Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 17, 2023 to May 18, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (322.57 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Male 100 Metre Dash (1B)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jaiden Ponte Fraschini
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
18.48
10
Ayaan Safdar
St. Marcellinus - Mississauga
NT
13.34
10
Andy Lu
West Credit - Mississauga
NT
13.44
8
Justin Belen
West Credit - Mississauga
NT
13.69
6
Joseph Markus
St. Joseph
15.00
13.75
5
Boodhai Zachery
West Credit - Mississauga
NT
13.76
4
Dylan Halford-Donovan
Philip Pocock - Mississauga
NT
13.82
3
James Ajayi
St. Marcellinus - Mississauga
NT
14.01
2
Liam Stewart
St. Marcellinus - Mississauga
NT
14.11
1
Shamar Ewers
Brampton Centennial
NT
14.15
Noah Hambleton
West Credit - Mississauga
NT
14.25
Jacob Balogun
ESC Sainte-Famille - Mississau
NT
14.28
Mekhi Moore
Iona C.S.S.
00.16
14.34
Mahamud Osman
West Credit - Mississauga
NT
14.54
Elias Okojie
d'Youville Panthers
NT
14.68
Mohit Doal
North Peel - Brampton
NT
14.73
Micah Huggart
Erindale - Mississauga
NT
14.79
Haggag Eyad
West Credit - Mississauga
NT
15.01
Ian Teodoro
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
15.01
Jared Abasolo
Philip Pocock - Mississauga
NT
15.05
Adam Hassan
West Credit - Mississauga
NT
15.07
Jonathan Farinas
St. Marcellinus - Mississauga
NT
15.31
Ryan Kerrouchi
ESC Sainte-Famille - Mississau
NT
15.37
Jordan Rate
Louise Arbour- REACH
NT
15.63
Thomson Le
West Credit - Mississauga
NT
15.63
Dylen Baconga
St. Marcellinus - Mississauga
NT
15.64
Finn Hernandez
West Credit - Mississauga
NT
15.66
D'jean Powell
West Credit - Mississauga
NT
15.66
Reighvyn Rivera
St. Marcellinus - Mississauga
NT
15.72
Azar Kamal
North Peel - Brampton
NT
15.84
Azlan Khan
Louise Arbour- REACH
NT
15.86
Markus Poelking
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
15.91
Joshua Lee
St. Marcellinus - Mississauga
NT
16.05
Fateh Shergill
Turner-Fenton - Brampton
NT
16.16
Gbenga Akanbi
Erindale - Mississauga
NT
16.27
Wasay Chaudhry
West Credit - Mississauga
NT
16.28
Alex Kusyk
St. Marcellinus - Mississauga
NT
16.51
Ralph Bulaon
Ascension of Our Lord-Mississa
NT
16.51
Chris Mansur
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
16.53
Jacob Ang
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
16.59
James Denesiuk
Turner-Fenton - Brampton
NT
16.60
Jacob Rubis
Ascension of Our Lord-Mississa
NT
16.66
Nicholas Campbell
Turner-Fenton - Brampton
NT
16.72
Stuart Sanders
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
16.88
Dante Cardarelli
West Credit - Mississauga
NT
16.88
Raafay Shaikh
Turner-Fenton - Brampton
NT
16.90
Phil Obeng-Darko
Philip Pocock - Mississauga
NT
16.95
Jordan Akpan
St. Joseph
16.00
16.96
John Haggett
Turner-Fenton - Brampton
NT
16.97
Julian Medina Lopez
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
16.98
Jalen Clarke
West Credit - Mississauga
NT
16.98
Makaio Williams
West Credit - Mississauga
NT
17.05
Acacio Santos
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
17.19
David Ajenifuja
d'Youville Panthers
NT
17.22
Jordan Hopkins
Philip Pocock - Mississauga
NT
17.23
Kelvin Uhunmwangho
North Peel - Brampton
NT
17.30
Jacob Fry
ESC Sainte-Famille - Mississau
NT
17.45
Alexis Cleto
West Credit - Mississauga
NT
17.48
Lucas Lojko-McMillan
Philip Pocock - Mississauga
NT
17.52
Alden Brooks
Louise Arbour- REACH
NT
17.60
Matthew Garcia
St. Marcellinus - Mississauga
NT
17.69
Sebastian Cadena
North Peel - Brampton
NT
17.71
Shanvir Dhaliwal
Louise Arbour- REACH
NT
17.71
Hashem Hussain
West Credit - Mississauga
NT
17.75
Jawad Qita
West Credit - Mississauga
NT
17.92
Anthony Rovira
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
17.95
Tristan Estrela
Ascension of Our Lord-Mississa
NT
18.02
Simon Lopez
ESC Sainte-Famille - Mississau
NT
18.10
Luis Domingo
St. Marcellinus - Mississauga
NT
18.10
Michael Creti-Brescia
d'Youville Panthers
NT
18.16
Eric Tien
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
18.19
Pharon Lee
St. Marcellinus - Mississauga
NT
18.29
Zachary Candido
St. Roch - Brampton
NT
18.38
Jeevan Sharma
John Cabot Catholic School
NT
18.47
Karson Padron
North Peel - Brampton
NT
18.59
AJ Rago
Turner-Fenton - Brampton
NT
18.96
David Mackay-Hamm
Turner-Fenton - Brampton
NT
19.08
Jayden Gordon
Brampton Centennial
NT
19.27
Erich Clausi
Philip Pocock - Mississauga
NT
19.51
Paul Nguyen
Iona C.S.S.
