Meet Info
RDS Invitational
May 5, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Under 14 Male Long Jump (Standing)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Jaden Brown
Lynn-Rose Heights Knights
ND
2.50
10
Joshua Diab
Lynn-Rose Heights Knights
ND
2.40
6.33
Daniel Ferzoco
Tall Pines School
ND
2.40
6.33
Richard Timsina
Lynn-Rose Heights Knights
ND
2.40
6.33
Sachin Thomas
Lynn-Rose Heights Knights
ND
2.30
4
Jude Chinyeluba
King Heights Academy
ND
2.20
1.20
Ian Chan
Lynn-Rose Heights Knights
ND
2.20
1.20
Brain Lai
Somerset Academy
ND
2.20
1.20
Alex Aravandino
Lynn-Rose Heights Knights
ND
2.20
1.20
Kahleel Hall
King Heights Academy
ND
2.20
1.20
Adam Woodard
Blaisdale
ND
2.10
Kyle Verma
The Rosedale Day School
ND
Daniel Kvrgic
Blaisdale
ND
Fabian Lienesch
Lynn-Rose Heights Knights
ND
David Stenn
The Rosedale Day School
ND
1.95
Malcolm Salamon
The Rosedale Day School
ND
1.90
Tyler Chan
Somerset Academy
ND
1.90
Nikolay Leemhuis
The Rosedale Day School
ND
1.90
Eric Pyper
The Rosedale Day School
ND
1.80
Blake Patterson
Somerset Academy
ND
1.80
Ronald Mbadiwe
Tall Pines School
ND
1.80
Uthithan Thushyanthan
Tall Pines School
ND
1.80
Jakob Silver
King Heights Academy
ND
1.70
Rayyan Esmail
Somerset Academy
ND
1.70
Dominik Bednarczyk
The Rosedale Day School
ND
1.70
Kevin Nguyen
King Heights Academy
ND
1.70
Ethan Lynn
Tall Pines School
ND
1.60
Evan Warner
Humberside Montessori School
ND
1.60
Nicholas Witzel-Milan
Humberside Montessori School
ND
1.50
Zuhair Siddiqi
Somerset Academy
ND
1.20
Owen Tsiptsis
Humberside Montessori School
ND
1.10
Blake Cole
Lynn-Rose Heights Knights
ND
DNS
Dylan DeRoos
Lynn-Rose Heights Knights
ND
DNS
Nicholas Early
Somerset Academy
ND
DNS
Ankit Batra
Lynn-Rose Heights Knights
ND
DNS
Max Cheng
Lynn-Rose Heights Knights
ND
DNS
c
Last updated Mon, 11 May 2015 10:05:15
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en