Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 27, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 400 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Shawn James
Cardinal Leger - Brampton
NT
55.41
Sajeev Menon
Abbey Park High School
58.00
57.77
Tristan Wilson
Cardinal Leger - Brampton
NT
57.82
Sean Kim
Etobicoke Arts - Toronto
01.06
57.88
Destiny Eriamiatoe
St. Marguerite d'Youville-Bram
57.65
57.88
Ayo Adefowora
St. Thomas Aquinas - Brampton
01.02
58.26
Peter Magdic
Robert F. Hall - Caledon East
NT
58.63
Eugene Bosca
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
58.96
Matthew Panza
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
59.19
Jubari Waite
Louise Arbour
NT
59.22
Osinakachi Obasi
St. Edmund Campion
1:06.20
59.42
Harman Chahal
Brampton Christian - Caledon
01.11
59.50
Jose Castro
St. Thomas Aquinas - Brampton
59.00
59.66
Joe Votkins
Father Redmond - Toronto
NT
60.19
James Schick
St Martin CSS - Mississauga
NT
60.26
Matteo Robinson
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
60.27
Alex Brakas
Meadowvale - Mississauga
NT
60.45
Jack Talbot
Thomas A. Blakelock - Oakville
1:07.00
60.70
Broody Kirkham
Robert F. Hall - Caledon East
NT
60.85
Matthew Byrne
Loyola CSS - Mississauga
NT
1:01.19
Niko Zagar
East York - Toronto
NT
1:01.21
Daniel Smart-reed
Father Redmond - Toronto
NT
1:01.23
Adrian Lynch
Loyola CSS - Mississauga
NT
1:01.24
Hatem Alhusan
Earl Haig - North York
NT
1:01.73
Jake Logan
Thomas A. Blakelock - Oakville
59.50
1:01.83
Rayan Tariq
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:02.00
Henry Bourret
Etobicoke - Islington
NT
1:02.04
Kenyon Beaty
East York - Toronto
NT
1:02.15
Jay-Noah Degassy
Cedarbrae - Scarborough
NT
1:02.39
Emilio Miranda
St Martin CSS - Mississauga
NT
1:02.39
Oluwatoyin Ogunsuyi
St. Edmund Campion
01.10
1:02.67
Ryan Zhang
Glenforest - Mississauga
NT
1:02.75
Matteus Nouwens
Abbey Park High School
NT
1:03.43
Liam Beaty
East York - Toronto
NT
1:03.55
Ryan Husynni
Etobicoke - Islington
NT
1:03.73
Jensen Lau
Earl Haig - North York
NT
1:03.82
Eli Lang
Etobicoke Arts - Toronto
01.05
1:04.32
Daniel Akaeze
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
1:04.35
Abhi Pathak
Castlebrooke SS - Brampton
NT
1:04.55
Kelvin Karan
St. Edmund Campion
1:02.50
1:04.80
Curits Price
Father Redmond - Toronto
NT
1:05.26
Muhammed Zohaib
Iona Catholic - Mississauga
NT
1:05.73
Yathusan Sivarajah
Jean Vanier - Scarborough
NT
1:05.74
Javoi Elwood
John Cabot - Mississauga
60.00
1:05.82
Samuel Brown
Heart Lake - Brampton
01.05
1:06.06
Matthew Trojanowski
Loyola CSS - Mississauga
NT
1:06.11
Sanaullah Kapawluk
Erindale - Mississauga
01.15
1:06.51
Jonathan Lin
Earl Haig - North York
NT
1:06.57
Javon Evans
St. Edmund Campion
1:05.30
1:07.32
Alam Sohal
St. Thomas Aquinas - Brampton
01.00
1:08.23
Michael Trias
Meadowvale - Mississauga
NT
1:08.38
Alec O'Brian
Crestwood Preparatory Sr
NT
1:08.93
Scott Enright
St Martin CSS - Mississauga
NT
1:09.22
Mohamed Manssour
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:10.01
Nick Zhu
Glenforest - Mississauga
NT
1:10.15
Johnathon Au
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
1:10.69
Henry Toth
Father Redmond - Toronto
NT
1:10.73
Hatim Khan
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:10.74
Fuad F Ghareeb
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:12.37
Justin J Rosete
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:12.52
Thomas Toth
Father Redmond - Toronto
NT
1:13.23
Alex McGurgan
The York School - Toronto
NT
1:14.67
Akhil Ambardekar
John Fraser - Mississauga
NT
1:16.18
Harrison Stone
The York School - Toronto
01.20
1:17.57
Mateo Roper
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
1:18.28
Nicholas Karsli
The York School - Toronto
NT
1:19.43
Davlat Buzrikov
Etobicoke - Islington
NT
1:20.81
Jacob Seifred
The York School - Toronto
01.21
1:20.93
Shrey S Sinha
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
1:24.99
Connor Lashley
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Adam Yates
Etobicoke - Islington
NT
DNS
c
Last updated Mon, 01 May 2017 21:06:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en