Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 16, 2019 to May 17, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Carson James
Tommy Douglas Secondary School
ND
5.98
10
Justin Harbaruk
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.90
8
Denzel Berko
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.87
6
Joseph Furfaro
Aurora High School
ND
5.86
5
Sehan Randil
Bur Oak S.S.
ND
5.74
4
Athavan Gananathan
Bill Crothers SS - Unionville
ND
5.73
3
Jace Jackson
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.60
2
Brad Edwards
Huron Heights - Newmarket
ND
5.52
1
Edward Ju
Markville Secondary School
ND
5.49
Anton Thompson
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.41
Jonah Bisgould-menendian
Thornlea - Thornhill
ND
5.39
Brandon Yap Young
Sacred Heart - Newmarket
ND
5.36
Brandon Baeza
Our Lady of the Lake - Keswick
ND
5.29
Marcus Renford
Tommy Douglas Secondary School
ND
5.28
Gabriel Wilson
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.25
Anson Wu
Unionville - Markham
ND
5.22
Zachary Yousuf
Aurora High School
ND
5.06
Josh Williams
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.97
Tyriq Quayson
Villanova College
ND
4.92
Darren Chen
St.Theresa of Lisieux
ND
4.89
Judiyah Johnson
Bayview - Richmond Hill
ND
4.81
Donny Willoughby
Vaughan - Thornhill
ND
4.74
Kiev Ruttan
Woodbridge College Wyverns
5.01
4.73
Michael Lai
Bur Oak S.S.
ND
4.71
Jordan Mason
Dr. John Denison - Newmarket
ND
4.70
Ethan Yoon
St.Theresa of Lisieux
ND
4.60
Kanwardeep Singh
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.54
Kavin Gnanapragasam
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.51
Vincent Gagliardi
Villanova College
ND
4.51
Sangeev Ravindran
Woodbridge College Wyverns
ND
4.43
Alessandro Montoya
Emily Carr Secondary School
ND
4.41
Nicholas Pasquini
St. Elizabeth - Thornhill
ND
4.07
Stanley Tang
St.Theresa of Lisieux
ND
4.00
Devak Shah
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
3.98
Henry Nguyen
Tommy Douglas Secondary School
ND
3.79
Nicholas Yee
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
ND
3.75
Saieesan Manohar
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
DNS
Spencer Hernandez
Bill Hogarth Secondary School
ND
DNS
Carlos Castro-Paguaga
Emily Carr Secondary School
ND
DNS
David Lim
Thornlea - Thornhill
ND
DNS
Carson Altschul
Sutton - Sutton West
ND
DNS
Ian Nelson
St. Brother Andr� CHS
ND
DNS
Aryan Shirazi
Sir William Mulock - Newmarket
ND
DNS
Mithunanth Mathanaraj
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
DNS
Aaron Rajinthrakumar
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
DNS
Kevin Chu
St.Theresa of Lisieux
ND
DNS
Matthew Kim
Langstaff - Richmond Hill
ND
DNS
Ibrahim Djebel Ameli
Langstaff - Richmond Hill
ND
DNS
Lucas Greaves
Richmond Green - Richmond Hill
ND
DNS
Dennes Cortez
Milliken Mills - Markham
ND
DNS
Daniel Edwards
Milliken Mills - Markham
ND
DNS
Justin Haschek
Keswick - Keswick
ND
DNS
Karlis Mikelsteins
Langstaff - Richmond Hill
ND
DNS
Eric Smith
Stouffville - Stouffville
ND
DNS
Ryan Funstan-Clarke
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
DNS
Colin Judges
Huron Heights - Newmarket
ND
DNS
c
Last updated Sat, 18 May 2019 20:28:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en