Meet Info
South GBSSA Qualifier
May 9, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jayce Hill
Nantyr Shores - Innisfil
NT
11.57
Judah Davis
St. Joan of Arc - Barrie
NT
11.58
Zavien Andrew-irabor
St. Thomas Aquinas - Tottenham
NT
11.63
Carson Riley
Banting Memorial - Alliston
12.12
11.64
Gavin Krans
St. Joan of Arc - Barrie
NT
11.70
CJ McLean
Bear Creek S.S.
NT
11.79
Dylan Lathangue
Barrie North Collegiate
12.29
11.79
Daniel Adodo
Holy Trinity - Bradford
NT
11.88
Kyle Rosario
Holy Trinity - Bradford
NT
11.93
Jacob Thomas
St. Thomas Aquinas - Tottenham
12.14
11.94
Shane Vicencio
St. Joan of Arc - Barrie
NT
11.94
Liam Moorhead-Favreau
St. Peter's - Barrie
12.72
11.95
Paul McDonald
St. Joseph's - Barrie
NT
12.17
Owen Rothdeutsch
Bear Creek S.S.
12.63
12.17
Dinho Marshall-Rutty
St. Peter's - Barrie
NT
12.21
Casey Osagie
St. Joseph's - Barrie
12.91
12.34
Will Kalischnig
St. Joseph's - Barrie
12.81
12.36
Konrad Cieplicki
St. Joan of Arc - Barrie
12.85
12.46
Sam Opoku
St. Thomas Aquinas - Tottenham
NT
12.47
Idris Zahir
Bear Creek S.S.
13.09
12.47
Griffin Trembath
Innisdale - Barrie
NT
12.48
Franky Ebanga Ayissi
ES Roméo-Dallaire - Barrie
13.50
12.60
Oladipupo Igiolu
St. Peter's - Barrie
NT
12.66
William Brown
St. Joan of Arc - Barrie
NT
12.73
Trent Suess
St. Peter's - Barrie
NT
12.73
Mahan Rasekh
Nantyr Shores - Innisfil
NT
12.73
Michael Toba
Bear Creek S.S.
NT
12.79
Hamza Ouzilbenali
Innisdale - Barrie
12.00
12.81
Illiya Kovrigin
Bradford - Bradford
NT
12.88
Stefan Rakic
Bradford - Bradford
NT
12.95
John Carle Elopre
St. Joseph's - Barrie
NT
12.99
Julius Omoloye
St. Joseph's - Barrie
NT
13.03
Zenith Sok
Nantyr Shores - Innisfil
NT
13.10
Malachi Rhone
Banting Memorial - Alliston
14.31
13.32
Cody Brace
Banting Memorial - Alliston
13.49
13.36
Graeme Sauder
Bear Creek S.S.
NT
13.38
Ishan Paroban
Bradford - Bradford
NT
13.42
Cameron Dupuis
Nouvelle Alliance - Barrie
NT
13.58
Carson Patel
Innisdale - Barrie
NT
DNS
Valence Agberchi
Nantyr Shores - Innisfil
NT
DNS
Gavin Lawton
Banting Memorial - Alliston
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Judah Davis
St. Joan of Arc - Barrie
11.58
11.36
10
Jayce Hill
Nantyr Shores - Innisfil
11.57
11.43
8
Carson Riley
Banting Memorial - Alliston
11.64
11.63
6
Zavien Andrew-irabor
St. Thomas Aquinas - Tottenham
11.63
11.82
4
Dylan Lathangue
Barrie North Collegiate
11.79
11.84
2
CJ McLean
Bear Creek S.S.
11.79
11.85
1
Gavin Krans
St. Joan of Arc - Barrie
11.70
11.87
Daniel Adodo
Holy Trinity - Bradford
11.88
12.20
c
Last updated Fri, 12 May 2023 9:36:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en