Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 22, 2014 to May 23, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ebhani Blackwood
Bill Crothers - Unionville
ND
5.24
10
Chanice McAnuff
Dr. John Denison - Newmarket
ND
4.50
8
Clare Palmer
Bill Crothers - Unionville
ND
4.49
6
Emily Chanthalyma
Sir William Mulock - Newmarket
ND
4.48
5
Susan Li
Markville - Markham
4.74
4.47
4
Andrea Mayer
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
4.47
3
Nicole Walker
Huron Heights - Newmarket
ND
4.44
2
Zaijah Thomas
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.08
1
Jenna Alessandrini
Aurora High School
ND
4.02
Linda Sobaszek
Cardinal Carter - Aurora
ND
3.97
Becky Liang
Bur Oak S.S.
ND
3.97
Sabrina Oh
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
3.94
Lena Souphabsila
Sir William Mulock - Newmarket
ND
3.88
Rachel Chow
Bur Oak S.S.
4.09
3.88
Alison Lam
Markville - Markham
3.63
3.85
Madeline Boyle
Langstaff - Richmond Hill
4.05
3.84
Samantha Lee
Bayview - Richmond Hill
ND
3.78
Nifemi Bankole
Maple - Maple
ND
3.77
Jessica Lau
Middlefield - Markham
ND
3.75
Maria Cruickshank
Stouffville - Stouffville
3.62
3.75
Rachel Cheung
Bur Oak S.S.
3.70
3.74
Chanel Lewis
St. Brother Andre
ND
3.74
Chrissy Hui
Unionville - Markham
ND
3.57
Kiki Brabander
Bayview - Richmond Hill
ND
3.45
Victoria Young
Bayview - Richmond Hill
ND
3.39
Tiffany Ho
Emily Carr Secondary School
ND
3.33
Sydney Boyne
Langstaff - Richmond Hill
3.33
3.30
Alexandra Dover
Aurora High School
ND
3.27
Breanna Bressel
Aurora High School
ND
3.24
Meghan Chow
Middlefield - Markham
ND
3.11
Ashley Russell
Langstaff - Richmond Hill
3.47
3.09
Sandra Dai
Bayview - Richmond Hill
ND
3.05
Grace Collict
Aurora High School
2.81
2.93
Stephanie Yu
Markville - Markham
ND
2.74
Ashley Bang
Aurora High School
ND
2.65
Sarah Welsch
Aurora High School
ND
2.30
O'Shea Akal
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
DNS
Hillary Ho
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Kriti Ravindran
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Sofie Yang
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Julianna Chan
Bur Oak S.S.
3.44
DNS
Ming Li
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Alexia Butler
Maple - Maple
3.80
DNS
Sharen Mak
Markville - Markham
ND
DNS
Galit Shneiderman
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
DNS
Annie Liang
Markville - Markham
ND
DNS
Deborah Pekar
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
DNS
Michelle Fong
Middlefield - Markham
ND
DNS
Noam Raiter
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
DNS
Lauren Russell
Langstaff - Richmond Hill
ND
DNS
Alondra Arango
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
DNS
c
Last updated Sat, 24 May 2014 10:24:21
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en