Meet Info
TDSSAA East Region
May 14, 2015 to May 15, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Justin Guy
Lester B. Pearson- Scarborough
NT
24.03
Vahid Andrews
Birchmount Park - Scarborough
00.30
24.08
Matthew Brown
Cedarbrae - Scarborough
NT
24.48
Victor Ikonomov
Wilfrid Laurier- Scarborough
24.80
25.32
Elijah Beckford
Agincourt - Agincourt
NT
25.41
Jason Ng
Albert Campbell - Agincourt
NT
26.31
Kevin Ganeshanathan
Woburn - Scarborough
NT
26.41
Austin Mo
Albert Campbell - Agincourt
NT
27.13
D'Andre Clarke-Bastien
Wilfrid Laurier- Scarborough
24.90
27.16
Romaan Khote
Woburn - Scarborough
00.90
27.30
Xavier Ancion
Wilfrid Laurier- Scarborough
00.90
27.59
Jason Zhu
Albert Campbell - Agincourt
NT
27.68
Anish Shrestha
W. A. Porter - Scarborough
NT
28.14
Shedler Fervius
Wilfrid Laurier- Scarborough
25.30
DNS
Zahir Razban
David & Mary Thompson-Scarboro
NT
DNS
Emmanuel Akingbola
Wilfrid Laurier- Scarborough
23.70
DNS
Felix Wong
Woburn - Scarborough
NT
DNS
Emmanuel Richards
Birchmount Park - Scarborough
00.50
DNS
Simon Huang
Agincourt - Agincourt
NT
DNS
Jack Lawrence
Birchmount Park - Scarborough
23.80
DNS
Inteshar Chowdhury
R.H. King Academy
NT
DNS
Michael George
R.H. King Academy
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Justin Guy
Lester B. Pearson- Scarborough
24.03
23.80
10
Vahid Andrews
Birchmount Park - Scarborough
24.08
23.88
8
Matthew Brown
Cedarbrae - Scarborough
24.48
24.12
6
Elijah Beckford
Agincourt - Agincourt
25.41
25.36
5
Victor Ikonomov
Wilfrid Laurier- Scarborough
25.32
25.71
4
Jason Ng
Albert Campbell - Agincourt
26.31
25.97
3
Kevin Ganeshanathan
Woburn - Scarborough
26.41
26.58
2
Austin Mo
Albert Campbell - Agincourt
27.13
28.52
1
c
Last updated Fri, 15 May 2015 19:10:23
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en