Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 27, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 800 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
James Cromack
Mayfield - Brampton
2:02.00
2:01.60
Earl Fernandes
Iona Catholic - Mississauga
NT
2:04.09
Nicholas Neri
Cardinal Leger - Brampton
NT
2:11.61
Makafui Morrow
Loyola CSS - Mississauga
2:05.00
2:12.35
Jakub Staniszewski
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
2:13.85
Duncan Steyn
Meadowvale - Mississauga
2:18.00
2:13.85
Wesley Harakh
Erindale - Mississauga
2:30.00
2:15.37
Daniel Endale
Cardinal Leger - Brampton
NT
2:17.99
Christopher Gilbert
St. Joseph - Mississauga
2:15.00
2:18.53
Jonatan Garcia
St. Marguerite d'Youville-Bram
2:20.00
2:18.53
MIchal Ziemnicki
Cardinal Leger - Brampton
NT
2:19.46
Jeremiah Archer
St. Marguerite d'Youville-Bram
2:20.00
2:19.69
Keon Martelley
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
2:20.00
Brendan Adamo
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
2:21.49
Peter Potaptchik
Lorne Park - Mississauga
2:30.00
2:23.07
Conrad Petsche
Iona Catholic - Mississauga
NT
2:23.34
Geoffrey Liu
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
2:24.85
Oliver Foote
Iona Catholic - Mississauga
NT
2:25.51
Matteo Scurci
Iona Catholic - Mississauga
NT
2:26.26
Brynly Ellis
Rick Hansen - Mississauga
NT
2:28.43
Curtis Asogan
York Mills - North York
NT
2:31.02
Rex Li
Rick Hansen - Mississauga
NT
2:32.95
Anthony Furneaux
Jean Vanier - Scarborough
NT
2:33.60
Peter Mrse
St Martin CSS - Mississauga
NT
2:45.55
Brian Dang
Rick Hansen - Mississauga
NT
2:48.61
Jack Zou
York Mills - North York
NT
2:50.06
Adam Golden
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNF
Akindele Johnson
Heart Lake - Brampton
2:20.00
DNS
Javon Atkins
Jean Vanier - Scarborough
NT
DNS
Luke Patrick
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
Stuart Burke
St. Edmund Campion
2:20.00
DNS
Anthony Balaz
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
Danyal Mazraeh
York Mills - North York
NT
DNS
Robert McHale
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Thomas Vieyra
St. Edmund Campion
2:15.00
DNS
Sebastian Suarez
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
DNS
Derek Boecker
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Bilal Ahmed
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Michael Radan
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Alejandro Gonzalez Garcia
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
Yale Zhang
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Jimmy Liu
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Deep Shah
Castlebrooke SS - Brampton
NT
DNS
Vince Gorospe
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
DNS
Micah Davis
Heart Lake - Brampton
2:20.00
DNS
Owen Salter
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Jacob Reinish
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Roger Zhang
Crestwood Preparatory Sr
NT
DNS
Matthew Mckenna
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Teshai Moore
York Mills - North York
NT
DNS
Ethan Vande Sompel
York Mills - North York
NT
DNS
c
Last updated Mon, 01 May 2017 21:06:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en