Meet Info
ROPSSAA Track & Field
May 18, 2017 to May 19, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 800 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Joseph Falzata
St. Marcellinus - Mississauga
2:08.60
2:07.51
10
Christian Rachner
St. Roch - Brampton
2:18.05
2:08.29
8
Jose Castro
St. Thomas Aquinas - Brampton
2:15.31
2:09.73
6
Ayo Adefowora
St. Thomas Aquinas - Brampton
2:15.31
2:14.37
5
Connor Lashley
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
2:12.00
2:14.94
4
Justin Pulis
Robert F. Hall - Caledon East
2:18.00
2:16.62
3
Kacper Palczewski
St. Roch - Brampton
2:25.34
2:18.05
2
Daniel Rowe
St. Joseph - Mississauga
2:23.00
2:18.66
1
Lucas Fogh
St. Marcellinus - Mississauga
2:20.45
2:19.59
Joseph Dias
Loyola CSS - Mississauga
2:21.00
2:20.19
Matteo Robinson
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
2:15.00
2:20.78
Cameron Holtom
Heart Lake - Brampton
2:21.00
2:20.88
Kevin Angers
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
2:15.00
2:21.42
Craig Stoddart
Heart Lake - Brampton
2:18.00
2:21.93
Eugen Bosca
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
2:15.00
2:22.96
Abel DeLeon
Fr Michael Goetz - Mississauga
2:55.00
2:23.16
Jason Hou
St. Francis Xavier-Mississauga
2:20.51
2:25.88
Zoubair Hamid
Stephen Lewis - Mississauga
2:30.00
2:27.18
Damien Carpen
Philip Pocock - Mississauga
2:25.22
2:27.27
Peter Bury
Mentor College - Mississauga
2:34.49
2:28.65
Mate Boda
Loyola CSS - Mississauga
2:25.00
2:30.82
Abdul Aleem
Rick Hansen - Mississauga
2:24.43
2:32.70
Dawson Pacheco
St. Joan of Arc - Mississauga
2:34.77
2:32.76
Christian Rayes
ES Sainte-Famille - Mississaug
2:29.50
2:32.91
Husaam Mahmood
Brampton Centennial - Brampton
2:28.00
2:33.14
Abhi Pathak
Castlebrooke SS - Brampton
2:20.00
2:33.18
Suvin Singh
Louise Arbour - Brampton
2:27.28
2:33.23
Patrick Ready
ES Sainte-Famille - Mississaug
2:28.69
2:34.95
Harshit Patel
Castlebrooke SS - Brampton
2:30.00
2:35.66
Oluwatoyin Ogunsuyi
St. Edmund Campion
2:30.00
2:35.70
Brody Kirkham
Robert F. Hall - Caledon East
2:39.00
2:35.77
Michael Trias
Meadowvale - Mississauga
2:36.50
2:36.74
Ifenna Ekwunik
Philip Pocock - Mississauga
2:30.00
2:37.49
Lukas Rudaitis
St. Joan of Arc - Mississauga
2:30.29
2:37.49
Ethan Pacheco
Heart Lake - Brampton
2:32.00
2:38.40
Charbel Hasrouny
Our Lady of Mount Carmel-Missi
2:36.22
2:39.21
Vishnu Panganamamula
Erindale - Mississauga
2:38.00
2:41.24
Brandon Tam
Rick Hansen - Mississauga
2:39.09
2:45.86
Curtis Cook
St Martin CSS - Mississauga
2:40.00
2:49.63
Jaskirat Pabla
Turner-Fenton - Brampton
2:38.00
DNS
Nishen Fernando
North Park - Brampton
2:10.00
DNS
Musa Shah
Mayfield - Brampton
2:29.35
DNS
Andrew Batek
Lorne Park - Mississauga
2:30.81
DNS
Gunveer Vilkhu
North Park - Brampton
4:00.00
DNS
c
Last updated Sat, 20 May 2017 18:09:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en