Meet Info
Morris Indoor Invtational
Hosted by Francis Liberaman and Marshall McLu
Mar 24, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (118.45 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Cassandra Garcia
Francis Libermann- Scarborough
NT
07.85
Jennifer Amegor
Father Henry Carr - Rexdale
08.10
08.29
Trisha Olofernus
St. Marcellinus - Mississauga
08.34
08.30
Kassidy Akposi
Father Henry Carr - Rexdale
08.12
08.33
Teyonna Daley
St. Marcellinus - Mississauga
08.25
08.41
Britney Hawker
St. Marcellinus - Mississauga
08.43
08.43
Brittney Dos Santos
Marshall McLuhan - Toronto
08.40
08.45
Vivian Ng
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
08.45
Hazel Olofernus
St. Marcellinus - Mississauga
08.46
08.51
Onome Oyiborhoro
St. Roch - Brampton
08.50
08.55
Megan Rodrigues
St. Marcellinus - Mississauga
08.30
08.59
Danielle Ford
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.52
08.59
Smiley Christian
Mary Ward - Scarborough
08.80
08.67
Shirley Villar
Birchmount Park - Scarborough
08.80
08.69
Rasheeda Gurley
Marshall McLuhan - Toronto
08.41
08.79
Inez Wirawan
Marshall McLuhan - Toronto
08.87
08.86
Giselle Dispo
Mary Ward - Scarborough
NT
08.96
T'Keymah Williams
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
09.08
Melissa Morrisson
St. Marcellinus - Mississauga
08.40
09.12
Mikiko Hashimoto
York Mills - North York
NT
09.17
Shaila Baquiran
Wexford CSA- Scarborough
09.00
09.20
Natalyia Hughes-Mitchell
Sacred Heart - Newmarket
NT
09.22
Victoria Pampena
St. Marcellinus - Mississauga
09.00
09.33
Amanda Odorico
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
09.40
Nyika Campbell
Francis Libermann- Scarborough
NT
09.43
Celeste Cameron
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
09.44
Brenda Malgarejo
Madonna - Downsview
NT
09.64
Ginette Kofigah
Sacred Heart - Newmarket
NT
09.84
Brenna Williams
Wexford CSA- Scarborough
09.20
10.27
Deziree Braithwaite
Wexford CSA- Scarborough
09.20
10.92
Jasmine Deng
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Shantel Cobbinah
Father Henry Carr - Rexdale
08.24
DNS
Shauntia Pierre-Thompson
Marshall McLuhan - Toronto
08.24
DNS
Dayna Sinclair
St. Roch - Brampton
08.99
DNS
Patrice Johnson-Roach
Father Henry Carr - Rexdale
09.44
DNS
Miranda Shou
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Kianna Johnson
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Julienne Candelaira
Francis Libermann- Scarborough
NT
DNS
Destiny Hyatt
Wexford CSA- Scarborough
09.20
DNS
Rachel Grundy
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Alexis Knowles
St. Roch - Brampton
08.34
DNS
Britney Wang
Mary Ward - Scarborough
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Cassandra Garcia
Francis Libermann- Scarborough
07.85
07.85
10
Jennifer Amegor
Father Henry Carr - Rexdale
08.29
08.19
8
Trisha Olofernus
St. Marcellinus - Mississauga
08.30
08.25
6
Kassidy Akposi
Father Henry Carr - Rexdale
08.33
08.31
5
Megan Rodrigues
St. Marcellinus - Mississauga
08.59
08.34
4
Teyonna Daley
St. Marcellinus - Mississauga
08.41
08.35
3
Britney Hawker
St. Marcellinus - Mississauga
08.43
08.40
2
Onome Oyiborhoro
St. Roch - Brampton
08.55
08.41
1
Brittney Dos Santos
Marshall McLuhan - Toronto
08.45
08.42
Vivian Ng
Fr. Michael McGivney - Markham
08.45
08.52
Hazel Olofernus
St. Marcellinus - Mississauga
08.51
08.60
Rasheeda Gurley
Marshall McLuhan - Toronto
08.79
08.61
Danielle Ford
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.59
08.61
Shirley Villar
Birchmount Park - Scarborough
08.69
08.70
Smiley Christian
Mary Ward - Scarborough
08.67
08.72
Inez Wirawan
Marshall McLuhan - Toronto
08.86
08.79
c
Last updated Tue, 28 Mar 2017 10:54:08
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en