Meet Info
TDSSAA South Region
May 19, 2015 to May 20, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Sesan Akerewusi
Lawrence Park - Toronto
10.80
11.13
Jason Richards
Northern - Toronto
NT
11.77
Jonathan Rizzo
North Toronto - Toronto
NT
12.14
Eric Su
Marc Garneau - Toronto
NT
12.24
Antonios Milianis
East York - Toronto
NT
12.25
Gareth Harwood
Danforth - Toronto
NT
12.08
Tony Chan
Harbord - Toronto
NT
12.22
Adu Pius Adarkwa
Central Technical - Toronto
12.10
12.33
Jason Gardner
Lawrence Park - Toronto
NT
12.34
Jason Soe
Bloor - Toronto
NT
12.41
Victor Terry-Motta
Parkdale - Toronto
NT
12.52
Namgyal Tashi
Parkdale - Toronto
NT
12.53
Mabicco Stewart-Kumbiapia
Central Technical - Toronto
11.30
12.57
Nick Chronis
East York - Toronto
NT
12.62
Saad Nazeef
East York - Toronto
NT
12.71
Auston Kranc
Forest Hill - Toronto
NT
12.93
Daniel Ito
Western - Toronto
NT
12.97
Dylan Delli - Colli
Usula Franklin
NT
13.04
Andre Marin
Monarch Park - Toronto
NT
13.11
Abdul Hussein
Western - Toronto
NT
13.18
Dylan Devendran
Bloor - Toronto
NT
13.21
Sairuban Kulaveerasingan
Bloor - Toronto
NT
13.22
Raymond Chang
Monarch Park - Toronto
NT
13.22
Kalvin Thye
Bloor - Toronto
NT
13.26
Jinson Tang
Bloor - Toronto
NT
13.47
Darwin Truong
East York - Toronto
NT
13.63
Bryan Huong
Forest Hill - Toronto
NT
14.14
Mario Calderon
Harbord - Toronto
NT
14.24
Kevin Perez
Forest Hill - Toronto
NT
14.64
Lucas Antoniazzi
Usula Franklin
NT
DNS
Paul Persic
Northern - Toronto
NT
DNS
Carmine Vescio
Usula Franklin
NT
DNS
Ahmad Alani
Monarch Park - Toronto
NT
DNS
Samuel Kivanda
East York - Toronto
NT
DNS
Jerry Ylmo
East York - Toronto
NT
DNS
Stanley Wong
East York - Toronto
NT
DNS
Micheal M Liu
Harbord - Toronto
NT
DNS
Lucas Thomas
Harbord - Toronto
NT
DNS
Adrian Bhim
Western - Toronto
NT
DNS
Elias Hess-Child
Bloor - Toronto
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Sesan Akerewusi
Lawrence Park - Toronto
11.13
11.22
10
Jason Richards
Northern - Toronto
11.77
11.81
8
Tony Chan
Harbord - Toronto
12.22
11.87
6
Gareth Harwood
Danforth - Toronto
12.08
12.03
4
Jonathan Rizzo
North Toronto - Toronto
12.14
12.06
2
Antonios Milianis
East York - Toronto
12.25
12.22
1
Adu Pius Adarkwa
Central Technical - Toronto
12.33
12.26
Eric Su
Marc Garneau - Toronto
12.24
12.27
c
Last updated Wed, 20 May 2015 20:43:54
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en