Meet Info
Colts Classic
May 10, 2023 to May 11, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ryan Muxlow
Huron Heights - Newmarket
ND
5.67
10
Jamaal Madden
Brampton Centennial - Brampton
ND
5.60
8
Riley Sharhan
Huron Heights - Newmarket
4.92
5.59
6
Dhruv Patel
Markham - Markham
ND
5.51
5
Jason Tran
Weston - Weston
ND
5.49
4
Victor Fabiano
St. John Paul II - Scarborough
ND
5.18
3
Maxim Yermashov
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.14
2
Connor Bell
Huron Heights - Newmarket
ND
5.11
1
Alex Hong
Hodan Nalayeh - Thornhill
ND
5.05
Omer Ozkan
Tommy Douglas - Woodbridge
ND
5.02
Jackson Roberts
Stouffville - Stouffville
ND
4.99
Noah Burch
Markville Secondary School
ND
4.93
Harvey Ding
Markville Secondary School
ND
4.92
Aydin Williams
Bill Hogarth - Markham
ND
4.90
Terrence Zhu
Markville Secondary School
ND
4.90
Amir Pinkas
Westmount - Thornhill
ND
4.88
Thomas Harrison
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.87
Lucas Mahardi
Brampton Centennial - Brampton
ND
4.86
Ilyan Lalani
Hodan Nalayeh - Thornhill
ND
4.83
William Phung
Maple - Maple
ND
4.82
Ryan Schell
Stouffville - Stouffville
ND
4.79
Edward Zhang
Maple - Maple
ND
4.65
Cedric Comia
St. John Paul II - Scarborough
ND
4.63
Bravean Ketheeswaran
Stouffville - Stouffville
ND
4.54
Jordan Samuels
Maple - Maple
ND
4.50
Peter Taormina
St. Joan of Arc - Maple
ND
4.50
Noah Dam
Markville Secondary School
ND
4.49
John Latimer
Dr. John Denison - Newmarket
ND
4.48
Joshua Kung
St. Augustine - Markham
ND
4.48
Simon Tse
St. Augustine - Markham
ND
4.43
Gianfranco Berlingeri
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.42
Yuriy Chow
Tommy Douglas - Woodbridge
ND
4.41
Colin Jackson
Huron Heights - Newmarket
ND
4.39
Lucas Lam
Toronto Prep School
ND
4.36
Mitul Patel
Bill Hogarth - Markham
ND
4.36
Talon Contreras-Wong
St. Brother Andre - Markham
ND
4.33
Evan Sum
Markham - Markham
ND
4.29
Benny Rapaka
Bill Hogarth - Markham
ND
4.23
Quinn Laxton
Stouffville - Stouffville
ND
4.22
Tomi Olusanya
Dr. John Denison - Newmarket
ND
4.16
Arun Narunathan
Weston - Weston
ND
4.12
Londie Beason
Maple - Maple
ND
4.03
Olusola O Sowole
Cardinal Carter - Aurora
ND
4.02
Isaac Ng
Markville Secondary School
ND
3.85
Fawaz Razaq
Weston - Weston
ND
3.79
Josiah Biggs
Tommy Douglas - Woodbridge
ND
3.79
Muhammad Ali Mamdani
Maple - Maple
ND
3.54
Justin Chen
Markville Secondary School
ND
3.03
Max Bradley
Toronto Prep School
ND
2.50
Aidan Lo
Markville Secondary School
ND
2.48
Myles Barnes
St. Joan of Arc - Maple
ND
DNS
Athanasios A Babalis
Cardinal Carter - Aurora
ND
DNS
Andrew A Wilson
Cardinal Carter - Aurora
ND
DNS
Hamed H Ramsie
Cardinal Carter - Aurora
ND
DNS
Shivansh Sangar
Brampton Centennial - Brampton
ND
DNS
Matthew M Lianos
Cardinal Carter - Aurora
ND
DNS
Kian K Behboodpour
Cardinal Carter - Aurora
ND
DNS
Rylan Sookhoo
Cardinal Leger - Brampton
ND
DNS
Titus Ngouepo
Lakefield College School
ND
DNS
Riese Campbell
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
DNS
John Zeng
Bur Oak S.S.
ND
DNS
Sahishan Palachandran
Stouffville - Stouffville
ND
DNS
Ethan Kong
Maple - Maple
ND
DNS
Cuyler Brisland
Bill Hogarth - Markham
ND
DNS
Jelani James
Brampton Centennial - Brampton
ND
DNS
Matthew Alati
St. Joan of Arc - Maple
ND
DNS
Rod Milani
Thornhill - Thornhill
ND
DNS
c
Last updated Thu, 11 May 2023 20:07:35
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en