trackdatabase.com logo







Midget Boys 200 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Philip HayleSt Edmund Campion Secondary S23.5024.45
Aaron JohnsonSt. Augustine S S23.9124.55
Pavel PetrovGlenforest S S24.6324.88
Jonathan BuckleyOur Lady of Mount CarmelNT24.91
Daniel SourtzisSt Marcellinus Secondary Schoo23.4025.07
Kojo HaywardSt Edmund Campion Secondary S23.7025.38
Joe TriumbariSt. Marguerite d'Youville24.9425.42
Mathew AlexandropoulosSt. Thomas AquinasNT24.95
Raul ThompsonOur Lady of Mount CarmelNT25.11
Panashe MushayandebvuSt. Joan of Arc CHSNT25.41
Jonathan BagalascaOur Lady of Mount CarmelNT25.55
Melvin EjimSt. Augustine S S24.9026.20
Daniel AdeyenoStreetsville S SNT26.45
Anthony DitomassoPhilip Pocock S S25.5026.88
Chambers StephenFletcher's Meadow Secondary Sc26.0025.25
Michael WlodarczykPhilip Pocock S S25.0025.54
Martin Asante NimakoSt. Marguerite d'Youville26.1025.58
Akeem ThompsonRick Hansen S SNT25.80
Josh SkinnerLorne Park S SNT25.98
Nathan RussellHarold M. Brathwaite Secondary27.0026.12
Alexander McFarlaneLoyola C S S24.0026.15
Andrew SengbuschFr. Michael GoetzNT26.53
Jacob FarjouSt. Thomas AquinasNT26.60
Kyle MagalhaesSt Marcellinus Secondary Schoo24.5026.62
Brandon BentleyFletcher's Meadow Secondary Sc26.0026.70
Sulaiman MohammedTurner-Fenton S SNT27.01
Kedeeme SmithHarold M. Brathwaite Secondary27.0027.12
Andre HenryLoyola C S S25.0027.37
Mark ThomasSt. Francis Xavier S SNT27.48
Shamar LewinSt. Francis Xavier S SNT27.86
Michael MogentGordon Graydon Mem. S SNT27.90
Jeremy YuenTurner-Fenton S SNT28.01
Rustico DomanisJohn Cabot C S SNT28.37
Tashan MuraldoThe Humberview SNT28.85
Tyler NolanBrampton Christian27.1329.15
Charles StokesRobert F. Hall C S SNT29.40
Gordon PollockTurner-Fenton S SNT29.80
Max KlambauerClarkson S SNT30.05
Dany GergeesIona C S SNT33.47
Andrew SolmesGordon Graydon Mem. S SNT36.25
Cadell AndersonCentral Peel S S27.00DQ
Jens PhamRick Hansen S SNTSCR
Ali MedhiCentral Peel S S27.50SCR
Christian VieiraSt. Aloysius GonzagaNTSCR
Jamie DhotherJohn Fraser S S26.01SCR
Chasaka DayarameApplewood Hts S SNTSCR
Marko GindoJohn Cabot C S SNTSCR
Jordan ZealandMayfield S S38.00SCR
Anthony BordinJohn Cabot C S SNTSCR
Semis
Name Team/SchoolPrelimSemisWind
Philip HayleSt Edmund Campion Secondary S24.4523.88
Joe TriumbariSt. Marguerite d'Youville25.4224.23
Daniel SourtzisSt Marcellinus Secondary Schoo25.0724.29
Aaron JohnsonSt. Augustine S S24.5524.60
Pavel PetrovGlenforest S S24.8824.70
Mathew AlexandropoulosSt. Thomas Aquinas24.9524.79
Kojo HaywardSt Edmund Campion Secondary S25.3824.87
Jonathan BuckleyOur Lady of Mount Carmel24.9124.90
Raul ThompsonOur Lady of Mount Carmel25.1125.23
Jonathan BagalascaOur Lady of Mount Carmel25.5525.46
Michael WlodarczykPhilip Pocock S S25.5425.86
Panashe MushayandebvuSt. Joan of Arc CHS25.4125.90
Melvin EjimSt. Augustine S S26.2026.00
Daniel AdeyenoStreetsville S S26.4526.70
Chambers StephenFletcher's Meadow Secondary Sc25.25SCR
Anthony DitomassoPhilip Pocock S S26.88SCR
Final
Name Team/SchoolSemisFinalWindPoints
Philip HayleSt Edmund Campion Secondary S23.8823.2710
Joe TriumbariSt. Marguerite d'Youville24.2323.578
Daniel SourtzisSt Marcellinus Secondary Schoo24.2923.966
Aaron JohnsonSt. Augustine S S24.6024.405
Mathew AlexandropoulosSt. Thomas Aquinas24.7924.544
Pavel PetrovGlenforest S S24.7024.573
Kojo HaywardSt Edmund Campion Secondary S24.8724.672
Jonathan BuckleyOur Lady of Mount Carmel24.9025.371
Last updated Fri, 12 May 2006 8:13:34
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.