Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 8, 2013 to May 14, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 400 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ebhani Blackwood
Bill Crothers - Unionville
59.50
60.94
10
Maja Messam
Langstaff - Richmond Hill
NT
1:01.49
8
Amanda Spence
Brother Andre - Markham
NT
1:05.02
6
Jacqueline Rintjema
Stouffville - Stouffville
1:07.00
1:06.46
5
Mikaela Duric
Thomas A. Blakelock - Oakville
1:06.70
1:06.90
4
Kelsey Kozak
Bill Crothers - Unionville
NT
1:07.84
3
Lena Souphabsila
Sir William Mulock - Newmarket
NT
1:08.04
2
Naushana Bethel
Riverdale - Toronto
59.00
1:08.74
1
Shikaya Hutching
Keswick - Keswick
NT
1:09.51
Shannon Marshall
Huntsville - Huntsville
NT
1:09.64
Claudia Tai
Milliken Mills - Markham
NT
1:09.81
Rachel Morra
Brother Andre - Markham
NT
1:09.83
Grace Wong
St. Augustine - Markham
NT
1:10.10
Elaine Cao
Milliken Mills - Markham
1:13.50
1:10.13
Darya Astakhova
Jean Vanier - Richmond Hill
1:16.80
1:11.59
Jesstina Best
Brother Andre - Markham
NT
1:11.64
Lauren Russell
Langstaff - Richmond Hill
1:15.50
1:12.58
Brittania Fusca
St. Augustine - Markham
NT
1:12.78
Akugbe Osagie
St. Elizabeth - Thornhill
1:20.00
1:13.09
Anissa Chang
St. Augustine - Markham
NT
1:13.48
Samantha Lee
Bayview - Richmond Hill
NT
1:13.56
Katelyn Tsang
Bayview - Richmond Hill
NT
1:14.30
Iris Kong
Markville - Markham
NT
1:14.43
Alyssa Stapleton
Huntsville - Huntsville
NT
1:14.99
Mary Joy Quilao
Jean Vanier - Richmond Hill
1:21.70
1:15.07
Michelle Chin
Langstaff - Richmond Hill
1:15.40
1:15.20
Sofie Yang
Bayview - Richmond Hill
NT
1:15.25
Rachel Man
St. Augustine - Markham
NT
1:15.67
Kseniya Leliukhina
Alexander MacKenzie H S
1:17.20
1:16.17
Velbett Morales
Langstaff - Richmond Hill
1:18.40
1:16.39
Rachel Miller
Huntsville - Huntsville
NT
1:16.74
Talia Rockman
Community Hebrew Academy-R.H.
1:18.70
1:16.88
Alicia Mora
St. Elizabeth - Thornhill
NT
1:17.52
Juliette Pare
ESC Renaissance - Aurora
NT
1:17.89
Eugena Tang
Bayview - Richmond Hill
NT
1:18.00
Sarah McGee
Dr. G. W. Williams - Aurora
1:17.00
1:18.35
Zankhana Patel
Middlefield - Markham
1:25.00
1:18.62
Tammy Li
Bayview - Richmond Hill
NT
1:19.11
Angela Truong
Bur Oak S.S.
NT
1:19.26
Olivia Lui
Langstaff - Richmond Hill
1:24.60
1:19.39
Meena Sritharan
Middlefield - Markham
1:41.00
1:20.32
Julia Luo
Bayview - Richmond Hill
NT
1:22.03
Jamie Wu
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
1:23.71
Julie Phan
Newmarket - Newmarket
NT
1:25.15
Stephanie Liu
St. Augustine - Markham
NT
1:25.22
Raghad Ibrahim
Bayview - Richmond Hill
NT
1:25.49
Jaclyn Winitsky
Vaughan - Thornhill
NT
1:28.84
Alison Khounnoraj
Maple - Maple
NT
1:31.19
Rukhma Afzal
Middlefield - Markham
1:38.00
1:31.41
Trisha Kershaw
Bayview - Richmond Hill
NT
1:35.40
Kayue Chan
Bayview - Richmond Hill
NT
1:35.93
Aneesha Nath
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Sandy Dai
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Alycia Holt
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Destiny Brown
Stouffville - Stouffville
1:15.70
DNS
Megan Di Felice
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Monique Simon-Tucker
St. Elizabeth - Thornhill
1:10.00
DNS
Sarah Lee
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Gluke Ye
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Sara Elamurukan
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
Dallyssa Huggins
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
Sarah Laferriere
St. Augustine - Markham
NT
DNS
Takara Jones
Huron Heights - Newmarket
1:05.00
DNS
Brianna Tersigni
Jean Vanier - Richmond Hill
1:20.20
DNS
Alexis McVicar
Sir William Mulock - Newmarket
NT
DNS
c
Last updated Thu, 09 May 2013 8:28:12
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en