - Mississauga
29.39
30.28
Meeko Thomas
Leaside - Toronto
NT
30.33
Dayan De Sousa
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
30.47
Cheya Chhom
Bayview - Richmond Hill
NT
30.69
Samantha Dunsworth
Malvern - Toronto
NT
30.72
Victoria Khounborinh
Sir William Mulock - Newmarket
NT
30.83
Stephanie Olson
Leaside - Toronto
NT
30.88
Danielle Gray
Bur Oak S.S.
NT
31.01
Sofia Ilina
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
31.11
Olivia Orsini
Cardinal Carter - Aurora
30.00
31.12
Temitayo Olasehinde
St. Joan of Arc - Maple
NT
31.16
Joey Hiscox
St. Maximilian Kolbe - Aurora
31.78
31.29
Qui-ana Spence
Bill Crothers SS - Unionville
NT
31.37
Syrena Cameron
Alexander MacKenzie H S
NT
31.67
Cassandra Tremblay
Cardinal Carter - Aurora
33.00
31.84
Alysha D'Souza
Bill Crothers SS - Unionville
NT
31.86
Brianna Norris
Brother Andre - Markham
NT
31.98
Isabelle Amatangelo
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
32.28
Ann Hirushee Zoysa
St. Elizabeth - Thornhill
NT
32.41
Tamra Newton
Stouffville - Stouffville
NT
32.50
Brianne Luk
Unionville - Markham
NT
32.55
Kalyn Carrigan
Sir William Mulock - Newmarket
NT
32.61
Rachel Kwok
Markville - Markham
NT
32.62
Lydia Lin
Bayview - Richmond Hill
NT
32.68
Amanda deVries
Stouffville - Stouffville
NT
32.74
Rebecca Shemesh
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
32.98
Venus Vafa
Bayview - Richmond Hill
NT
33.05
Chloe Tsui
Bayview - Richmond Hill
NT
33.11
Isabella Aspiotis
Leaside - Toronto
NT
33.38
Isabelle Bleblah
Iona Catholic - Mississauga
27.00
33.39
Marium Kiwan
Alexander MacKenzie H S
NT
33.43
Sierra Durigon
Keswick - Keswick
29.50
33.47
Cassandra Opoku
St. Marguerite d'Youville-Bram
NT
33.84
Erin Jia
Brother Andre - Markham
NT
34.15
Corine Bekdache
Leaside - Toronto
NT
34.98
Dominique Tertigas
Brother Andre - Markham
NT
35.31
Kathleen Quinn
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
35.36
Michelle Redburn
Monarch Park - Toronto
33.00
35.50
Garielle Henry
Tommy Douglas Secondary School
NT
35.62
Elizabeth Emmanuel
Iona Catholic - Mississauga
27.00
35.77
Jody Jin
Markville - Markham
NT
35.78
Natalina Scarsellone
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
35.93
Brianna Nocon-Willatts
Aurora High School
NT
36.39
Monique Paul
Tommy Douglas Secondary School
NT
38.08
Anastasija Gavrusenko-Koncevska
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
38.53
Tiffany Chang
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
39.01
Mikayla Hazelton
Sir William Mulock - Newmarket
NT
DNS
Maddy Dietrich
Leaside - Toronto
NT
DNS
Ariana Hannides
Tommy Douglas Secondary School
NT
DNS
Yasmine Hematti
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Joanne Hua
Tommy Douglas Secondary School
NT
DNS
McKenna LaRue
Sutton - Sutton West
NT
DNS
Arani Thirunavukarasu
Milliken Mills - Markham
NT
DNS
Saimiruthi Sridaran
Milliken Mills - Markham
NT
DNS
Alexis Halushak
ESC Renaissance - Aurora
NT
DNS
Julia Garcea
Bill Crothers SS - Unionville
NT
DNS
Carina Masci
St. Elizabeth - Thornhill
NT
DNS
Emily-Rose Boston
St. Maximilian Kolbe - Aurora
31.36
DNS
Arlene Jiang
University of Toronto-Toronto
NT
DNS
Een Syeda
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Jennifer Hu
Unionville - Markham
NT
DNS
Julianna Scott
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Brooke Sweeney
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Ashley Wong
University of Toronto-Toronto
NT
DNS
Nataylia Hughes-Mitchell
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Naomi Lau
Bill Crothers SS - Unionville
NT
DNS
Vanessa Chung
Bill Crothers SS - Unionville
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Georgia Campbell
St. Marguerite d'Youville-Bram
27.96
26.50
10
Kishana Smith
Bill Crothers SS - Unionville
27.34
26.88
8
Tatiyana Laylor
Maple - Maple
27.78
27.46
6
Stephanie Rosenbaum
Alexander MacKenzie H S
28.45
27.92
5
Melissa Chong
St. Elizabeth - Thornhill
27.99
28.24
4
Mary Olabanwo
St. Marguerite d'Youville-Bram
28.31
28.40
3
Sojung Kim
Bill Crothers SS - Unionville
28.28
28.51
2
Jada Nneji
Bill Crothers SS - Unionville
28.54
29.00
1
Virginia Benjamen
St. Joan of Arc - Maple
29.05
29.30
Monique Dankwah
St. Marguerite d'Youville-Bram
29.76
29.34
Akilah Stewart
St. Marguerite d'Youville-Bram
30.07
30.40
Tobi Ladipo
St. Marguerite d'Youville-Bram
30.27
30.50
Nathaly Garcia
Brother Andre - Markham
29.78
SCR
Ella Wickham
Cardinal Carter - Aurora
29.09
SCR
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
27.02
SCR
Elisa Marconi
Jean Vanier - Richmond Hill
29.78
SCR
c
Last updated Sun, 17 May 2015 23:11:48
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en