Meet Info
Vital Shank Track & Field Invitational
Invitation d'athletisme Vital Shank
May 17, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Male 200 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Mason Marin
Kapuskasing DHS
NT
24.16
Cole Robart
O`Gorman - Timmins
26.30
24.19
Braydon Lafromboise
Timmins High - Timmins
26.00
24.66
Dalton Cook
O`Gorman - Timmins
26.30
24.85
Jack Lundholm
Timiskaming - New Liskeard
NT
25.30
Gavin Baker
Real North Athletics Club
28.00
25.57
Edan Etheridge
Theriault - Timmins
NT
25.85
Curran Richard
Renaissance - Timmins
24.78
25.90
Ryan Armitage
Roland Michener - S. Porcupine
NT
25.97
Taylor Gervais
Timmins High - Timmins
26.00
26.02
Rocco Sabourin
Theriault - Timmins
NT
26.06
Liam Martin
Theriault - Timmins
27.00
26.12
Marshall Bourgeois
ESC L'Alliance - Iroquois Fall
NT
26.14
Joey Robitaille
Roland Michener - S. Porcupine
NT
26.24
Chris Pichette
Englehart High School
NT
26.30
Al Alebrahim
Timmins High - Timmins
27.00
26.30
Aden Duck
Timiskaming - New Liskeard
NT
26.41
Samuel Veilleux
ESCHearst
27.05
26.48
Andrew Schmidt
Timmins High - Timmins
NT
26.50
Aidan Purificati
Timmins High - Timmins
25.00
26.58
Nathen Swartz
Theriault - Timmins
NT
26.61
Logan Janveau
Theriault - Timmins
27.76
26.61
Noah Chamberland
Theriault - Timmins
NT
26.66
Carter Mairs
Roland Michener - S. Porcupine
NT
27.00
Branden Esposito
Theriault - Timmins
NT
27.06
Nathan Malley
Theriault - Timmins
NT
27.10
Ed Regilado
O`Gorman - Timmins
26.30
27.62
Ivo Verbeek
Roland Michener - S. Porcupine
NT
27.96
Allan Verbeek
Roland Michener - S. Porcupine
NT
28.10
Jacob Pigeau
Theriault - Timmins
NT
28.10
Briar Folkeard
Cochrane - Cochrane High Schoo
30.00
28.16
Alexandre Mainville
Theriault - Timmins
NT
28.25
Josh Hetu
Timiskaming - New Liskeard
NT
28.54
Geoffrey Bacvar
Timmins High - Timmins
27.00
28.69
Kenny Beerman
Roland Michener - S. Porcupine
NT
29.90
Jack Phippen
Timiskaming - New Liskeard
NT
30.59
Andrew Heikkila
Timiskaming - New Liskeard
NT
30.68
Emerson Spence
Timiskaming - New Liskeard
NT
31.07
Tyson Lalonde
Timmins High - Timmins
29.00
31.85
Josh Frost
Timmins High - Timmins
NT
33.37
Will Lundholm
Timiskaming - New Liskeard
NT
34.65
Tanush Julka
Timiskaming - New Liskeard
NT
35.21
Emmet Frey
Timiskaming - New Liskeard
NT
35.30
Cameron McKeown
Real North Athletics Club
NT
36.02
Alex MacDonald
Timiskaming - New Liskeard
NT
36.32
Cole McKeown
Real North Athletics Club
NT
36.86
Leo Doucet
Timiskaming - New Liskeard
NT
37.75
Teayn Martin
Timiskaming - New Liskeard
NT
39.21
Marek Pladzyk
Roland Michener - S. Porcupine
NT
DNS
Jaxon St.Pierre
Timmins High - Timmins
29.00
DNS
Mason Arbic
Cochrane - Cochrane High Schoo
29.00
DNS
Ben Conlin
Timiskaming - New Liskeard
NT
DNS
Marcel Grondin
Renaissance - Timmins
26.20
DNS
c
Last updated Mon, 22 May 2023 17:24:51
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en