Meet Info
TDSSAA East Region
May 8, 2013 to May 9, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
D'Andra Layne
Lester B. Pearson- Scarborough
12.84
12.61
-0.0
Brianna Jones
Wilfrid Laurier- Scarborough
12.40
12.75
-0.0
Janica Adams
Birchmount Park - Scarborough
12.30
13.20
-0.0
Chante Williams
Birchmount Park - Scarborough
13.20
13.81
-0.0
Sharmila Thasarathan
Lester B. Pearson- Scarborough
13.53
13.09
-0.0
Mahkeba Walters
Agincourt - Agincourt
NT
13.66
-0.0
Brittney Gibbs
Sir Oliver Mowat - Scarborough
13.16
14.02
-0.0
Carmen Yu
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
14.04
-0.0
Destiny Douse
Birchmount Park - Scarborough
15.00
14.18
-0.0
Shaneen Lawrence
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
14.26
-0.0
Christine Dumbrique
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
14.28
-0.0
Lindsey Charles
Lester B. Pearson- Scarborough
13.97
14.39
-0.0
Kristin So
Sir John A. Macdonald - Aginco
14.30
14.49
-0.0
Dilani Weerasekera
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
14.56
-0.0
Shante Brathwaite
L'Amoreaux - Agincourt
NT
14.67
-0.0
Emily Yamasaki
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
14.70
-0.0
Megan Manohararaj
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
14.71
-0.0
Rachel Huang
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
14.83
-0.0
Wiane Lac
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
15.04
-0.0
Felice Lam
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
15.18
-0.0
Sara Sotirakos
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
15.66
-0.0
Josephine Walker
Bendale - Scarborough
NT
15.86
-0.0
Charysse Griffith-Rowley
L'Amoreaux - Agincourt
NT
15.98
-0.0
Karthy Sivalinganathan
Wexford - Scarborough
15:30.00
DNS
-0.0
Rhianne Campbell
Sir Oliver Mowat - Scarborough
13.77
DNS
-0.0
Kirthy Sivalinganathan
Wexford - Scarborough
14:30.00
DNS
-0.0
Shavelle Campbell
Wexford - Scarborough
NT
DNS
-0.0
Jana Linton
Wexford - Scarborough
NT
DNS
-0.0
Deluchini Sivagnanasuntharam
Wexford - Scarborough
16:00.00
DNS
-0.0
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
D'Andra Layne
Lester B. Pearson- Scarborough
12.61
12.58
10
Brianna Jones
Wilfrid Laurier- Scarborough
12.75
12.71
8
Janica Adams
Birchmount Park - Scarborough
13.20
13.04
6
Sharmila Thasarathan
Lester B. Pearson- Scarborough
13.09
13.22
5
Chante Williams
Birchmount Park - Scarborough
13.81
13.53
4
Mahkeba Walters
Agincourt - Agincourt
13.66
13.61
3
Brittney Gibbs
Sir Oliver Mowat - Scarborough
14.02
13.96
2
Carmen Yu
Dr.Norman Bethune - Agincourt
14.04
14.13
1
c
Last updated Fri, 10 May 2013 0:24:52
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en