trackdatabase.com logo







Senior Boys 200 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Bolade AjomaleAlexander MacKenzie H S21.0122.09
Ryan ChongSt. Elizabeth - ThornhillNT22.27
Kyle NiceDr. G. W. Williams - Aurora22.7022.90
Majeed ZabsonreSt. Brother AndreNT22.97
Evan MartinSt. Edmund Campion22.9023.17
Ovie EmakporSt. Maximilian Kolbe - Aurora24.1423.40
James PowerDr. G. W. Williams - AuroraNT23.73
David PileggiSt. Joan of Arc - MapleNT24.25
Awale FahalAlexander MacKenzie H SNT24.47
Robert PipitoneHuron Heights - Newmarket24.8024.48
Brady ReilDr. G. W. Williams - AuroraNT24.53
Yusuf Tejan-ColeSt. Joan of Arc - MapleNT24.82
Shakor ThomasMaple - MapleNT24.92
Tyler MoffattStouffville - StouffvilleNT24.93
Erik TammistoStouffville - StouffvilleNT24.96
Ryan KennySt. Maximilian Kolbe - Aurora00.7025.04
Brendan BilottaDr. G. W. Williams - AuroraNT25.08
Jemal WhittleMaple - Maple25.8725.28
Mike ChenDr. G. W. Williams - AuroraNT25.43
Joel AllenFr Michael Goetz - MississaugaNT25.52
Daunte Thompson-BruceStouffville - StouffvilleNT25.63
Kevin NamSir William Mulock - NewmarketNT25.77
Shawn PenecillaSt. Elizabeth - ThornhillNT25.90
Isaac GomezJohn Cabot - MississaugaNT25.94
Waleed RanaCardinal Ambrozic - BramptonNT26.11
Kenneth PringleSir William Mulock - NewmarketNT26.17
Michael ButtazzoniSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT26.40
Muhammad Assad SaeedFr Michael Goetz - MississaugaNT26.48
Brandon FedrizziThornhill - ThornhillNT26.54
Vincent DeCastroSacred Heart - NewmarketNT26.56
Pravjot KangFr. Michael McGivney - MarkhamNT26.63
Jeremy HsiehRichmond Green - Richmond HillNT26.77
Joseph ChiappettaSt.Theresa of Lisieux-Richmond27.4526.80
Spencer CravenStouffville - StouffvilleNT26.80
Elik RoytgratsThornhill - ThornhillNT26.88
Dane LegoreFr. Michael McGivney - MarkhamNT27.07
Nnamdi AguFr. Michael McGivney - MarkhamNT27.08
Patrick RamlochanJohn Cabot - MississaugaNT27.36
Ladislau GombeRichmond Green - Richmond HillNT27.46
Robert GonzalesFr Michael Goetz - MississaugaNT27.78
Ryan MoyBill Crothers - UnionvilleNT27.78
Jovan NicholStephen Lewis - VaughanNT27.94
Jordan NgBayview - Richmond HillNT28.19
Rocky CheungUnionville - MarkhamNT28.21
Sorin GruiaSir William Mulock - NewmarketNT28.22
Christian BerosJohn Cabot - MississaugaNT28.22
Ian DymoRichmond Green - Richmond HillNT28.58
Omar RahalDr. G. W. Williams - AuroraNT28.92
Matthew LeeFr Michael Goetz - MississaugaNT29.06
Livio OrenBayview - Richmond HillNT29.36
Tom MasonDr. G. W. Williams - AuroraNT29.44
Prasana GrunaratnamAlexander MacKenzie H SNT29.54
Amir KhanFr Michael Goetz - MississaugaNT29.67
Parse CottrellBayview - Richmond HillNT29.90
Matthew BanayanCommunity Hebrew Academy-R.H.NT30.15
Steven ZhuBayview - Richmond HillNT30.24
Andy ZhouBur Oak S.S.NT31.15
Danny HuynhMarkville - MarkhamNT31.25
Brian PhamRichmond Green - Richmond HillNT31.30
Michael SmirnovRichmond Green - Richmond HillNT31.37
David MestenevAlexander MacKenzie H S31.5031.69
Forest LinBayview - Richmond HillNTDNS
Mitchell ArnoldDr. G. W. Williams - AuroraNTDNS
Tristan BrownLangstaff - Richmond HillNTDNS
Scott YangSt. Joan of Arc - MapleNTDNS
Marquise TaylorLangstaff - Richmond HillNTDNS
Jordan CangomseAlexander MacKenzie H SNTDNS
Jacky SuBayview - Richmond HillNTDNS
Sammy RaskinWestmount - ThornhillNTDNS
Aaron VuongBayview - Richmond HillNTDNS
Willie LanktreeBill Crothers - UnionvilleNTDNS
Myles BanfieldBill Crothers - UnionvilleNTDNS
Chasin KalishBill Crothers - UnionvilleNTDNS
Alec PichelliSacred Heart - NewmarketNTDNS
Daniel GleasonLawrence Park - TorontoNTDNS
Juan RamosWestmount - ThornhillNTDNS
Matthew StaseffCardinal Carter - Aurora00.60DNS
Dion TuStephen Lewis - VaughanNTDNS
Noah StotlandCommunity Hebrew Academy-R.H.NTDNS
Ryan CapobiancoJohn Cabot - MississaugaNTDNS
Nick PalominoDr. G. W. Williams - Aurora22.50DNS
Ayo AkindolireSt. Joan of Arc - MapleNTDNS
Dipo OlawuSt. Jean De Brebuef - VaughanNTDNS
Zachary RattanachanhSir William Mulock - NewmarketNTDNS
Joseph FamulariSt. Maximilian Kolbe - AuroraNTDNS
William ZhuUnionville - MarkhamNTDNS
Xaviur NwakwesiSt. Jean De Brebuef - VaughanNTDNS
Blake MarietteSt. Maximilian Kolbe - AuroraNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Bolade AjomaleAlexander MacKenzie H S22.0921.5510
Ryan ChongSt. Elizabeth - Thornhill22.2722.198
Kyle NiceDr. G. W. Williams - Aurora22.9022.836
Ovie EmakporSt. Maximilian Kolbe - Aurora23.4023.135
James PowerDr. G. W. Williams - Aurora23.7323.964
Robert PipitoneHuron Heights - Newmarket24.4823.973
Awale FahalAlexander MacKenzie H S24.4724.612
Yusuf Tejan-ColeSt. Joan of Arc - Maple24.8224.701
Ryan KennySt. Maximilian Kolbe - Aurora25.0425.04
Tyler MoffattStouffville - Stouffville24.9325.28
Evan MartinSt. Edmund Campion23.17DNS
David PileggiSt. Joan of Arc - Maple24.25DNS
Majeed ZabsonreSt. Brother Andre22.97DNS
Erik TammistoStouffville - Stouffville24.96DNS
Brady ReilDr. G. W. Williams - Aurora24.53DNS
Shakor ThomasMaple - Maple24.92DNS
Last updated Mon, 19 May 2014 23:19:38
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.