Meet Info
Porcupine Track & Field Invitational
Invitation du Porcupine
May 11, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Female 400 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Kristen Kornell
Theriault - Timmins
1:09.00
1:04.16
Gabrielle Dagenais
Theriault - Timmins
1:04.61
1:05.22
Tara Griener
Timmins High
1:05.00
1:06.81
Meredith McFarlane
Timmins High
1:09.00
1:07.91
Ashley Robitaille
timmins porcupine
NT
1:08.61
Rainbow Kester
Timiskaming District Secondary
NT
1:08.66
Hunter Millions
Timmins High
1:12.00
1:09.69
Andrea Pintar
Timmins High
1:09.00
1:10.40
Shannon O'Reilly
Timiskaming District Secondary
NT
1:11.78
Morgan Rickard
timmins porcupine
1:08.50
1:11.99
Danika Lapierre
timmins porcupine
1:16.00
1:13.83
Leah Blain
O'Gorman - Timmins
1:10.50
1:13.94
Jessica Veley
Timiskaming District Secondary
NT
1:14.06
Alyssa Ethier
timmins porcupine
1:13.50
1:14.46
Emma Etherington
Timmins High
1:12.00
1:14.55
Tishanna Letang
Timmins High
1:12.00
1:14.89
Lauren Griffith
Timiskaming District Secondary
NT
1:15.63
Brandi Tripp
Roland Michener - S. Porcupine
1:15.00
1:17.11
Nancy Jacob
Timiskaming District Secondary
NT
1:20.66
Kaitlin Etherington
Kapuskasing District High
NT
1:21.26
Rowan Glover
Englehart High School Elementa
NT
1:21.38
Taylor Kirley
Timmins High
1:15.00
1:21.72
Michelle Girard
Ecole publique Renaissance - T
NT
1:23.65
Sydney Delguidice
timmins porcupine
1:20.00
1:25.71
Cassidy Roobroeck
Kapuskasing District High
NT
1:26.46
Jessica Harrison
Englehart High School Elementa
NT
1:26.81
Alexa Rice
timmins porcupine
1:18.00
1:28.12
Abbi Mullin
Timiskaming District Secondary
NT
1:34.15
Jessica Margueratt
Englehart High School
NT
DNS
Sara Verbeek
Timmins High
1:07.00
DNS
Mallory Turcotte
timmins porcupine
1:16.00
DNS
Alexa Caron
timmins porcupine
1:15.50
DNS
Robyn Armstrong
Timmins High
1:15.00
DNS
Jessica Morrisette
Timiskaming District Secondary
NT
DNS
Makayla Charette
Theriault - Timmins
1:04.00
DNS
Chloe Torchia
Theriault - Timmins
NT
DNS
Alexe Dumais
Hearst
1:08.00
DNS
Brooke Perrier
Theriault - Timmins
NT
DNS
Daphne Leger
Hearst
1:04.00
DNS
Kelsey Thomas
Cochrane - Cochrane
NT
DNS
c
Last updated Wed, 11 May 2016 15:58:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en