trackdatabase.com logo







Midget Boys 5182 Metre CC Run

Boys Team Scores
Rank Team/School Score
1Theriault - Timmins

Total Time:1:25:25.13
Average:21:21.25

2-4-9-19-21
34
2Timiskaming District Secondary

Total Time:1:27:27.05
Average:21:51.88

5-8-13-17-18-20-33
43
3Widdifield - North Bay

Total Time:1:28:11.30
Average:22:02.75

1-10-12-26-30
49
4Timmins High - Timmins

Total Time:1:29:32.38
Average:22:23.35

7-11-16-24
58
5Chippewa - North Bay

Total Time:1:38:25.91
Average:24:36.25

6-14-32-36-37
88


Final
Name Team/SchoolFinalPoints
Keon WallingfordWiddifield - North Bay19:52.001
Zachary RoyTheriault - Timmins20:17.002
Ryan OuelletteOdyssee - North Bay20:20.003
Riley BrousseauTheriault - Timmins20:32.004
Cameron DateTimiskaming District Secondary21:00.005
River McCubbinChippewa - North Bay21:01.006
Landon McGrathTimmins High - Timmins21:01.007
Liam KellyTimiskaming District Secondary21:21.008
Carson CavalieriTheriault - Timmins21:34.009
Daelin HenschelWiddifield - North Bay21:44.0010
Spencer BaptiseTimmins High - Timmins22:11.0011
Jacob GalemaWiddifield - North Bay22:12.0012
Josh LandryTimiskaming District Secondary22:12.5013
Jonathan StetchChippewa - North Bay22:20.0014
A.J. WilliamsonSt.Joseph-Scollard - North Bay22:21.0015
Jeff IserhoffTimmins High - Timmins22:33.0016
Jacob MackeyTimiskaming District Secondary22:54.0017
Darian GervaisTimiskaming District Secondary22:59.0018
Mackenzie MarksTheriault - Timmins23:02.0019
Rowe WilliamTimiskaming District Secondary23:14.0020
Keegan BoissonneaultTheriault - Timmins23:15.0021
Cole DavisWest Ferris - North Bay23:16.0022
Zachary VinczeO'Gorman - Timmins23:21.0023
Thomas IserhoffTimmins High - Timmins23:47.0024
Adam KennedySt.Joseph-Scollard - North Bay24:03.0025
Dylan LabelWiddifield - North Bay24:23.0026
Spencer LacroixRoland Michener - S. Porcupine24:35.0027
Rhane Daly StevensOdyssee - North Bay24:36.0028
Nicholas BoutinES L'Alliance - Iroquois Falls24:42.0029
Jeffery HamiltonWiddifield - North Bay24:53.0030
Michael PettellaSt.Joseph-Scollard - North Bay25:32.0031
Derek JonesChippewa - North Bay25:58.0032
Charlie KooseesTimiskaming District Secondary26:18.0033
Gregory NakogeeO'Gorman - Timmins26:31.0034
Mitchell ShorttEHS - Englehart28:14.0035
Phoenix ColletteChippewa - North Bay29:06.0036
Ethan WoodChippewa - North Bay29:18.0037
Last updated Tue, 13 Oct 2015 14:53:16
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.