19.10
19.51
Alade Stevenson
Notre Dame - Brampton
NT
19.55
Lucas Ribeiro-Quintas
Philip Pocock - Mississauga
NT
19.71
Rocco Vivona
St. Marcellinus - Mississauga
NT
19.82
Awore Egho
Turner-Fenton - Brampton
NT
19.83
Joshua Abraham
Ascension of Our Lord-Mississa
NT
20.26
Jacob Pacheco
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
20.37
Gabriel Somera
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
20.75
Mark Czupiel
Philip Pocock - Mississauga
NT
20.93
Abdullah Hammady
West Credit - Mississauga
NT
21.40
Jason Nguyen
Turner-Fenton - Brampton
NT
21.50
Johnathan Siabanis
West Credit - Mississauga
NT
21.68
Ajip Mathiyalagan
Parkholme
NT
21.68
Armaan Baraech
Turner-Fenton - Brampton
NT
21.96
Nathaniel Wharton
d'Youville Panthers
NT
22.03
Andrei Davocol
d'Youville Panthers
NT
22.30
Tyler Finlay
Philip Pocock - Mississauga
NT
22.95
Hackil Zongia
ESC Sainte-Famille - Mississau
NT
23.09
Mohammad Sayrawan
Brampton Centennial
NT
23.49
Andrew Quintieri
Turner-Fenton - Brampton
NT
23.59
Mohammad Al Shayeb
Brampton Centennial
NT
23.70
Ahmed Dabbagh
West Credit - Mississauga
NT
23.94
AJ Cunanan
St. Marcellinus - Mississauga
NT
24.09
Kevin Juhasz
The Woodlands - Mississauga
NT
24.15
Caleb Bautista
Notre Dame - Brampton
NT
24.41
Zahid Abogooda
The Woodlands - Mississauga
NT
24.44
Joshua Pereira
St. Joseph
19.00
24.50
David Hazell-Mendrela
Notre Dame - Brampton
NT
24.55
Rehman Sharjeel
Applewood Hts - Mississauga
NT
24.72
Faizaan Ali
Turner-Fenton - Brampton
NT
24.77
Daniel Martin
Turner-Fenton - Brampton
NT
25.49
Logan Bell-Langstaff
Philip Pocock - Mississauga
NT
27.07
Sukhraj Singh
Chinguacousy - Brampton
35.00
27.09
Manraj Parmar
West Credit - Mississauga
NT
27.37
Antonio Gonzalez
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
27.86
Shawn Chawla
Turner-Fenton - Brampton
NT
28.04
Etien Aleman
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
28.48
Justin Jones
West Credit - Mississauga
NT
28.81
Mattias Teclemariam
ESC Sainte-Famille - Mississau
NT
28.83
Avery Thompson
North Peel - Brampton
NT
29.14
Zian Naidoo
Chinguacousy - Brampton
30.00
29.21
Karandeep Singh
Brampton Centennial
NT
29.23
Adrian Szczesny Lopez
Philip Pocock - Mississauga
NT
29.38
Abdullah Junaid
Turner-Fenton - Brampton
NT
30.49
Michael Elwood
Iona C.S.S.
00.26
31.25
Noah Jiminez Tiu
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
31.27
Vishnu Mohan
Chinguacousy - Brampton
30.00
31.39
Ryan Mathews
Applewood School
NT
32.81
Ahmed Elsharkawy
Applewood School
NT
33.19
George Czapski
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
46.91
Julian Williams
Applewood School
NT
DQ
Tayshaun Dey
Jean Augustine - Brampton
NT
DQ
Amish BK
St. Marcellinus - Mississauga
NT
DQ
Lucas Von Euw
St. Marcellinus - Mississauga
NT
DQ
Gabriel Lipani
St. Marcellinus - Mississauga
NT
DQ
Michael Coletta
St. Marcellinus - Mississauga
NT
DQ
Yuta Iwamura
Philip Pocock - Mississauga
NT
DQ
Alexander Pura
Philip Pocock - Mississauga
NT
DQ
Kirby Palatino
Philip Pocock - Mississauga
NT
DQ
Noah Soares
St. Roch - Brampton
NT
DQ
Jacob Connolly
Chinguacousy - Brampton
30.00
DQ
Cory Hazel
Iona C.S.S.
00.17
DQ
Jordon Preston
Iona C.S.S.
20.25
DQ
Omer Mekki
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
DQ
Mohammed Al-Hussain
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
DQ
Hashem Haschimi
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
DQ
Lucas Robins
David Suzuki Secondary School
NT
DQ
Hasaan Shoaib
David Suzuki Secondary School
NT
DQ
Dave Spencer
David Suzuki Secondary School
NT
DQ
Hassan Gilani
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Vincent Le
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Benedict Mutamba
ESC Sainte-Famille - Mississau
NT
DQ
Lennox Tetteh
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
DQ
Daniel Podleszanski
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
DQ
Immanuel Osamusali
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
DQ
David Chiong
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Mark Pawlowski
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Zain Umer
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Zain Raza
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Rohan Kisto
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Youssef Kharrat
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Sebastian Biel
Ascension of Our Lord-Mississa
NT
DQ
Shrey Attri
Turner-Fenton - Brampton
NT
DQ
Adam Awan
Turner-Fenton - Brampton
NT
DQ
Guransh Brar
Turner-Fenton - Brampton
NT
DQ
Nicholas Ramnarine
Turner-Fenton - Brampton
NT
DQ
Mitchell Cooper
d'Youville Panthers
NT
DQ
Jonathan Hawke
Erindale - Mississauga
NT
DQ
Justin Peters
Erindale - Mississauga
NT
DQ
Chance O’Leary
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DQ
Eddrick Vasquez
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DQ
Antonio Alves
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DQ
c
Last updated Tue, 06 Jun 2023 15:10:09
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en