Meet Info
2014 Varsity Blues Classic
High School Invitational
May 2, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 400 Metre Run
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Anthony Sutton
Leaside - Toronto
00.50
57.79
Tavis Alexander
Marshall McLuhan - Toronto
NT
58.24
Darell Caprietta
Sinclair - Whitby
NT
58.57
Parker Thomlinson
Neil McNeil - Toronto
57.10
59.28
Chandru Bahi
Sir Oliver Mowat - West Hill
NT
59.46
Michael Zubieta
Marshall McLuhan - Toronto
NT
59.52
Michael Clemens
Neil McNeil - Toronto
NT
60.04
Conrad Kesek
R.H. King Academy
NT
60.27
Kaycee Cea
Chaminade College - Toronto
NT
60.46
Eric Singh
Sir Oliver Mowat - West Hill
NT
60.63
Brayner Gongora
Senator O'Connor - Toronto
NT
60.77
Lathu Devanadam
Neil McNeil - Toronto
1:04.16
60.85
Abtin Soltani
Northview Heights - North York
NT
1:01.05
Kevin An
Chaminade College - Toronto
NT
1:01.11
Uriel Hernandez
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
1:01.51
Darwin Jimal
Upper Canada College - Toronto
NT
1:01.55
Kayle Ramos
Chaminade College - Toronto
NT
1:01.89
June Juan
Marshall McLuhan - Toronto
NT
1:01.97
Ben Morehead
Bloor - Toronto
00.10
1:02.03
Kevin Persaud
West Hill - West Hill
NT
1:02.07
Andrew Leishman
Royal St. George's College
NT
1:02.43
Franklin Min
Victoria Park - North York
NT
1:02.78
Jeevan Sanu
Neil McNeil - Toronto
NT
1:02.87
Luke Dolenc
Senator O'Connor - Toronto
NT
1:03.37
Evan Young
Sir Oliver Mowat - West Hill
NT
1:03.71
Sanjay Kumar
R.H. King Academy
NT
1:03.92
David Li
Don Mills - North York
NT
1:04.08
Marco Dao
Chaminade College - Toronto
NT
1:04.19
Patrick Lote
Neil McNeil - Toronto
1:03.37
1:04.55
Jeante J Jones
Francis Libermann- Scarborough
NT
1:04.70
Davon Phillip
Sinclair - Whitby
NT
1:04.83
Aryan Hakim
Country Day School - King City
NT
1:05.06
Shaminth Santhirakumar
Agincourt - Agincourt
NT
1:05.27
Kacey Campbell
West Hill - West Hill
NT
1:05.45
Thomas Covey
Senator O'Connor - Toronto
NT
1:05.49
Justin Pymento
Senator O'Connor - Toronto
NT
1:05.56
Jose Torrealba
Country Day School - King City
00.20
1:05.10
Tyler Neverson
Agincourt - Agincourt
NT
1:06.33
Paul Hermosa
Jean Vanier - Scarborough
NT
1:06.41
Mark Manzano
Jean Vanier - Scarborough
NT
1:07.15
Christopher Martin
J. Clarke Richardson - Ajax
NT
1:07.28
Brandon Yang
Country Day School - King City
NT
1:08.66
Jamal Tannis
Senator O'Connor - Toronto
NT
1:09.20
Jonathon Fisher
Royal St. George's College
NT
1:09.74
James McCutcheon
Upper Canada College - Toronto
NT
1:10.17
Priyanth Jesupalon
Senator O'Connor - Toronto
NT
1:10.68
Tommy Ly
R.H. King Academy
NT
1:10.90
Josh Rea
Country Day School - King City
NT
1:12.91
Tyrone T Wilson
Francis Libermann- Scarborough
NT
1:15.27
Matthew Anderson
Royal St. George's College
NT
1:16.76
Meilaud Jowhari
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
1:17.77
Lanu Devanadam
Neil McNeil - Toronto
NT
1:18.46
Andrew Vandyke
Father Redmond - Toronto
00.60
DQ
Heroston Cross Fernando
Jean Vanier - Scarborough
NT
DNS
Elvis Atta
James Cardinal McGuigan
NT
DNS
Arnie Gluck
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
Michael D'Silva
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Niroban Jayakumar
Victoria Park - North York
NT
DNS
Daniel Dindyal
West Hill - West Hill
NT
DNS
Devin Ragbirsingh
West Hill - West Hill
NT
DNS
Agash Sritharan
West Hill - West Hill
NT
DNS
Brandon Jang
R.H. King Academy
NT
DNS
Daniel Bahadur
R.H. King Academy
NT
DNS
Joseph Zhu
Victoria Park - North York
NT
DNS
Braedon Roth
Donald A. Wilson - Whitby
1:01.75
DNS
Vahid Andrews
Birchmount Park - Scarborough
00.60
DNS
Angelli Brown
Birchmount Park - Scarborough
00.50
DNS
Robbie Luba
Country Day School - King City
00.90
DNS
Paul Urgiles
Marshall McLuhan - Toronto
NT
DNS
Jay Potts
Upper Canada College - Toronto
NT
DNS
Blake Thorburn
Upper Canada College - Toronto
NT
DNS
Nathaniel Friginette
Pope John Paul II - Toronto
NT
DNS
Kelsey Okpi
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Levi Tepnar
University of Toronto Schools
NT
DNS
Anish Shrestha
W. A. Porter - Scarborough
NT
DNS
Arnold A Cuevas
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Natshon N DeFreitas
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Mehran Ahmad
W. A. Porter - Scarborough
NT
DNS
Fayaz Fazly
W. A. Porter - Scarborough
NT
DNS
Michael Chellappah
W. A. Porter - Scarborough
NT
DNS
Ethan Winokur
The York School - Toronto
NT
DNS
Ewan Terrell
Senator O'Connor - Toronto
NT
DNS
Jack Lawrence
Birchmount Park - Scarborough
00.50
DNS
Dante Cappelli
Malvern - Toronto
1:02.23
DNS
Alexandre Brew
Malvern - Toronto
1:02.03
DNS
Jayden Addison
Sir Oliver Mowat - West Hill
NT
DNS
Kerel O'Neil
Sir Oliver Mowat - West Hill
NT
DNS
Dushawn Green
Sir Oliver Mowat - West Hill
NT
DNS
Amani Oyebade
Northview Heights - North York
NT
DNS
Max Akhundov
Northview Heights - North York
NT
DNS
Devashish Kapoor
Northview Heights - North York
NT
DNS
Michael Oliveira
Neil McNeil - Toronto
58.10
DNS
Sam Holzberg
Royal St. George's College
NT
DNS
Conor Commons
Royal St. George's College
NT
DNS
Max Kingsley
Royal St. George's College
NT
DNS
Matthew Clark
J. Clarke Richardson - Ajax
NT
DNS
c
Last updated Sun, 04 May 2014 22:18:29
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en