Meet Info
St Edmund Campion
Apr 30, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (164.34 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Kalvin Johnson
St. Marguerite d'Youville
11.39
11.79
Akheem Isaac
Notre Dame H S
NT
11.98
Jerdaine Foster
St. Augustine S S
11.92
12.05
Kelvin Muamba
Our Lady of Mount Carmel
12.00
12.19
Chadwin Allotey
Brampton Centennial S S
12.60
12.24
Deon Watts
Fletcher's Meadow Secondary Sc
12.00
12.29
Matthew Olieveira
Fr. Michael Goetz
NT
12.49
Steve Palmer
Bramalea S S
NT
12.53
Tamur Shah
Mentor College
12.50
12.62
SanJay Jones
Cawthra Park S S
12.44
12.67
Theo Abraham
Brampton Centennial S S
12.40
12.73
Chris Williams
Fletcher's Meadow Secondary Sc
12.90
12.80
Damian Armstrong
St. Thomas Aquinas
NT
12.89
Tyler Gray
Applewood Hts S S
NT
12.97
Marcel Etchu-Njang
Fr. Michael Goetz
NT
13.00
Salman Khalid
Mississauga Secondary School
13.75
13.03
Troy Humphrey
Mississauga Secondary School
13.33
13.08
Josh Miller
St Edmund Campion Secondary S
12.70
13.17
Ashon Simpson
Gordon Graydon Mem. S S
11.56
13.20
Hurray Weng
Mentor College
NT
13.27
Peter Ha
Applewood Hts S S
NT
13.29
Jeff Walker
Glenforest S S
13.00
13.29
Weylin Logo
Loyola C S S
NT
13.30
Jeffery Petermanec
St. Thomas Aquinas
NT
13.30
Richard Vu
Erindale S S
NT
13.56
Brandon Sackey
Sandalwood Heights SS
NT
13.62
Vincent Szeto
Cawthra Park S S
12.00
13.71
Tim Lu
Thomas A. Blakelock H S
13.01
13.72
Alex Hwang
Applewood Hts S S
NT
13.74
Andres Dalisay
Chinguacousy S S
13.78
13.76
Elijah Singh
St. Thomas Aquinas
NT
13.77
Andrew Kirk
Meadowvale S S
14.19
14.16
Jareed Patrick
Thomas A. Blakelock H S
12.50
14.80
Josemari Medina
St. Joseph S S
NT
15.38
Aruran Jeyhkumar
Sandalwood Heights SS
NT
DNS
Shiquan Lowe
Sandalwood Heights SS
NT
DNS
Osei Bonsu
St. Marguerite d'Youville
11.83
DNS
Jose Ambrosio
Chinguacousy S S
15.00
DNS
Rajeev Naidoo
Glenforest S S
12.50
DNS
David Gnandu
Brampton Centennial S S
12.60
DNS
Tyrell McKenzie
Fr. Michael Goetz
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Kalvin Johnson
St. Marguerite d'Youville
11.79
11.64
Akheem Isaac
Notre Dame H S
11.98
11.80
Jerdaine Foster
St. Augustine S S
12.05
11.83
Kelvin Muamba
Our Lady of Mount Carmel
12.19
12.00
Deon Watts
Fletcher's Meadow Secondary Sc
12.29
12.17
Chadwin Allotey
Brampton Centennial S S
12.24
12.23
c
Last updated Mon, 11 May 2009 21:49:47
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en